מי באמת ההורה טוב יותר: אתה או Ex שלך? – insightyv.com

מי באמת ההורה טוב יותר: אתה או Ex שלך?

אם אתה בעיצומו של קרב משמורת ילדים, אתה כנראה רוצה בתי המשפט לראות אותך כהורה טוב יותר.

עם זאת, חשוב לציין כי בעיני החוק, לילדים יש זכות לגדול על ידי שני ההורים, אלא במקרים בהם קשר עם אחד ההורים או שניהם נחשב לא בטוח. הורים שאינם מסוגלים להגיע להסכם על משמורת ילדים לעיתים קרובות להשאיר את ההחלטה עד בתי המשפט, בתקווה כי השופט יראה את המקרה מנקודת מבטם.

אתה יכול להיות במצב זה אם:

 • הסדר המשמורת הקיים אינו משביע את דעתך (או שתיהן)
 • אתה והאקס שלך לא יכולים להגיע לפשרה נעימה בעצמך
 • כל אחד מכם קובץ רשמי משמורת הילד ההצעה, או pro se או עם עורך דין

במקרים כאלה, זה טבעי לרצות שבתי המשפט יראו אותך כ”הורה טוב יותר “. עם זאת, שופטי בית המשפט לא רואים את החלטות משמורת הילדים בדרך זו. המטרה שלהם היא לא תווית אחד מכם “הורה טוב” והשני “הורה רע”. במקום זאת, המיקוד של בתי המשפט הוא תמיד על מנת להחליט איזה מהלך פעולה מייצג באופן מלא את טובת הילד.

כפי שאתה להתכונן המקרה שלך, לשאת את הגורמים הבאים בחשבון:

 1. בתי המשפט בדרך כלל מעדיפים לאפשר לשני ההורים להשתתף באופן פעיל בחיי ילדיהם. אמנם אתה יכול להאמין שאתה ההורה טוב יותר, בית המשפט רוצה את הילד שלך שניהם הורים. לכן, אלא אם כן יש סיבות לגיטימיות, מתועדות, מדוע ההורה השני צריך להיות מוגבל לזמן הורות, לבקר בפיקוח או ללא ביקור בכלל – סביר להניח שבתי המשפט יעניקו סוג מסוים של ביקור או זמן הורות משותף. הדבר נכון במיוחד במצבים בהם שני ההורים היו מעורבים באופן פעיל בחיי הילד עד הגירושין או ההפרדה.
 1. בתי המשפט בדרך כלל מסרבים להיתפס בסגנונות ההעדפות וההעדפות. אז דברים כמו יצירת שגרות, בעקבות עם ההשלכות המתאימות, ולהיות פעיל בבית הספר של הילד שלך – כל הדברים התורמים להורות טובה – לא נחקרת בדרך כלל על ידי בתי המשפט כאשר מחליטים משמורת ילדים. אז כל הדברים שעושים אותך, בראש שלך, ההורה טוב אולי אפילו לא יהיו גורמים בית המשפט יסתכל בכלל.
 1. כל דבר בכוונה או שלא בכוונה מעכב את האינטרסים של הילד שלך יכול לגרום לבתי המשפט לראות אותך יותר ביקורתי. לדוגמה, בתי המשפט בדרך כלל להזעיף פנים: 
 • מניעת ביקור או זמן הורות. אלא אם כן אתה באמת מאמין שהילד שלך נמצא בסכנה – ובמקרה כזה, עליך לפנות למשטרה – זה בדרך כלל הכי טוב לאפשר ביקורים מתוזמנים להתקיים. אם הילד שלך לא רוצה ללכת, לדבר עם האקס שלך על איך לגרום לילד להרגיש יותר בנוח. לדוגמה, אם מעברים יום ראשון בלילה הם קשים לילד שלך, לשקול יום חמישי עד שבת “בסופי שבוע”. ואם הילד שלך מתקשה להסתגל אחים צעד אחר או ישן במיטה חדשה בבית השני, לדבר על זה ביחד ולראות מה ניתן לעשות כדי להרגיע אותו ולעזור לו להרגיש בנוח.
 • הגבלת הקשר עם ההורה האחר. זה בסדר להגדיר כמה פרמטרים סביב שיחות טלפון וצ’אט וידאו הפעלות, אבל לא לחסום אותם לחלוטין.
 • מניעת תמיכה בילדים. לעולם אל תחסום בכוונה את תמיכת הילד מהילד שלך. זה אתה לא יכול להרשות לעצמו לשלם את הילד תמיכה אתה חייב, לשלם סכום חלקי ולפנות את בית המשפט כי הוציא את הילד תמיכה כדי לבקש שינוי הילד תמיכה. 

לסיום, לקחת זמן כדי לראות את הפעולות שלך ואת המילים דרך העדשה של בית המשפט. בחר לעשות דברים שהשופט יעדיף, למשל, לאפשר ביקורים מתוזמנים, לעודד שיחות טלפון לחוץ ימים, ולהיות גמיש עם האקס שלך כפי שהיית מצפה ממנו (או שלה) להיות איתך. יחד עם זאת, הימנעו מלעשות דברים שהשופט יכעס עליהם, ולפנות לבית המשפט הבא שלכם בביטחון ובהתלהבות – בידיעה שגם אתם עושים את הטוב ביותר עבור ילדכם!

No Replies to "מי באמת ההורה טוב יותר: אתה או Ex שלך?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.