עניינים פיזיים ורגשיים: מה ההבדל? – insightyv.com

עניינים פיזיים ורגשיים: מה ההבדל?

ההגדרה המסורתית של רמאות היא כי אדם אחד במערכת יחסים מחויבת הוא מעורב מינית עם מישהו אחר מאשר בן / בת זוגו. בשנים האחרונות, סיווג מחדש של רמאות לא כולל רק את הרומן הפיזי, אלא גם את הרומן הרגשי.

רומן רגשי מוגדר כמו כל בגידה המתרחשת דרך הרגשה או מחשבה. עם התפתחות טכנולוגית של טלפונים סלולריים ושל האינטרנט, ההגדרה של רמאות הורחבה כדי לכלול את ההגדרה המסורתית, בתוספת הרגשות ו / או המחשבות המהווים בגידה רגשית.

רמאות עכשיו כולל התכתבות אינטימית עם מישהו בזמן בטלפון סלולרי, לפגוש מישהו באינטרנט או בעבודה ושמירה על קשר אישי, קרוב עם מישהו אחר מאשר בן הזוג שלך.

ההבדל בין עניין פיזי לבין רומן רגשי

ההבדל העיקרי בין רומן פיזי לבין רומן רגשי הוא מגע ממשי, פיזי. בדרך כלל, רמאות כוללת אנשים נפגשים פנים אל פנים, ולאחר מכן עוסקים פיזית במין.

עם רומן רגשי, עשוי להיות מפגש, אבל זה יכול להתרחש בטלפון סלולרי, מחשב או תאריך צהריים עם מישהו אחר מאשר בן זוג ואין אינטימיות פיזית. רבים מהאנשים שמרגישים מבחינה רגשית אינם רואים בכך בגידה. המחשבה שלהם היא, כי אין מגע פיזי בפועל, ההתנהגות לא יכולה להיחשב בוגד.

לדוגמה, ג ‘ניס התחברה מחדש עם דין, חבר תיכון ישן בפייסבוק.

השניים החלו להעביר הודעות הלוך ושוב, ועד מהרה הם שיתפו פרטים אינטימיים על הבעיות בנישואיהם. שיתוף זה הוביל אותם ליצירת קשר רגשי בשל רגשותיהם של תמיכה הדדית.

עד מהרה, ג ‘ניס ו דין הם reliving החיזור הישן שלהם תוהה מדוע הם אי פעם נפרדו כי יש להם כל כך הרבה “במשותף”. הם משתוקקים לראות אחד את השני, הם מרגישים מחדש של מה שהם הרגישו כמו בני נוער ולפני זמן הן מבטאים אהבה עבור האחר.

ויש לך את זה. ג’ניס ודין לא מרמים במובן המסורתי, אבל הם יצרו קשר רגשי ועוסקים ברומן רגשי.

התוצאה הסופית היא שבן הזוג הלא נאמן משלם יותר תשומת לב רגשית למישהו אחר פרט לבן זוגו, והם מסירים את עצמם מהתחייבותם לנישואיהם.

פרשה רגשית יכולה להוביל לרומן פיזי

רומן רגשי מתחיל בחילופי מידע אישי. ככל שהאנשים המעורבים מתמכרים יותר, המידע נעשה אישי יותר. יש הטוענים כי רומן רגשי אינו מזיק, כי זה יותר של יחסים מזדמנים מאשר רמאות המסורתית; עם זאת, אופי אינטימי של התקשורת, בתוספת ההשקעה הרגשית שנעשו על ידי האנשים המעורבים, מציב רומן רגשי באותה רמה או גרוע יותר כמו רמאות המסורתית.

זה הרבה יותר מסוכן עבור נישואין, אם בן הזוג שלך להתחבר עם מישהו מבחינה רגשית מאשר פיזית. כל מי שמוצא את עצמו במישור הרגשי לאדם אחר, צריך לשקול את ההשלכות האפשריות של פרשה שכזו. עניינים רגשיים הם בדיוק הסיכוי להוביל גירושים ועניינים פיזיים.

הסכנה של עניין רגשי

אמנם זה בריא ונורמלי עבור אנשים יש חברויות מחוץ לנישואין עם גברים ונשים, רומן רגשי מאיים על הקשר הרגשי בין בני זוג. חברויות מבוססות על משיכה, בכך שאנחנו נמשכים לאיכויות שונות של החברים שלנו.

חברויות בריאים ואטרקציות לא צריך לאיים על נישואים בכלל, אבל להוסיף עושר והנאה לחיים. כאשר אטרקציה הופכת לאובססיה או לרומן, היא עלולה להזיק לכל המעורבים בה, ושום דבר לא מזיק לנישואין יותר מהתמוטטות הקשר הרגשי של בני הזוג הזוגיים זה לזה.

No Replies to "עניינים פיזיים ורגשיים: מה ההבדל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.