6 שלבים להיות יחיד להישאר בבית ב- Mom | insightyv.com

6 שלבים להיות יחיד להישאר בבית ב- Mom

6 שלבים להיות יחיד להישאר בבית ב- Mom

רוב האנשים חושבים על אמהות להישאר בבית כמו אישה עם בן זוג שיוצא לעבוד בזמן שהיא נשארת בבית כל היום. אבל זה לא תמיד כך. גירושים, אלמנות ואמהות שמעולם לא נישאו לפני כן, כולן מציעות דרכים להיות אמהות חד-פעמיות. בין אם על ידי בחירה או בכוח, להשתמש אלה 6 דרכים לשגשג כאם להישאר בבית, בבית.

בעוד להיות אחד להישאר בבית הוא אתגר, אתה יכול לעשות את זה עם תוכנית מוצקה במקום:

הגדר תקציב

לחיות על תקציב המשפחה הוא חיוני למשפחה שלך. אתה צריך לעקוב אחר כל אגורה ולבלות כל סנט בתבונה כדי למתוח את הדולר שלך.

יצירת תקציב מעביר לך שליטה על הכספים שלך במקום לתת את הכספים שלך לשלוט בך. לא רק אתה תוכל לשלם את החשבונות החודשיים שלך, אתה יכול להגדיר תוכנית בתנועה, כי גם עוזר לך לצאת החוב.

גזור הוצאות מיותרות

אתה בטח כבר יודע כי lattes היומי בבית הקפה המפוארים הם מחוץ לרשימת מטלות שלך כאם להישאר בבית אחד בבית. יש הרבה דרכים אחרות כדי להקטין את החשבונות שלך אתה יכול לחתוך וכן לחתוך כמה מאותם עלויות מיותרות כי הם אוכלים דרך ההכנסה שלך.

מתוך חשבון הטלפון לחשבונות מכולת גבוהה, לרוץ דרך רשימת ההוצאות כי הם למעשה לגנוב את הכסף שלך, כך שתוכל להפוך את הכסף היוצא לתוך דולר בארנק שלך. מציאת דרכים נהדרות לחסוך כסף יכול לתת למשפחה שלך אלפי דולרים בחשבון הבנק שלך בכל שנה.

חפש הזדמנויות הכנסה

להיות אחד להישאר בבית, אמא לא בהכרח אומר שאתה לא מוצא דרכים להרוויח כסף. למעשה, להיות אחד להישאר בבית, אמא מציעה לך הזדמנויות ייחודיות להרוויח כסף תוך כדי להישאר בבית עם הילדים שלך.

חפש הזדמנויות גמישות שמאפשרות לך לקחת אחריות על ההכנסה של המשפחה שלך.

מתוך עבודות במשרה חלקית מתאים באופן מושלם עבור אמהות להישאר בבית כדי לעבוד על עמדות בבית. יש גם הזדמנויות באינטרנט שיכול לתת לך את ההכנסה שאתה צריך להישאר בבית ולהרוויח מה המשפחה שלך צריכה לשרוד ולשגשג.

להישען על רשת התמיכה שלך

בדיוק כמו להישאר בבית עם אמהות עם בן זוג צריך רשת תמיכה, יחיד להישאר בבית, האם עושה גם. להישאר בבית הוא לא רק על השליטה בהכנסות שלך והוצאות. יש יותר מאשר את החיים להישאר בבית.

אתה צריך להיות רשת תמיכה חזקה במקום, מחברים אמא לבני משפחה. הם יעזרו לך עם כל דבר – תמיכה מוסרית, לילות הבנות, נותן לך לילה כדי שתוכל להתמכר כמה זמן לי כי תצטרך הפסקה קבועה. הכל ייפול עלייך רוב הזמן, כך רשת התמיכה שלך הוא חיוני לא רק עוזר לך לעבור את כל היום, אלא גם כדי לקבל את כל מה שאתה צריך לעשות כל יום, כולל טיפול בעצמך.

מצא אפשרויות טיפול בילדים יקרים

גם עם רשת תמיכה גדולה במקום, אתה עדיין צריך לחקור את האפשרויות עבור טיפול בילדים סבירים. יהיו ימים כאשר יש לך פגישה של הרופא או אולי אפילו תאריך כאשר מישהו ברשת התמיכה שלך לא יכול לעזור לך.

מציאת טיפול בילדים זה זול יכול להיות lifesaver אז אתה לא תמיד נתון לחסדיהם של לוח הזמנים שלך ברשת התמיכה. עם הרבה חינם או בעלות נמוכה טיפול בילדים אפשרויות זמין לך, זה קל יותר מאשר אי פעם למצוא אנשים מוסמכים לטפל הילדים שלך בזמן שאתה לוקח הפסקה מיני כדי לקבל את מה שאתה צריך לעשות.

יש ציפיות ריאליות

רוב יחיד להישאר בבית אמהות לא יהיה לחיות אורח חיים מפואר. זה יהיה קשה. לא תהיה חבר צוות כמו רוב הנשואים להישאר בבית אמהות לעשות. זה הכל עליך 24/7. יהיו לך ימים כאשר אתה רוצה לוותר. הזנת אמהות בבית להישאר היא החלטה שאתה לא צריך לקחת בקלות עבור כל אמא, אבל במיוחד אלה שרוצים להיות אחד להישאר בבית, אמא בבית.

קח את ההליכה בנעליים של להישאר בבית עם יום טיפוסי בלוח הזמנים של החיים. קרא על היתרונות והחסרונות של להיות אמא להישאר בבית.

גלה את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לשרוד להישאר אמהות בבית.

בדרך זו, תוכל להיכנס לתוך החיים שלך כמו אמא להישאר בבית ללא מושג מראש איך החיים אמורים להיות. יהיו לך עליות ומורדות אבל לא תהיה לך ציפיות לא מציאותיות להחזיק אותך בחזרה להיות הטוב ביותר להישאר בבית, בבית אמא אתה יכול להיות.

No Replies to "6 שלבים להיות יחיד להישאר בבית ב- Mom"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 − = 74