התרוששות מרצון: כיצד להפסיק את ex מ עובד על המערכת – insightyv.com

התרוששות מרצון: כיצד להפסיק את ex מ עובד על המערכת

התרוששות מרצון הוא סוג של מניפולציה של מערכת ארצות הברית, כדי למנוע תשלום הילד תמיכה. הביטוי מתייחס בדרך כלל להורה אשר מרוויח פחות כסף ממה שהוא או היא מסוגלים להרוויח או מי מתחת דוחות הרווחים שלו או שלה מס הכנסה. השאלה הבאה הקורא מדגים עד כמה קשה הבעיה יכולה להיות עבור הורים אשר סומכים על תשלומים קבועים הילד תמיכה:

התרוששות מרצון

קורא שואל:

“אני סבור שבעלי לשעבר טוען שהוא מחוץ לעבודה כדי לא לשלם את תמיכת הילדים, אבל בעבר הוא עצמאי, ואני חושד שהוא ממשיך לעבוד מתחת לשולחן או היא לבחור איזה סוג של התרוששות מרצון כדי לא לשלם לילד תמיכה לילדינו, מה אוכל לעשות כדי להבטיח שילדי יקבלו את סכום התמיכה בילדים שהוא הסכים איתם בעבר? “

תשובה:

זה נשמע כאילו עשית הסכם תמיכה מילולית מילולית עם האקס שלך. אם זה המצב, אז הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לפנות למשרד של אכיפת הילד תמיכה. הם יכולים לעזור לך באופן רשמי להגיש תמיכה בילדים ולהקים צו מחייב חוקי לילדים. בדרך זו, אתה לא צריך להסתמך על מילולית, לא מחייבת הסכם תמיכה הילד עם לשעבר שלך.

משרד אכיפת הילד תמיכה לוקח ברצינות התרוששות.

הם יסתכלו מקרוב על התעסוקה של בעלה לשעבר ועל רשומות פיננסיות, על מנת לקבוע את כמות התמיכה בילדים שיש לשלם. אם למעשה, הוא בוחר להיות מועסק מתחת למים בניסיון להימנע מלשלם את תמיכת הילד, הם יזרמו את הכנסתו – כלומר, בהתבסס על ההיסטוריה התעסוקתית שלו ועל רמת ההשכלה שלו, הם יבססו את תמיכת הילד במה שהם מאמינים שהוא צריך כדי להיות מסוגל להרוויח.

ב החדש “חלטורה” הכלכלה זה לא נדיר עבור חלקים גדולים יותר של הכנסות של אנשים לבוא מ עצמאי עצמאי בצד. זה גם אומר שזה קל יותר עבור אנשים רבים כדי לעוות את ההכנסה שלהם או להסתיר את הכל ביחד. השקר למס הכנסה על הכנסה של אחד הוא, כמובן, בלתי חוקית, במיוחד אם זה נעשה כדי למנוע תשלום הילד תמיכה.  

אם משרד אכיפת הילד תמיכה חשוד כי הוא עובד “מתחת לשולחן”, הם עשויים להשתמש באמצעים אחרים של מחקר ההיסטוריה הפיננסית שלו. לדוגמה, אם הוא עשה לאחרונה רכישה גדולה על אשראי, כגון מכונית או משאית, הם יכולים למשוך את בקשת האשראי שלו כדי לברר מה הוא רשום כהכנסה שלו.

אם אתה נמצא בתהליך של המתנה לניירת הדרושה כדי לציית, אל תהסס לפנות אליהם לעתים קרובות כדי לשאול על הסטטוס של המקרה שלך. בעוד זמן רב, את המאמץ הנוסף שלך רק יכול לשלם את תשומת הלב של העובד במקרה שלך לפרטים ואת הנכונות שלו לשים את המאמץ הנוסף הנדרש על מנת לעקוב אחר על החשדות שלך.

No Replies to "התרוששות מרצון: כיצד להפסיק את ex מ עובד על המערכת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.