כיצד לטפל בעצמך במהלך משבר midlife שלו | insightyv.com

כיצד לטפל בעצמך במהלך משבר midlife שלו

כיצד לטפל בעצמך במהלך משבר midlife שלו

דבר אחד נפוץ בקרב אנשים שבני זוגם עוברים משבר באמצע החיים הוא הצורך לשלוט במה שקורה להם. אם בן הזוג שלך יש משבר midlife, אני בטוח שאתה מבלה הרבה זמן מנסה להבין את ההתנהגות שלו.

אולי אתה מאשים את עצמך על דברים שאינם באחריותך. אולי אתה מתעלם מהצרכים שלך ואת הצרכים של הילדים שלך … עושה חזרה הטלות מנסה להפוך את בן / בת הזוג שלך מאושר.

אולי אתה סובל דיכאון וחרדה על חוסר שליטה יש לך על בעיות בחיי הנישואין שלו / שלה midlife המשבר גרם.

את העצה אני עומד לתת לך יהיה קשה ליישם. זה לוקח כוח רצון ואת היכולת לעמוד מאחור מהמצב ולראות אותו על מה זה באמת. רובנו אנשים פעולה. כאשר מתמודדים עם בעיה אנחנו רוצים לנקוט פעולה כלשהי כי הוא הולך לפתור את הבעיה.

אם בן הזוג שלך יש משבר midlife, אין שום פעולה שאתה יכול לקחת. אתה נמצא במצב שבו לא לוקח שום פעולה בכלל היא הדרך הטובה ביותר להגיב. ייתכן שלא תוכל להציל את בן / בת הזוג שלך מהמשבר שלו / midlife שלה אבל יש פעולות שאתה יכול לקחת את זה יחסוך לך ולילדים שלך מלהיות נמשך לתוך שלו / שלה משבר.

דגש על התנהגותך, לא על התנהגותו:

 • אתה צריך להכריח את עצמך להפסיק לחשוב על ההתנהגות שלו. אל תחשוב על מה בן הזוג שלך עושה או עם מי הוא עושה את זה עם. קבל כי אין לך שליטה על התנהגויות של מישהו אבל שלך.

   

 • עזוב את הצורך “לעשות משהו.” אתה לא יכול לעשות שום דבר עבור בן זוג אשר סובל משבר אמצע החיים, אלא אם כן הם באים אליך לעזרה. אם הם לא מגיעים אליך לעזרה, אל תציע עזרה או עצה. עזור לעצמך כי אתה יכול להתערב את הדבר האחרון על הנפש של בן הזוג שלך הוא עוזר או מייעץ לך בכל מקרה.

   

 • אל תתנו להתנהגותו לגרום לסכסוך בחייכם. הגדר גבולות עם איזה סוג של התנהגות תקבל ואתה מקל על הגבולות האלה. אין זמן, נמשכים שיחות על מה לא תוכל להשלים עם. באדיבות לספר את בן / בת הזוג שלך מה הוא לא מקובל ומה תעשה אם הם מתנהגים בדרכים בלתי מתקבלות על הדעת.

   

 • למד כיצד לעבד את הרגשות שלך בצורה בריאה. אתם מתמודדים עם בן זוג לא רציונלי, חשוב שתצליחו להישאר רגועים ומרוכזים … לטובתכם ולמען ילדיכם.

   

 • עבודה על בניית הערכה עצמית טובה. אם כל מה שאתה יכול להתמקד כלום אבל מה הוא / היא עושה אז יש לך בעיות הערכה עצמית. אתה צריך ללמוד כי ללא קשר למה בן הזוג שלך עושה, אתה תהיה בסדר.

   

 • הישאר פעיל ומעורב בחיים. צאו לפחות פעם בשבוע עם חברים. להישאר מעורבים בכנסייה. קח שיעור אמנות. האם אתה מוצא הנאה וממלא אותך מבחינה רוחנית ורגשית.

   

 • אם אתה בן הזוג שלך מופרדים, לא קוראים לו / לה. אין ליזום שיחות על בעיות הנישואין. אל תספר לבן הזוג שלך כמה אתה אוהב אותם ורוצה אותם לחזור הביתה. לא נראה לנזקק למשפחה שלך באמצע החיים משבר. ככל שהם מאמינים שאתה צריך אותם ולא יכול לעשות בלעדיהם הם יותר נוח הם מתרחק ממך.

   

 • אם אתה ועם בן הזוג שלך עדיין מתגוררים באותו בית, להיות מנומס אבל לא לבזבז זמן באותו חדר, אלא אם הוא / היא מבקשת את החברה שלך. עסוק בעצמך בחלק אחר של הבית. ככל שיש לך פחות מגע עם האדם שגורם לך נזק רגשי ככל שתרגיש טוב יותר.

   

 • אל תבצע תוכניות הכוללות את בן / בת הזוג שלך. אם הוא / היא הראתה לך דרך ההתנהגות שלהם כי הם כבר לא רוצה לפעול “נשוי” אז אל תצפו לו / לה רוצה לעסוק טיולים משפחתים או לתפוס סרט איתך. חי את חייך עם ילדיך כאילו אתה רווק.

   

 • אם יש לו בעיות עם מערכת היחסים שלו עם הילדים, זה לא האחריות שלך לתקן את הבעיות האלה. בן הזוג שלך עשוי לראות כל עזרה שאתה מציע כהפרעה. אשתך באמצע החיים של אמצע החיים מחפשת כל סיבה לכעוס עליך ולהאשים אותך. הישאר מחוץ למערכת היחסים עם ילדיו וזה יהיה דבר אחד פחות להאשים אותך.

   

 • אל תגן על עצמך מפני כל האשמות של בן / בת הזוג שלך. לחיצה על הכפתורים שלך לשים אותך על המגן הוא בדיוק מה בן הזוג שלך רוצה. אם הוא / היא עושה האשמה שערורייתית אומר, “מה” ולהסיר את עצמך מן השיחה. הם בקרוב ללמוד כי הכפתורים שלך לא יכול להיות דחף.

   

 • אל תציע טיפול זוגי אבל אם הוא / היא עושה את ההצעה להיות מוכן להשתתף. קח את זה ממני, אם אתה הולך לדבר על בעיות עם מישהו עובר משבר midlife עדיף לעשות זאת מול יועץ מיומן מאומן.

   

 • אם אתה, בכל עת, מרגיש שאתה לא מסוגל להתמודד עם המצב לחפש רגשית עזרה של הרופא שלך. זה לא נדיר עבור בן הזוג של מישהו עובר משבר אמצע החיים לשקוע לתוך דיכאון. אם זה המקרה, לקבל עזרה ותרופות במידת הצורך.

   

 • דגש על מה שטוב בחיים שלך. בעיצומו של בעיות, זה יכול להיות קשה להישאר מודעים לכך שאנו מבורכים בכל כך הרבה דרכים. עצור מדי יום, הסתכל סביבך וסופר את ברכתך. אם תשלם תשומת לב רבה, תראה כי, ללא קשר למשבר של בן הזוג שלך, יש לך הרבה חושב להיות אסיר תודה על.

   

 • לפעול כאשר אתה מרגיש חסר אונים. כאשר בן הזוג שלך עושה החלטות שיש להם השפעה שלילית על החיים שלך ואת חיי הילדים שלך יש לך אפשרויות. אתה תמיד יכול לנקוט בפעולה משפטית שתגן על עצמך, על ילדיך ועל נכסי הנישואין שלך. הגנה על עצמך ועל ילדיך מפני התנהגות לא רציונלית של בן זוג של אמצע החיים, היא חובה.

No Replies to "כיצד לטפל בעצמך במהלך משבר midlife שלו"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  77 − = 72