9 טיפים להתמודדות עם גירושין מלחיץ

כאשר דברים רעים קורים, ולרוב, גירושין זה דבר רע, זה יכול לעורר מספר רגשות. תלוי איך אתה מעבד את מה שקורה, האושר שלך יכול לחזור או, הרגשות שלך יכול לברוח איתך ואת החיים הרגשיים שלך יכול במהירות לצאת מכלל שליטה. אם אתה לא להתמודד כראוי עם מתח ורגשות שליליים של גירושין התוצאות להתחיל להשפיע לאט לך בדרכים עמוקות יותר.

אתה יכול לפתח בעיות אמון שהופכים את זה קשה לך לפתח מערכת יחסים חדשה אהבה. הביטחון העצמי שלך יכול לקחת צלילה באף וקפיאה רגשית עלולה לגרום חבלה עצמית קיצונית. אם בצע את העצה ואת הצעדים המפורטים להלן, לא רק אתה יכול לשרוד את גירושין אתה יכול גם לשגשג אחר כך. 

כפי שאמרתי, הגירושין מביאים איתם רגשות שליליים רבים. כמה רגשות אלה יכולים לגרום ללחץ כי יפריע היכולת שלך לתפקד בחיי היומיום שלך לפני, במהלך ואחרי הגירושין שלך. היתרון הגדול ביותר שאתה יכול לעשות את עצמך הוא ללמוד איך להירגע, לעזוב את הלחץ ופשוט לתת את "צ 'יפס ליפול". דגש יותר על שמירה על עצמך פעיל, בריא ומרגש קדימה במקום להישאר תקוע בחלל שלילי.

כל מה שנדרש הוא להיות מוכן להיות טוב לעצמך. זיהוי והתמודדות עם מתח הוא היבט חשוב של חיים פרודוקטיביים בריאים. להלן כמה הצעות דרכים להתמודד עם הלחץ שלך במהלך תהליך קשה של גירושים.

לחוץ young woman massaging her neck at desk

צ 'אד ספרינגר / Image Source / Getty תמונות

מצא קבוצת תמיכה להשתתף, מטפל לדבר איתו. טיפול קצת לדבר יכול ללכת דרך ארוכה כאשר אתה מרגיש המום רגשית.

חשוב לך לקחת אחריות על הרגשות הנפשיים שלך בזמן זה של מצוקה ולוודא שאתה לטפח את עצמך מבחינה רגשית, פיזית ורוחנית.

02
של 09

שמור על עצמך פיזית בכושר

הישאר פעיל ככל האפשר על ידי שמירה על שגרת פעילות גופנית קבועה. שום דבר לא עוזר לרגשות שלנו לחזור יותר טוב מפעילות גופנית. זה יעזור בהקלה על מתח, כעס וחרדה. פעילות גופנית סדירה היא דרך מצוינת לשפר את הרווחה הרגשית ולהרים את מצב הרוח שלך, גם.

03
של 09

האם הדברים יטפחו אותך מבחינה רגשית ופיזית

קרא ספר טוב, קבל הרבה מנוחה, לקחת אמבטיה חמה, לפתח תחביב חדש, לאכול מזונות בריאים ומזינים, ולהקיף את עצמך עם אנשים חיוביים. שים את המאמץ לחיות אורח חיים שיקדם רגשות של ערך עצמי טוב והערכה במהלך תקופה זו של מצוקה.

04
של 09

תן ללכת בעיות שאינן מעבר לשליטה שלך

אם אתה מתמודד עם מצב לא נוח או כואב ללמוד לתת לזה ללכת, לקחת קצת זמן כדי להבין מה הכי טוב בשבילך ואז לחזור אליו. הישאר ממוקד במה שיש לך שליטה על ויתור על השאר.

סרב לעסוק בסכסוך עם בן / בת זוגך לשעבר. אם שניכם לא יכולים להיות זה ליד זה בלי להתווכח, אין בושה בהליכה.

05
של 09

תן לעצמך רשות להרגיש

הרגשות הם נורמליים, בין אם הם רגשות שליליים או חיוביים. מה שאנחנו עושים עם הרגשות שאנחנו מרגישים משחק תפקיד גדול באיכות החיים שאנו חווים. הימנע פעילויות הרסניות כגון שתייה או סמים כאשר מנסים להתמודד עם הרגשות שלך.

אל תאפשר לרגשות שלך לגרום לך לחפש נקמה, לשחק את הקורבן או להתעלל כלפי בן הזוג שלך. אם אתה נפגע או כועס, עדיף למצוא מישהו בטוח לפרוק ולקבל את הרגשות האלה החוצה.

06
של 09

שינוי כל הציפיות שיש לך

לאף אחד אין שליטה על רגשותיו ומעשיו של אדם אחר. אנחנו עשויים לחשוב שבמהלך הנישואים שלנו היתה לנו שליטה אבל לא. עכשיו שיש גירושין בתהליך יש לנו אפילו פחות שליטה מאשר קודם.

עזוב מנסה לשלוט בכל היבט של מה בן הזוג שלך עשוי להרגיש או מה הם ייקחו פעולות. עזוב את מה שאתה מרגיש את התוצאה צריכה להיות וללמוד לקבל מה יכול לקרות.

07
של 09

לא לעשות כל החלטות חפוזה

כאשר אתה חי במצב מלחיץ מאוד כל החלטות או שינויים בחיים שלך לא צריך להיעשות עד שחשבת על כל התוצאות.

קח את הזמן לחשוב על דברים דרך וביסודיות לשקול את כל האפשרויות. כאשר קבלת החלטות להשתמש חשיבה לוגית במקום חשיבה רגשית להנחות את קבלת ההחלטות שלך. תן לעצמך זמן ולהיות סבלני עם תהליך קבלת ההחלטות.

08
של 09

להיות בטוח לעשות זמן בשביל הכיף

זכור לצחוק ולשחק. פעילויות לוח זמנים להביא לך הנאה ולהשתתף בהם באופן קבוע. לשמור על מעגל קרוב של חברים ולחבר לעתים קרובות.

אל תבודד את עצמך מאחרים. אם לצאת וליהנות מהחיים פירושו לאלץ את עצמך לעשות זאת, אז שיהיה כך. תגלו כי ברגע שאתה מחוץ ומרתק פעילויות כיף לא תצטער להפוך את עצמך להשתתף.

09
של 09

תן ללכת ולהמשיך הלאה

קח את הזמן הדרוש כדי לרפא את הגירושין ואת הרגשות האלה של אובדן. נסו להסתכל פנימה ולשאול את האחריות שלכם בבעיות שהובילו להתגרש. סלח את עצמך ואת בן / בת הזוג שלך ולא מאפשרים את הבעיות הנישואין האלה לעקוב אחריך לתוך מערכות יחסים חדשות.

לוקח זמן לזהות מה גרם גירושין, כדי לשנות את מה שאתה צריך לשנות על הדרך שבה אתה קשור לשעבר שלך רק יעזור לך להמשיך לאחר הגירושין בצורה פרודוקטיבית יותר.

No Replies to "9 טיפים להתמודדות עם גירושין מלחיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 3