גלה כמה ילדים תמיכה אתה צריך לשלם בקנזס | insightyv.com

גלה כמה ילדים תמיכה אתה צריך לשלם בקנזס

גלה כמה ילדים תמיכה אתה צריך לשלם בקנזס

הנחיות התמיכה של הילד בקנזס הן כללים הקובעים את גובה התמיכה של כל הורה בכל הורה כדי לגדל את ילדיהם לאחר שהתגרשו. הכללים גויסו על ידי בית המשפט העליון של קנזס ונוצרו כדי להיות חלוקה מאוזנת ומאוזנת של זמן וכסף חיוני לגידול ילדים. 

הילד תמיכה מחשבון

כדי לחתוך את כמעט 100 עמודים של קנזס ‘הילד תמיכה הנחיות, אתה יכול להשתמש קנזס הילד תמיכה מחשבון מסופק על ידי AllLaw.com כדי להעריך את כמות התמיכה בילדים כי היא האחריות שלך על פי הנחיות.

שינויים בהנחיות

כל ארבע שנים, החוק הפדרלי מחייב כי ועדה מייעצת מורכבת אנשים עם ניסיון רב בתמיכה בילדים כמו שופטים, עורכי דין, פרופסור למשפטים, רואה חשבון, מחוקקים והורים, חייבים לעיין בהנחיות.

זה לוקח שנתיים כדי לבצע את הביקורת. כמו כן, בית המשפט העליון קנזס משתמש בכלכלן עצמאי כדי לספק את הוועדה המייעצת ניתוח של שינויים כלכליים במדינה ואומה לגבי עלויות והוצאות הקשורות לגידול ילדים.

כיצד תקנים עבור עלויות מוגדרים 

הנחיות התמיכה בקנזס לילדים מבוססות על ההוצאות של הורים על ילדים, המופיעות בדו”ח “הוצאות על ילדים על-ידי משפחות”, שהוכן על-ידי משרד החקלאות האמריקני. דוח זה נערך על סמך סקרי הוצאות הצרכנים של משרד העבודה האמריקני של לשכת העבודה של לסטטיסטיקה.

הילד שלך תומך בחובה

חובות תמיכה הילד הם הקביעה הסופית על ידי בית המשפט של כמה כל הורה גרוש חייב סך הכל הילד תמיכה.

משתנים רבים נכנסים נתון זה, מתחיל עם ההכנסה ברוטו של שני ההורים. הוצאות עסקיות סבירות, חובות תמיכה לילדים עבור ילדים אחרים, תחזוקה הורה בית המשפט במקרים אחרים מופחתים, והכנסות משמורת הורה הורה נוסף. התוצאה נקראת ההכנסה של הילד תמיכה בהורה.

לאחר שתקבע את ההכנסה המשולבת לילד, עיין בלוח הזמנים וסובב עד לסכום הדולרי הקרוב ביותר. מצא את הטבלה המתאימה למספר הילדים במשפחה וגילם; מוסיפים את סך הכל, אם יש יותר מילד אחד, והתוצאה היא חובה ברוטו תמיכה הילד. משם, ההורים להוסיף או לחסר עבור פריטים כגון בריאות פרמיות שיניים, עלויות הקשורות לטיפול בילדים עבודה, והתאמות אחרות.

הכנסה שהרווחת על ידי בן זוג או מערכת יחסים אחרת אינה נחשבת כהכנסה. הכנסות מסיוע ציבורי ותמיכת ילדים שנתקבלו עבור ילדים אחרים במעון אינן נחשבות אף הן לחלק מההכנסה ברוטו.

נסיבות מיוחדות 

בית המשפט מכיר בכך שיש קשיים כלכליים בגלל הצורך להקים בית מגורים חדש לאחר גירושים. זה בחשבון את לוח הזמנים לתשלום כמו “גורם המסה”.

כמו כן, בית המשפט מביא בחשבון נסיבות מיוחדות אחרות, כגון מבנה מס ייחודי, אשר עשוי להשפיע על הכנסה או על קצבאות אחרות, כגון אם הילד מבלה יותר מ -35% מזמנו עם ההורה שאינו בענייני משפחה או אם ההורה נושא הוצאות תוצאה של זמן ההורות למרחקים ארוכים. מצבים אחרים שיכולים להשפיע על נתח התמיכה בילדים עשויים להיות אם אתה טוען לניכויי מס הכנסה או אם לילד יש צרכים מיוחדים.

No Replies to "גלה כמה ילדים תמיכה אתה צריך לשלם בקנזס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 − 16 =