7 עצות להתמודדות עם בדידות לאחר גירושין – insightyv.com

7 עצות להתמודדות עם בדידות לאחר גירושין

בדידות לאחר גירושין הוא צפוי

 

אם עברתם גירושים חשת בדידות. חלק להתמודד עם בדידות לאחר גירושין טוב יותר מאחרים. 

אני גרושה כבר עשר שנים. במהלך עשר השנים האלה, הייתי עסוקה בבניית קריירה ובהגדלת שני בנים. כל הדברים שמנעו ממני להרגיש בודדה.

כאשר אתה מתמקד בבניית קריירה להרוויח מספיק כסף כדי לגמור את החודש אין לך הרבה זמן לחשוב על כמה לבד אתה.

העובדה שיש לי ילדים מסביב מסייעת לריפוד עומק כל בדידות שחשתי. הבנים שלי היו חברה נהדרת! עם העבודה שלי ועם החיים שלי נראה לי שלם. בודד לא היה משהו שהרגשתי לעתים קרובות.

דברים השתנו לי לאחרונה, ואני מודע יותר לעובדה שאני לבד ואת הרגשות האלה של בדידות לזחול לפעמים. הקריירה שלי משגשגת, ושני הבנים שלי לבד, ואני נשארתי בפעם הראשונה להתמודד איתי, בעצמי.

כאשר אתה עובר גירושין מאבד את החברה ואת התמיכה של בן זוג או, במקרה שלי, סוף סוף הזמן לחשוב על כמה לבד אתה אחרי שנים של התמקדות בקריירה ובילדים, אתה עלול להרגיש בדידות מחניקה.

מה אתה יכול לעשות להתמודד עם אובדן ובדידות אתה מרגיש כתוצאה מכך?

להלן 4 טיפים שעזרו לי להתגבר על תחושות של בדידות:

1. קבל חיית מחמד, כלב או חתול, אפילו אוגר. יש לי שלושה כלבים ומצאתי שהאהבה ללא תנאי שהם מציעים עוזרת להפחית את הבדידות שאני מרגישה.

אני אף פעם לא לבד אם יש לי שלושה חברים פרוותי שלי מסביב.

מאז אני אוהב בעלי חיים כל כך הרבה לאחרונה התחלתי להתנדב במקלט לחיות המקומי. במשך 4 שעות בשבוע אני בין אנשים אחרים, בונה מערכות יחסים חדשות ועושה משהו שמכניס אותי אל מחוץ לבעיות שלי ושל עצמי.

2. אם אתה לא בעל חיים לחשוב על התנדבות בבית החולים המקומי, בית אבות או מחסה לחסרי בית.

פעולה זו לא רק לעזור להקל על הבדידות שלך זה גם יעזור לקהילה.

3. בדוק את MeetUp.com. זהו משאב מקוון נהדר אם אתה מחפש אחרים באזור שלך עם תחומי עניין דומים. אתה יכול למצוא מועדון הספר המקומי, לקדוח הקבוצה, קבוצת סקראפבוקינג, קבוצת בישול או אולי אפילו קבוצת תמיכה גירושין. תסתכל; אתה תהיה מופתע כמה אנשים שם בחוץ מחפשים את החברה של אחרים.

4. להסיח את עצמך! שמירה על התודעה שלך כבוי את העובדה שאתה עכשיו לבד היא תרופה טובה. זה אולי לא הכי כיף היה לך אי פעם אבל, התמודדות עם עבודות הבית אם בבית הוא טוב יותר מאשר לשבת מסביב ruminating על כמה לבד אתה.

5. קח תחביב חדש. אם תמיד רצית ללמוד איך לצייר, להצטרף לקורס בצבעי מים ולתת לו ללכת. אם אתה רוצה להישאר בכושר לרפא את הבדידות שלך לחשוב על לקחת שיעורי טניס או להצטרף לקראטה בכיתה. הרעיון הוא למלא את היום עם פעילויות שישאיר את המוח שלך עסוק ואת החיים שלך מלא.

6. תעשה משהו שתמיד רצית לעשות אבל דחית. זה יכול להיות שיט של יחיד לספרד או, בכיתה לאמנות באוניברסיטה המקומית שלך. לצאת ולהגשים את הרצונות שלך היא דרך מצוינת לרסק בדידות.

 

7. פעם היה לי מישהו להגיד לי “להתענג” בזמן לבד. עצה רעה! יותר מדי זמן בודד מוביל לבידוד, בידוד מוביל לדיכאון ועוד נושאים רבים שאתה לא רוצה להוסיף לרשימת הבעיות שכבר יש לך קורה. להמחיש את העובדה, בעולם הטכנולוגי שבו אנו חיים, תמיד יש דרך למצוא אנשים אחרים כדי לבלות עם הזמן.

אז, לצאת מהבית ולקבל חברתית!

No Replies to "7 עצות להתמודדות עם בדידות לאחר גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.