האם בעל שלך אגרסיבי פסיבי מניעת סקס? – insightyv.com

האם בעל שלך אגרסיבי פסיבי מניעת סקס?

 

כעס משחק תפקיד של גברים אגרסיבי פסיבי מניעת סקס

 

האם אי פעם היה לך יום נפלא עם בעלך רק כדי להיות דחה מינית בסוף היום? שכבת במיטה ומשחזרת את אירועי היום בראשך. לא היו שום ויכוחים; נראה ששתיכן נהנית. זה היה טיול יקר בקניון המקומי אבל בעלך לא התלונן, הוא אפילו עשה כמה רכישות לעצמו.

אז מה קרה לאיש האוהב ההוא שבילית איתו את היום? היכן נמצא האיש ששמח להיות אתך ולהוט לרצות?

לא לדאוג, הוא עדיין שם. הוא עכשיו פסיבי אגרסיבי להעניש אותך על מה שהוא לא היה מוכן להביע לך קודם לכן. אותו יום יקר של קניות הטריד אותו. זה הטריד אותו מאוד ואתה עכשיו צריך להיענש על עוסק בפעילות שהוא לא היה כנה איתך על.

זוהי שיטת הפעולה של האדם הפאסיבי התוקפני. הם לא בנוח להביע את הכעס בגלוי כך, הם בחשאי להביע כעס על ידי הכחשת מה שאתה רוצה או צריך. דחייה מינית היא פוגעת במיוחד אז מה הדרך הטובה ביותר להעניש אותך על הכעס הוא לא מוכן להביע קודם לכן. 

 

גברים פסיביים אגרסיביים והתנזרות

 

לדברי סקוט וצלר, מחבר הספר “לחיות עם האדם האגרסיבי הפסיבי”, “התנזרות היא תלונה נפוצה של נשים המעורבות בגברים תוקפניים פסיביים.

אם הוא במצב של קמצוץ פיננסי, הוא ייקח אותך לערב אבל יזכיר לך שהוצאות הערב הן עומס עצום. לאחר מכן הוא יהיה לשלם על ידי סירוב לקיים יחסי מין. אבל אם אתה מציע ללכת הולנדית לפני שהוא מציע את זה, הוא ייקח את זה כמחווה מסורבלת. ובכל זאת, הוא יגרום לך לשלם על ידי מניעת סקס.

אבל הסירוב המיני שלו מסתתר בדרך כלל במסווה של תירוץ שקוף: הוא רדום, חולה, שקוע בעבודה “.

נסו להשיג אדם אגרסיבי פאסיבי להודות שהוא מעניש אותך על ידי מניעת סקס והוא יסתכל עליך כאילו יש לך שלושה ראשים. בעלי לשעבר היה פסיבי תוקפני. הדרך האהובה עליו להעניש אותי היתה למנוע סקס. הוא העניש אותי לעתים כה תכופות, עד כמה שהיה אינטימיות שש פעמים בשנה.

עשיתי מה שרוב הנשים מענישות בצורה כזאת. הפנימתי אותו, הכנתי אותו. אם הייתי מסתכל טוב יותר, מדלל, אמא טובה יותר או אישה טובה יותר בעלי היה רוצה להיות אינטימי איתי. זה מה שרוב הנשים נשואות לתוקפנים פסיביים לעשות; הם מפקפקים בעצמם וקונים בתירוץ “עייף מדי”.

במילים אחרות, אנו עושים בדיוק מה שהתוקפן הפסיבי אינו מסוגל לעשות בגלוי ובכנות. אנחנו מענישים את עצמנו. הצורך שלו להעניש אותנו הוא מוצלח והוא לא צריך להגיד מילה. כל מה שנדרש היה להתרחק מאיתנו במיטה. הוא שומר על דמות הבחור הטוב שלו באותו זמן עושה אשתו לשלם על לא קורא את דעתו בידיעה שהוא היה נסער מתנהג בהתאם.

רוב הגברים עוסקים במין בשביל הנאה, כדי שיוכלו ליצור קשר עמוק יותר עם האישה שהם אוהבים.

האדם הפאסיבי התוקפני אינו רואה את אותו המין. עבור האדם התוקפני הפסיבי, המין אינו קשור ליצירת קשר אינטימי עם אשתו, אלא להוכיח לעצמו שהוא אינו תלוי באשתו, והוא אינו זקוק לקשר אינטימי זה.

בעוד שרוב הגברים מקיימים יחסי מין עם אשתו כדי ליצור קשר עמוק יותר איתה, האיש הפאסיבי התוקפני מקיים יחסי מין מאשתו כדי לשמור על ביטחונו ולהראות לה מי הבוס. סקס הוא נשק שישמש, לא דרך להתחבר יותר עם אשתו.

“כדי לערער את הערך העצמי שלך מבלי לנקוט פעולה הוא פשע אגרסיבי של האדם הפשע של השמטה”, אומר סקוט וצלר.

 

להלן 6 הצעות להתמודדות עם בעל אגרסיבי פסיבי מי מעכב סקס

 

1. אין להפנים את התנהגותו. זה לא על הערך שלך או האטרקטיביות.

זה עליו ועל חוסר יכולתו להביע כעס. כאשר אנו להפנים התנהגות של מישהו אחר כלפינו קל להאמין שאנחנו יכולים לשנות את ההתנהגות. אתה לא יכול לשנות את הדרך שבה הבעל התוקפני הפסיבי שלך בוחר להביע את כעסו כלפיך. כל מה שאתה יכול לעשות את זה מקווה שהוא יהיה יום אחד להיות יותר נוח עם הרעיון של הבעת כעס בצורה בריאה. 

2. תקרא לו על ההתנהגות שלו. תגיד לו שאתה יודע שהוא כועס ואתה ראוי שיגידו מה לא בסדר במקום להעניש כמו ילד. לא לזלזל או להשפיל אותו אבל לעשות לתקשר אי הנוחות שלך ואתה באמת רוצה לדעת מתי הוא כועס איתך. 

3. זכור שההתנהגות שלו קשורה לפחד, מחשש להתקרב אליך, מחשש שיינטשו על ידך וכנראה שנים של כעס חבוי כלפיך. כן, אתה חייב ללמוד איך לתקשר את הרגשות שלך עם אדם שחושש מרגשות. חשוב שאתה לא רגשית יתר על המידה או, אתה רק לגרום לו לסגת יותר לחזק את אמונתו כי הוא לא בטוח מבטא את הכעס שלו.

4. קבל טיפול כזוג. אדם אגרסיבי פאסיבי יכול לשנות את התנהגותו אם יש מוטיבציה ומחויבות לנישואיו. רק טיפול יברר אם הוא מוטיבציה ומחויבת. 

5. להרגיע אותו כי הוא חשוב לך, כי אתה אוהב אותו ומקווה שהוא אוהב אותך מספיק כדי לרצות לשנות את הדינמיקה יחסים לא בריאים. להיות בטוח שהוא מבין שאתה גם עובד על שינוי איך אתה קשור אליו. 

6. כאשר כל השאר נכשל, להפוך את ההחלטה להישאר או לקבל את התנהגותו או לעזוב את הנישואין. אם לאחר שהבעת את הרצון להציל את הנישואין על ידי הולך לייעץ ולעזור לו לשנות התנהגויות הרסניות הוא ממשיך, הסיכויים של אותו אי פעם לשנות הוא דק עד.

No Replies to "האם בעל שלך אגרסיבי פסיבי מניעת סקס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.