9 צעדים לקחת אם אתה חושב על גירושין | insightyv.com

9 צעדים לקחת אם אתה חושב על גירושין

Man-Thinking-About-Divorce.jpg

באדיבות מארק רומנלי דרך Getty Images

ראיון לפחות שלושה גירושין עורכי דין לפני שתחליט על אחד. ללכת עם עורך דין שיש לו לפחות 5-10 שנים ניסיון עיסוק במשפט משפחתי גירושין. אני רזה לעבר גישה שיתופית במהלך גירושין.

זה קל יותר ופחות יקר אם אתה ובני הזוג שלך מסוגלים ליישב את כל הבעיות ללא התדיינות משפטית. אם זה לא יכול להיעשות ודא שיש לך עורך דין אשר מסוגל ומסוגל לדון במקרה שלך לפני שופט. אתה בעצם מחפש שני דברים … עורך דין שיודע את הערך של התיישבות במהירות אבל הוא גם מוכן להילחם בשבילך צריך את הצורך.

02
של 09

לאסוף מידע פיננסי

Man-Reading-Documents.jpg

באדיבות חזון דיגיטלי באמצעות

אתה צריך תמונה ברורה של איפה אתה ובן הזוג שלך עומדים מבחינה כלכלית. אחת המטרות העיקריות של תהליך הגירושין היא להפוך את חלוקה שוויונית של נכסים וחובות. על מנת לקבל את נתח הוגן שלך הוא הכרחי כי אתה יודע מה הוא בבעלות ומה הוא חייב. זהו תהליך דו-שלבי:

קבע מה בבעלותך:

כמה נכסי הנישואין ברורים. ברור כי בית הנישואין, כל חשבונות פיננסיים וכלי רכב הם נכסים שצריך לפצל באופן שוויוני. נכסים לא כל כך ברורים עשויים לכלול יצירות אמנות, תוכניות פנסיה, ירושות או חפצים שהובאו לנישואין.

אתה צריך לעשות רשימה של כל הנכסים האפשריים. אסוף את כל התיעוד לגבי כל נכס, כולל הערך הנוכחי, מתי והיכן נרכש הנכס ואם הוא נרכש בקרנות משותפות או נפרדות. אתה רוצה במיוחד עותק של כל הערכות הנדל”ן האחרונות. הפעל את כל המסמכים לעורך הדין שלך. הקפד לשמור עותק בעצמך.

לקבוע את מה שאתה חייב:

בעת קביעת מה שאתה חייב זה לא משנה מי שם כל החובות נמצאים. החוב בנישואין יהיה לפצל על בסיס מי יותר מבחינה כלכלית מסוגל לשלם את החוב, לא בשמו החוב הוא פנימה הדרך הקלה ביותר לקבוע את החוב הנישואין היא כדי לקבל עותק של דוח האשראי שלך. כל חוב שיש לך יהיה רשום על הדוח שלך. תוכלו גם להיות מסוגל לגלות אם יש.

ברגע שאתה קובע איזה חוב קיים אתה צריך לקבל הצהרות על כל חשבונות פתוחים עם יתרת בשל מראה. כאשר אתה הופך את המידע הזה לעורך הדין שלך, אל תשכח לשמור עותקים עבור הקבצים שלך.

03
של 09

קביעת הכנסה

אֵיך Much Will Divorce Cost

בנק תמונה / מייקל מ ‘שוואב / Getty תמונות

אתה צריך תיעוד מראה את ההכנסה ואת ההכנסה של בן הזוג שלך. אם אתה והשותף שלך הם שכירים עובדים, תצטרך עותק של האחרונה בדלי לשלם בתוספת שלך כועס ביותר מס הכנסה לחזור.

קביעת הכנסה הופך להיות קשה יותר אם בן הזוג שלך הוא עצמאי. במקרה כזה, עותקים של דוחות חשבון הבנק ואת הדוחות הכספיים הכספיים ייתן תמונה ברורה של הכנסה. זה תמיד רעיון טוב לעשות עותקים של הצהרות כאלה לפני ההפרדה והגשת לגירושין.

ייתכן שתוכל לקבל מושג על כמה בן הזוג שלך בעצם עושה אבל, זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי לקבוע הכנסה אמיתית כאשר בן הזוג הוא עצמאי. לאסוף את המידע שאתה יכול ואז עורך הדין שלך יכול לעזור לקבל את השאר באמצעות תהליך הגילוי.

04
של 09

הכן תקציב לאחר גירושין

Post-Divorce-Budget.jpg

באדיבות פיטר דאזלי באמצעות Getty Images

זה החלק הכיפי! החלק שבו אתה מקבל כדי לקבוע מה תצטרך לחיות על פעם אחת אתה גרושה. אתה מודע למה שנדרש כדי לנהל את משק הבית עכשיו. מה שאתה צריך לדעת הוא מה עלויות החיים שלך יהיה לאחר הגירושין. הכנסות של אנשים מסוימים נופל באופן דרסטי לאחר גירושין. זה הכי טוב שאתה מוכן על ידי בניית תקציב עכשיו במקום להיות מכה על הראש עם שטרות אתה לא יכול לשלם.

תצטרך להעריך כמה הוצאות אבל זה חשוב, כך שתוכל לקבל מושג על מה תצטרך לשרוד בחיים החדשים שלך. זה גם חשוב כי זה ישפיע על איך אתה משא ומתן על הגירושין ההתנחלות שלך. אתה צריך לדעת מה יהיה עליך מבחינה כלכלית על מנת להעריך את אפשרויות ההתנחלות שלך או מה אתה יכול לבקש במקרה שלך ללכת לבית המשפט.

05
של 09

להקים את האשראי שלך

לְהַקִים Credit During Divorce

סטיבן Swintek / Creative RM / Getty תמונות

אם אין לך אשראי בשמך לבד אתה צריך להקים כמה עכשיו. אתה יכול לעשות זאת על ידי קבלת כרטיס אשראי אבל זוכר שאתה רוצה כרטיס כי הוא רק את שמך. נשים רבות מגלות כי לאחר הגירושין יש להם קשה לרכוש בית או מכונית כי הם בילו שנים שיתוף אשראי עם בן הזוג שלהם. כל האשראי שיש לך במשך השנים עם בן הזוג שלך הוא מועיל לו אבל ברגע שאתה אישה אחת, תקבל מעט מאוד ‘אשראי’ כדי לשמור על התשלומים האלה.

ברגע שיש לך כרטיס אשראי בשם שלך להשתמש היא במשורה ולוודא שאתה יכול לשלם את זה בכל חודש. המטרה היא להקים ציון אשראי טוב לא לרוץ למעלה חבורה של חוב. זה נעשה באמצעות כרטיסי אשראי רק במידה שבה אתה יכול לשלם את חודשי.

06
של 09

להעריך ולהגן על חשבונות פיננסיים

זוּג organizing home finances at kitchen table

לא מוגדר

בשלב שני דנתי בהשגת עותקים של מסמכים פיננסיים. אם אתה עושה את זה, עכשיו אתה צריך להבין מה לעשות איתם. זה לא נדיר, לאחר למידה יש ​​גירושין הממשמש ובא עבור בן הזוג לפשוט חשבונות כספיים. לפעמים זה נעשה מתוך כעס, לפעמים זה נעשה על הייעוץ של עורך דין יריב.

אתה רוצה להגן על עצמך ולשמור על בן הזוג שלך מפני היכולת לנקות את כל חשבונות משותפים יש לך ביחד. אם אתה חושש שבן הזוג שלך עושה דבר כזה אתה יכול להגן על עצמך על ידי פתיחת חשבונות בשמך בלבד, להסיר את ½ הכספים מחשבונות משותפים, ולהפקיד אותם בחשבונות החדשים שלך.

אל תסתירו את העובדה שעשיתם את זה ואת לא מבזבזים את הכסף בטיפשות. מסמך כל אגורה שאתה מבלה, כך שאתה יכול להיות חשבונאות עבור זה במהלך המשא ומתן ההתנחלות או בבית המשפט. אם יש לך חשבונות חיסכון, חשבונות שוק כסף או כל סוג ההשקעה חשבונות ואתה חושש בן הזוג שלך יהיה לחבל עם אלה שאתה צריך לשקול את חשבונות קפואים. אתה צריך, כמובן, לדון עם עורך הדין שלך כל פעולה אתה מתכנן לנקוט לגבי חשבונות פיננסיים משותפים.

07
של 09

סגור חשבונות אשראי משותפים

לִסְגוֹר credit accounts during divorce

כימיה / Creative RM / Getty תמונות

לפני שתפצל כאשר ניתן, סגור את כל חשבונות האשראי המשותפים. סגירתם לפני ההליכים גירושין תמשיך בן זוג זועם באמצעות חשבון ולהפעיל את החיובים כי ייתכן שיהיה מאוחר יותר אחראי.

הצעה לסגור את החשבונות על ידי תשלום סכום קטן יותר מאשר חייב. אם זה נעשה, לקבל מכתב הנושה כי החשבון שולם במלואו הבטחה בכתב שהם לא יגיש שום דבר גנאי על החשבון של סוכנויות דיווח אשראי.

אם אתה לא יכול לשלם או לבוא להסכם הפשרה לגבי יתרת חייב אתה צריך את חשבונות קפוא. זה ימנע ממך להיות מסוגל להשתמש בחשבון אבל גם להגן עליך בסוף. לאחר הגירושין הוא סופי, את היתרה על החשבון יכול להיות מועבר לצד בית המשפט אחראי על החוב. אם אחראי לא לשלם את החוב אז אתה לא צריך לדאוג שזה משפיע על ניקוד האשראי שלך.

צור נושים התראה על העובדה שאתה עובר גירושים. אם יש שינוי כתובת, ודא שהם יודעים את זה כך שתמשיך לקבל חשבונות מכל חשבונות משותפים.

ודא שכל חשבונות כרטיס האשראי משולמים. הליכי גירושין יכול לקחת חודשים וכל מה שנדרש הוא תשלום אחד מאוחר לפגוע האשראי שלך. גם אם אתה צריך לשלם את המינימום על חשבונות שאתה יודע יהיה בסופו של דבר להיות האחריות של בן הזוג שלך זה יהיה שווה את זה.

08
של 09

אל תעשה תנועה

דוֹן't move during divorce

הנריק סורנסן / Creative RM / Getty Images

השאלה הנפוצה ביותר שאני מקבל מלקוחות שוקלים גירושין היא האם הם יכולים לצאת מהבית. אלא אם כן יש התעללות אני בדרך כלל אומר להם להישאר היכן שהם. ישנן סיבות רבות לא לעזוב את בית הנישואין.

הסיבות החשובות ביותר לכך הן:

1. זה יכול להשפיע על הריבית יש לך את הנכס. אם אתה עוזב את בן הזוג שלך משלם את המשכנתא כל הזמן במקרה גירושין שלך תלויה ועומדת שופט עלול גורם זה לתוך כל החלטה שהוא / היא עושה על הפצה רכוש. אם המצב הופך להיות מלחיץ מדי ואתה מרגיש שאתה צריך לנסות לנסות להמשיך לשלם חלק תשלום המשכנתא. מסמך היטב כל התשלומים שתבצע כלפי המשכנתא.

2. אם יש לך ילדים בגיל בית הספר ואתה מקווה להיות מסוגל להישאר בבית הזוגי עד שהם מסיימים את בית הספר הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לעזוב את הבית. אם ההכנסה של בן / בת הזוג שלך יותר מאשר ההכנסה שלך ואתה רוצה לנהל משא ומתן לו לשלם את המשכנתא או חלק המשכנתא אתה מאבד את היכולת שלך לנהל משא ומתן שמירה על הבית ברגע שאתה עוזב את הבית. להשאר במקום!

מעבר לבית הזוגי יכול להיות בעל השפעה שלילית על המקרה שלך. אל תעשה זאת מבלי לדון תחילה בבעיה עם עורך הדין שלך. בחלק מהמדינות, שופט ישקול בקשה של עורך הדין שלך עבור החזקה זמנית של בית המשפט המשפחתי ממתינים גירושין המשפט. אתה יכול לדון באפשרות זו עם עורך הדין שלך.

אם יש התעללות ואתה לא יכול לקבל צו של זמני החזקת אז זה חובה לנקוט בכל הצעדים שאתה צריך כדי להגן על עצמך. עזוב את הבית אם אתה מרגיש שאתה בסכנה. אם יש היסטוריה של אלימות במשפחה לדון זה עם עורך הדין שלך, כי הוא עשוי להיות מסוגל מבחינה משפטית יש בעלך הוסרו מבית הנישואין.

09
של 09

להיות על ההתנהגות הטובה ביותר שלך

Women-Dating-Behaviors.jpg

באדיבות הנריק סורנסן / גטי

זה השלב האחרון בהכנות לגירושין עשוי להיראות מטופש לחלק. אני מקווה שזה לא אומר, כי כל מי שקורא את זה מבין כי רק בגלל שאתה מתגרש לא אומר שזה הזמן להתחיל לחגוג ולחיות כאילו אין לך אחריות.

גירושין יכול להיות לשים תחת מיקרוסקופ. אם המקרה שלך הולך לבית המשפט אתה לא רוצה לשים תחמושת בידי בן הזוג שלך. אל תיתן לו שום דבר שהוא יכול להשתמש בך! ואל תתנהג בצורה שתגרום לגירושין שלך להיות יותר מכבידים מבחינה כלכלית. 

כלומר, לא לצאת, לא לחגוג, לא להסתובב עד כל שעות הבוקר. אם המשמורת היא בעיה במקרה שלך אתה צריך לעשות את הילדים שלך עדיפות מספר אחת שלך … אשר הם צריכים להיות כבר. אל תתנהג כמו אמא טובה / אבא, להיות אחד. זהו זמן מלחיץ במיוחד עבור הילדים שלך והם צריכים אותך להישאר ממוקד על הצרכים שלהם.

אם אתה הופך להיות מתוסכל מינית, להתגבר על זה. סקס הוא מותרות, לא הכרח. ברגע שאתה גרושה אתה יכול לקבל את כל הסקס שאתה רוצה. עד אז לא נותנים את הרצון שלך למין לשים אותך במצב שופט עשוי לראות מפוקפק.

לבלות עם חברים, משפחה, ואת הילדים שלך. הישאר קרוב לבית, שמור על עצמך פיזית ורגשית, להשתתף בחיים הרוחניים שלך ויותר מכל, מה שאתה עושה, להיות מעל תוכחה. תתנהג יפה!

תחשוב על זה, זה לא עצה רעה לאף אחד, אם אתה עובר גירושין או לא.

No Replies to "9 צעדים לקחת אם אתה חושב על גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    10 + = 12