מה הורה יחיד צריך לעשות כדי לקבל צו הרחקה נגד Ex – insightyv.com

מה הורה יחיד צריך לעשות כדי לקבל צו הרחקה נגד Ex

כל משפחה חווה קונפליקט, אבל כאשר אלימות – או איום של אלימות – משמשת נגדך או על ילדיך, הגיע הזמן לקבל צו הרחקה. ללא קשר למצב, אלימות לא צריך לשמש מנוף כדי לשלוט בנסיבות או אדם אחר. כאשר זה קורה, צו הרחקה יכול לשמש שכבת הגנה נוספת ולהרתיע את העבריין מניסיון ליצור קשר עם הקורבן.

מתי לקבל צו הגבלה

אתה צריך לקבל צו מניעה אם לשעבר שלך פגעה פיזית לך או הילדים שלך, או איים על כל אחד מכם עם נזק. זה כולל איומים מילוליים, כמו גם איומים לידי ביטוי באמצעות דואר אלקטרוני, טקסט, מדיה חברתית.

כיצד לקבל צו הגבלה

ישנן שתי דרכים לקבל צו הרחקה. ניתן ליצור קשר עם המשטרה המקומית או לבקר בבית המשפט המחוזי שלך (אשר ניתן למצוא על ידי קורא 2-1-1). אם אתה בסכנה מיידית, התקשר 9-1-1. אם הסכנה אינה קרובה, ללכת לבית המשפט באופן אישי או להתקשר למספר חירום מספר תחנת המשטרה המקומית שלך.

בין אם תלך לבית המשפט או לתחנת המשטרה המקומית שלך, תתבקש למלא טופס המציין מדוע אתה מבקש את צו ההרחקה. גורמים רשמיים יעשו סידורים עבורך לדבר עם שופט על המצב שלך. אם אתה מגיש את הבקשה שלך אחרי שעות, ייתכן שתתבקש לדבר עם השופט בטלפון.

בהנחה שהשופט יעניק את בקשתך, ייכנס לתוקף צו מניעה זמני באופן מיידי, וייקבע מועד בית משפט. בית המשפט יודיע על החלטתך על צו מניעה זמני ועל תאריך המשפט, אשר יתקיים בדרך כלל תוך שבועיים.

טיפים להופעה לפני השופט כאשר אתה מקבל צו הרחקה

השופט ירצה לשמוע ממך ישירות על בקשתך לצו מניעה.

ודא שאתה:

  • תגיד את האמת.
  • להביא כל תיעוד שיש לך איתך, כגון דואר אלקטרוני או רשומות טקסט.
  • לדבר בבירור לדבוק עובדות הקשורות לבקשה שלך.
  • שתף כל דבר מההיסטוריה שלך, שיכול להיות רלוונטי להחלטת השופט, כגון מעשי אלימות בעבר או נגד הילדים.

גם צווי מניעה בעבר יובאו לידיעת השופט. אל תניח כי הוא או היא באופן אוטומטי יודע עליהם.

מה לעשות ברגע שנקבע צו ההגבלה הזמני

ודא שאתה להשתתף תאריך המשפט. במהלך הדיון, השופט יחליט כמה זמן צו מניעה קבוע יהיה בתוקף והאם זה ישפיע על הסדר משמורת הילד הקיים שלך. השופט רשאי גם לדרוש כי לשעבר שלך להשתתף הורות או כיתות ניהול כעס.

כיצד משפיע צו הגבלה על משמורת הילד

אלימות במשפחה במשמורת ילדים – בין אם אתה או הילדים שלך – נלקח ברצינות רבה על ידי בתי המשפט. סביר להניח, צו המשמורת הילד יותאם באופן זמני ולהעריך מחדש במועד מאוחר יותר, לאחר כל התנאים שנקבעו על ידי בית המשפט כבר נפגשו בהצלחה, צו הרחקה הוסרה.

בטוח שנותר בעוד צו הרחקה במקום

כאשר אתה מקבל צו מניעה, זה לא ערובה כי לשעבר שלך לא ינסה ליצור איתך קשר.

כמיטב יכולתך, נסה לצפות כיצד יגיב כאשר יקבל את הידיעה שהשופט הוציא צו הרחקה זמני. אם אתה חושש לבטיחות שלך, לעשות סידורים להישאר עם חבר או קרוב משפחה באופן זמני. אם האקס שלך מנסה ליצור קשר, התקשר למשטרה מיד.

מה לעשות אם הוגש נגדך צו מניעה

אם אתה מקבל צו מניעה, דע שההתנהלות שלך נבחנת בקפידה. אל תנסה בשום פנים ואופן ליצור קשר עם האקס שלך. היצמד לכל הכללים המפורטים בצו ההרחקה, כך שבית המשפט לא יוכל לומר שהפרת את ההזמנה כאשר אתה מופיע בבית המשפט. הקפידו להשתתף גם בבית המשפט, כמו גם, ולספר את האמת כאשר מגיבים לשאלות של השופט.

דע גם, כי זה עשוי להיות נקודת נמוכה, תוכלו להתאושש מן החוויה הזאת.

כל שינוי בהסדר משמורת הילד שלך הנובע צו ההרחקה הם כנראה זמני. לעשות כל מה שבית המשפט מבקש ממך לעשות – כולל לקיחת שיעורי הורות או ניהול כעס – כך שניתן יהיה להעריך מחדש את המקרה שלך לאחר שתעמוד בתנאים שהציב לך בית המשפט.

No Replies to "מה הורה יחיד צריך לעשות כדי לקבל צו הרחקה נגד Ex"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.