7 שאלות לשאול את עצמך לפני תחילת גירושין | insightyv.com

7 שאלות לשאול את עצמך לפני תחילת גירושין

אתה רוצה להתגרש? ההחלטה להתגרש היא קריטית, עם התוצאות כי יכול להימשך כל החיים. בעיות בחיי הנישואין, כאב במערכת היחסים שלך ותסכול עם זה לא תמיד אומר גירושין.

להלן שאלות אתה צריך לשאול את עצמך לפני שאתה להתגרש. לך על השאלות האלה יחד, כזוג. אם אתה מחליט גירושין היא התשובה בשבילך, לפחות בן הזוג שלך לא יהיה עיוור על ידי הרגשות שלך.

זוּג on sofa, man in discussion with older man in foreground

זיגי קלוזני / בנק התמונות / Getty Images

האם הרגשות שלך פחתו או, האם אתה מרגיש חסר אונים על בעיה הנישואין ובגלל זה, יש חוסר קרבה רגשית. אם יש עדיין רגשות של אהבה וחיבה אז אתה צריך לעבוד על היחסים לפני שתחליט על גירושין.

אתה לא רוצה להיתפס הרגשות של מצב כמו גירושים ואז להבין שעשית טעות. אם נשארה כל אהבה, טיפול זוגי לזוגות יביא לכך שלא יסבול תחושות של אובדן לאחר גירושין ללא צורך.

02
של 07

האם היו אפילו נישואין להתחיל עם?

אם הנישואים שלך מעולם לא היה משהו יותר מאשר שני אנשים החיים יחד מקבל הצרכים שלהם נפגשו ואז גירושין עשוי להיות התשובה. נישואין הוא צימוד מאוחד של שני אנשים שעובדים למען האינטרסים של היחסים. זוגות נשואים עובדים יחד לטובת היחסים. אם אין זוג; רק שני אנשים נלחמים על הצרכים שלהם עכשיו יהיה זמן טוב להתחייב לשנות את הדינמיקה של היחסים או פרידה דרכים.

03
של 07

האם זה גירושין אתה רוצה או, אתה פשוט מאיים גירושין?

האם אתה כועס על בן הזוג שלך מאיים גירושים מתוך תסכול על הבעיות הנישואין? האם אתה משתמש איומים גירושים כדי לקבל את הדרך שלך או כאמצעי שיש כוח על בן הזוג שלך?

האם אתה מתוסכל ולהרגיש גירושין מאיים סוף סוף לקבל את תשומת הלב של בני הזוג שלך והם ייקחו אותך ברצינות? אם זה פתרונות שאתה מחפש, מאיים גירושין לא יביא לך איפה אתה רוצה להיות. אתה צריך טיפול זוגי עבור זה. אם זה גירושין ואז להפסיק מאיים לקחת צעד בוגרת, הודיע ​​בכיוון הנכון.

04
של 07

האם ההחלטה שלך להתגרש על בסיס תגובה רגשית או מודעות עצמית אמיתית?

אם אתה מוכן גירושים יהיה לך לעזוב את כל הקבצים הרגשיים יש לך את בן / בת הזוג. אלה הם תחושות טובות ורגשות שליליים, אשר לעתים קרובות באים לידי ביטוי במהלך הסכסוך הנישואין. ההחלטה על גירושין בזמן שאתה מוצף ברגשות לא יפתור בעיות. זה יוצר בעיות ותרכובות כל כאב ותסכול אתה עלול להרגיש.

אלא אם כן אתה יכול להסתכל על בן הזוג שלך כאדם שמגיע לך כבוד, גם במהלך תהליך הגירושין אתה מבקש צרות. אם אתה לא יכול, את תהליך הגירושין יהיה מלא של תסכול, כעס, וחוסר אמון של המניעים של בן הזוג שלך.

05
של 07

מה מניע אותך לגרש?

האם אתה מקווה כי גירושים מתכוון בן הזוג שלך יתחילו לטפל בך טוב יותר? אולי הם יבינו מה הם איבדו ולעשות את השינויים שאתה צריך אותם לעשות. אם כן, אתה מתגרש מסיבות לא נכונות. גירושין רק יקדם סכסוך, לא יפתור אותו.

כל גירושין יעשה הוא לסיים את הנישואים שלך לפצל את המשפחה שלך. אם אתה רוצה לשנות את הדינמיקה בינך לבין בן הזוג שלך, זה לא גירושין אתה רוצה. משהו לחשוב עליו; לאחר שהתגרשת, בן הזוג שלך חופשי ליצור קבצים רגשיים לאחרים. אם המחשבה הזאת לא נוחה, חשבו פעמיים לפני שתקבלו החלטה.

06
של 07

האם חשבת על ההשלכות השליליות של גירושין?

גירושין יכול להיות אובדן של חלומות ומטרות. גם אם אתה חיובי זה גירושין אתה רוצה שאתה צריך מערכת תמיכה במקום כדי לעזור לך להתמודד עם הלחץ הקשורים גירושין.

אתה צריך להיות מסוגל להתמודד עם הכאב של הילדים שלך ולהיות שם כדי לעזור להם להתמודד. אם אתה רוצה את הגירושין, תצטרך להתמודד עם הכאב של אחרים. אל תתנו אשמה על הרצון לקבל מעמד גירושין בדרך של עזרה אלה שנפגעו להתמודד עם גירושים.

07
של 07

האם אתה מסוגל לפעול בדרך בוגרת לאחר גירושין?

הגישה שלך תקבע איזה סוג של חיים יהיה לך לאחר הגירושין. אתה תהיה חזק, לקחת אחריות ולהשאיר כל כעס וטינה? או, האם תישאר מריר, כועס ותחוש כמו קורבן? היחס שתבחר לחיות איתו יקבע, לא רק את סוג הגירושין שיש לך, אלא גם את איכות החיים שיש לך לאחר גירושין.

No Replies to "7 שאלות לשאול את עצמך לפני תחילת גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 1