איזה סוג של אישה מתחתנת עם גבר אגרסיבי פאסיבי? – insightyv.com

איזה סוג של אישה מתחתנת עם גבר אגרסיבי פאסיבי?

זה לוקח סוג מיוחד של אישה לבחור ולהינשא גבר פסיבי אגרסיבי. האישה המתחתנת עם האדם התוקפני הפסיבי נלמדה במשפחת המוצא שלה כדי לקבל רמה גבוהה של תסכול ברמה מינימלית של אהבה ואכפתיות. 

מה זה אומר? מה דעתך על השימוש בי כדוגמה. כשהייתי ילד אבא שלי נסוג כל הזמן מאמא שלי. הוא היה אלכוהולי שמצא שקל יותר להתמודד עם בעיות על ידי שתייה.

נסיגתו תסכולה את אמי שהתמרמרה על נסיגתו. כמבוגר, זה הגיוני כי הייתי בוחר אדם ששיקף את מה שאני גדלתי עדים.

כאשר פגשנו לראשונה את בעלי לשעבר היה מקסים, נזקק ולא יכולתי להיות סביבי מספיק. הוא היה הרעיון של כל אישה על השורה המושלמת, בהתחלה. מעולם לא שאלתי את חוסר הקשר שלו עם משפחתו. או העובדה שלא היו לו חברויות ארוכות.

הייתי מאוהבת באהבה ובאיש הזה, שמכל ההופעות החיצוניות היו הרבה אהבה לתת. מה שלא הבנתי אז היה, בשל ילדותי, הייתי מותנה להצלת הנזקקים, לעזור להם, לעזור לעצמם.

המעגלים האגרסיביים הפסיביים בין עוינות לנסיגה

ההתנהגות האגרסיבית של האדם או ההתנהגות של האשה מתגלגלת בין עוינות לנסיגה. אם אתה הופך להיות מעורב עם גבר אגרסיבי פסיבי בתוך כמה חודשים אתה תבוא פנים אל פנים עם אדם שהוא גם עוינת מאוד או נסגר ומיסוג.

במקרים מסוימים, האדם הפסיבי-אגרסיבי יעשה את שניהם.

אני זוכרת את הפעם הראשונה שהאקס שלי נסוג ממני. זה היה בזמן שאנחנו עדיין היכרויות. הוא לא היה מסוגל ליצור קשר רגשי איתי, אבל במקום לקחת אחריות על חוסר היכולת שלו הוא התנהג כאילו אני אחד עם בעיה.

אני מוכן לקחת על עצמי את האחריות.

עשיתי את תקלותי. שיכנעתי את עצמי שאני לא עושה מספיק כדי לשמח אותו. הדבר המצחיק הוא, שככל שעבדתי על היחסים יותר כך הוא נסוג יותר.

כל הנישואים שלי כללו אותי מנסה למצוא פתרונות לבעיות שלנו והוא נסוג רחוק יותר ויותר, הן רגשית ואינטימית.

אישה נשואה לגבר אגרסיבי פאסיבי חי כל יום מנסה להתחבר עם בעלה

ניסיונותיה להתחבר מאיימים עליו ומביאים אל פני השטח את הפחד מפני התקשרות, שפירושה נסיגה יותר. המעגל נמשך עוד ועוד!

מה קורה כשמישהו שאתה אוהב מבטל את מאמציך ונסוג? אתה נעשה כועס ומתוסכל. הניסיונות שלך לתקשר בשלווה הופכים למורת רוח וכעס עמוקים יותר. בתגובה התסכול שלך וכעס, הוא נסוג קצת יותר ואתה בסופו של דבר לא נתקל הצרכים שלך נפגשו כי ככל שתנסה יותר, הוא עוד נסוג.

הבעל התוקפני הפסיבי לא יחזיר את זעמו של אשתו. אבל הוא יחזור אליה בדרכים סמויות. הוא ימנע חיבה, ישכח תאריכים חשובים … אם זה משהו שהיא זקוקה לו, הוא יוודא שהיא לא תקבל את זה.

יש סיבה אגרסיבי התנהגות פסיבית נקרא התנהגות מטורף ביצוע

הכעס הסמוי שלו מניע את אשתו של האיש הפסיבי התוקפני.

מטורפת יותר היא מרגישה שהם כועסים יותר ויותר, והצעקות והצעקות הופכות לניסיון נואש להישמע על ידי בעל המסרב להקשיב.

האדם הפאסיבי התוקפני חושש להיות מחובר רגשית לאישה. לקחים שלמד בילדותו לימדו אותו כי זה לא בטוח. מה קורה כאשר אשתו של גבר פסיבי תוקפני מתרגז? הפחדים שלו הם אישרו; היא לא בטוחה והוא לא בטוח במערכת היחסים.

האשה המתחתנת עם האדם התוקפני הפסיבי מבלה הרבה זמן בתקווה ליותר ממה שבעלה מוכן לתת לה. היא רוצה קרבה, שיתוף פעולה, אהבה ותשומת לב. היא רוצה פעולות והתנהגויות ממנו להראות לה שהוא אוהב אותה.

כאשר נישואי לבעל התוקפני הסביל שלי הגיעו לקיצם לא היתה לי הערכה עצמית. אני לא חושבת שאי פעם הרגשתי בודדה, ותחושת הנטישה של בעלי היתה מדהימה.

הבדידות שחוויתי בחיי הנישואים שלי היתה גרועה יותר מכל מה שחשתי אי-פעם כאשה אחת.

האדם התוקפני הפאסיבי מחבל בנישואיו, אך נדרשת לאישה מיוחדת זו כדי לאפשר לו לעשות זאת. אותה אישה, אשר עוסקת בנושאים שלה היא נמשכת הפצועים הליכה. האישה הזאת שמעל ומעבר לה כשמדובר ביצירת מערכת יחסים.

כמו כן, היא תמשיך למשוך גברים אגרסיביים פסיביים עד שהיא מבינה כי, כאישה בוגרת יש לה את היכולת להגביל כמה נזק אדם אחר יכול לעשות את חייה. להיות נאהב לא צריך להיות מתכוון להפוך את עצמך החוצה עבור מישהו. להיות נאהב פירושו לדעת מתי לקבוע גבולות, לדעת את הערך שלך ואם צריך להיות, להתרחק מאדם שאינו עושה דבר מלבד לסגת ולחסוך מה שאתה רוצה.

No Replies to "איזה סוג של אישה מתחתנת עם גבר אגרסיבי פאסיבי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.