הסיבות לנישואין שני ושלישי נכשלים – insightyv.com

הסיבות לנישואין שני ושלישי נכשלים

 

למה גירושין אחד עלול להוביל גירושין השני והשלישי

 

אני מניח שהשאלה יכולה לכלול נישואים רביעי וחמישי, אבל זה חושב רחוק מדי קדימה בשבילי. ואני לא אוהב את מה שהוא אומר על עמדות לגבי נישואים. אם אתה לא יכול לקבל את זה נכון בפעם הראשונה, השנייה או השלישית זה עשוי להיות הזמן לחשוב ארוך וקשה על הפעם הרביעית או החמישית.

בחרתי לא להתחתן מחדש. הבחירה לא היתה מתוך פחד של כישלון שוב.

אני פשוט במקרה אוהב להיות פעם אחת ניתנה הזדמנות לנסות את זה על גודל. אני אהיה כנה; אני לא יודע למה מי שעבר גירושין יבחר להינשא שוב.

מאז הם עושים וסטטיסטיקה מצביעים על שיעורי גירושין גבוהים יותר עבור אלה שנישאו מחדש זה שווה תסתכל על מדוע נישואין שני ושלישי להיכשל בקצב כה גבוה.

להלן 5 סיבות שני נישואים השלישי להיכשל לעתים כה קרובות:

1. כבודה: כאשר אנשים להתגרש ולא לנצל את ההזדמנות ללמוד מן הגירושים שלהם הם לוקחים את כל האכזריות שלהם ואת האמונות על היחסים לתוך הנישואים הבאים שלהם. אם היית מרומה אתה יכול לקחת את היכולת שלך dented אמון לתוך הנישואין החדשים. כואב, הערכה עצמית נמוכה, כעס כל זה צריך להיות מטופלים מראש אם נישואין שניים יהיה סיכוי.

2. להאשים את בן הזוג האחרון שלך על כל הבעיות בנישואין אלה ואת הגירושין לא הוגן גם עבור כל הנישואין בעתיד.

כל עוד אתה משחק את המשחק להאשים, אתה לא מסוגל להתמקד בתפקיד ששיחק את הבעיות הנישואים האחרונים שלך. אם אתה לא לזהות ולתקן בעיות ביחסים שיש לך, אתה נושא אותם לתוך כל מערכת יחסים שיש לך.

3. נושאים של מחויבות: Urbandictionary.com מגדיר מחויבות כמו; “דבק במשהו זמן רב אחרי מצב הרוח שאמרת את זה בתוך השאיר אותך.” יש אנשים שאין להם את היכולת להישאר עם נישואים פעם את “מצב הרוח” הוא כבר לא שם.

כל סימן של צרות והם מביצים. תכונה הייתי בהחלט להקצות לאלה שהיו נשואים ארבע או חמש פעמים.

אנו חיים בחברה “אושר עכשיו” וכי האמונה כי הנישואין מביא לנו “אושר” 24/7 משחק תפקיד ענק מדוע נישואין שני ושלישי להיכשל. 

4. כשלון עקבי: אם אתה פוגש מישהו שנכשל בעסקים, נכשל ביחסים משפחתיים, הוא מישהו שנראה שיש לו פס הפסד לאורך קילומטר, אולי כדאי לך לחשוב פעמיים לפני להתחתן איתם. כן, אני מבין שיש אנשים שיש להם מראה רע או דופק קשה בחיים, וכי זה לא פגם אופי. אבל, כמה אנשים הם קורבנות לנצח של “נסיבות שאינן בשליטתם.” אלה האנשים האלה שעוברים מנישואים למשנהו.

5. ריצה לנישואין: יחסים ריבאונד המסתיימים בנישואין נוטים פחות להצליח, אלא אם כן היחסים שלך נמשך שנתיים או יותר לפני נישואין שניים. גברים להתחתן מהר מדי לאחר גירושין כי הם לא אוהבים להיות לבד. נשים להינשא מהר מדי כי הם רוצים ביטחון כלכלי. שתי סיבות רעות מאוד למהר מנישואין אחד למשנהו.

לפני נישואין מחדש לאחר גירושין, לקחת זמן לרפא, להכיר את עצמך ואת להשלים עם העובדה שאתה לא צריך נישואים כדי להיות מרוצה ומרוצה.

 

להיות לבד לאחר גירושין הוא מורה שיעור גדול. תלמד לאהוב את החברה שלך. תלמד מיומנויות יחסים חדשות. תוכלו ללמוד שאתה לא צריך שותף ולצאת ולמצוא אחד נכון כאשר אתה מתחיל רוצה שותף חדש. 

משפחות מיזוג: צעד אחר צעד, ילדים, צעד אחר צעד, אם כל צעד אחר, מביא אתגרים שקשה להתגבר עליהם. זה לוקח הרבה עבודה כדי לבנות אג”ח אמון הוא משפחה מעורבב. יש אנשים שאינם עומדים על האתגר; חלק מהילדים אינם מעוניינים בבניית קשרים ואמון בהורה החורג.

No Replies to "הסיבות לנישואין שני ושלישי נכשלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.