6 טיפים לבניית מחדש של מצורף רגשית לאחר רומן | insightyv.com

6 טיפים לבניית מחדש של מצורף רגשית לאחר רומן

6 טיפים לבניית מחדש של מצורף רגשית לאחר רומן

בין אם זה פיזי או רגשי, ענייני לקרוע את מרקם הנישואין. רומן יכול להרגיש כאילו אין ברירה אחרת מאשר גירושים. הכאב של בן הזוג הקורבן מרגיש הן רגשית והן פיזית. וגם, אם היה לך רומן או סבלו מהפרשה של בן / בת הזוג שלך, המציאות הכואבת היא, נשירת הנישואין שלך נשברה. 

אפשר לשחזר את הנישואים שלך אחרי רומן. אני ראיתי את זה קורה בהזדמנויות רבות.

שמעתי רבים אומרים, “בגידה היא משהו שלעולם לא אסלח”, אבל יש אפשרויות אחרות מאשר גירושים. ואם יש אפילו ניצוץ של אהבה עזב את הבחירה האם לנסות ולשמור את הנישואים תלוי בך. אני בסך הכל מנסה לפחות לשחזר אהבה ואמון לאחר רומן כל כך, אני מציע לך להישען לתוך העבודה של שיקום וריפוי לפני קוראים לזה quits. 

מציאת בן הזוג שלך היה רומן הוא בעיטה במעיים. אם אתה קורא מאמר זה, אתה כבר יודע את זה כדי להיות אמיתי. כדי למצוא איזון חדש בנישואין שלך לבנות מחדש את אמון וכבוד אבוד חשוב לעבוד על יצירת קשר רגשי עם בן הזוג שלך שוב.

להלן 6 טיפים שיעזרו לבנות מחדש את הקשר הרגשי עם בן הזוג שלך לאחר רומן.

1. להכיר את הנזק שנגרם.

מצורף הוא על בניית קשר עם בן זוג שאתה אוהב. עבור מליטה לקרות חשוב כי שניכם מודים כי הנזק נעשה למערכת היחסים ולהודות לכל פגמים אישיים.

כאשר קיים קשר הגון שעדיין קיים בין בני זוג אני מאמין כי כל מכשול יכול להתגבר על הקשר החדש שנבנה אם שני בני הזוג מסוגלים להחזיק את הפגמים שלהם ולקחת אחריות. 

2. הישאר פתוח להיות נגע על ידי בן הזוג שלך.

אני לא מציע לך להשתתף בהתנהגויות אינטימיות שאתה לא מוכן לעסוק בהן.

אבל, להיות קרוב פיזית היא צעד חשוב לקראת בנייה מחדש של קשר חזק. החזקת ידיים, ישיבה קרוב בזמן צפייה בטלוויזיה או נשיקה לפני שעזב את הבית כל בוקר הולך דרך ארוכה לקראת מחדש את הקשר המצורף. אם אתה עדיין צריך זמן לעבוד עד שנגע, זה בסדר. חשוב מאוד להגיע למקום שבו המגע שלהם לא עושה את העור לסרוק. 

3. הצג את בן / בת הזוג שלך ואת התחשבות.

ללא שם: כן, זה יהיה קשה לעשות אם אתה זה היה מרומה. הנה שלי לקחת על המצב, אתה נשוי במשך שנים, אולי עשרות שנים, את הפרשה היא רק מקרה אחד בכל הזמן ביחד. יש שנים של שנים של יחסי אהבה, מליטה בינך לבין בן / בת הזוג שלך. אם אתה חייב לצייר מן הזיכרונות האלה כדי להראות חסד והתחשבות כלפי מי בוגד בך, זה יהיה שווה את המאמץ בטווח הארוך.

אם אתה בן הזוג בוגד, צעד זה חשוב במיוחד בשבילך. בידיעה כי ההתנהגות שלך היא שגרמה כאב עצום כזה עבור בן הזוג שלך צריך לעשות את זה קל לך להראות להם חסד והתחשבות. ובשבילך, אני אפיל סבלנות. זה הולך לקחת את בן / בת הזוג הזמן לבוא עם ולהתגבר על הכאב של הונאה שלך.

להיות מוכן להיות נחמד כמו מתחשב כפי שהם צריכים. 

4. החזק לתקווה.

מקווה לנישואין טובים יותר היא התרופה הטובה ביותר עבור מערכות יחסים כי הם תיקון לאחר רומן. אם שני בני הזוג יכולים להתחייב לבנות מחדש את הנישואין ולתרום משהו לקראת להציל את מערכת היחסים שלך, מקווה יהיה האביב הנצחי.  

בשבילך, מקווה היא האמונה כי בעתיד הנישואים שלך ישתפר. איך מישהו במצב שלך נשאר תקווה? לסמוך על עצמך כדי להיות מסוגל לעשות את מה שנדרש כדי “להפגין” את מה שאתה מקווה. אמון כי מה שאתה מקווה ורוצה יכול, ו סביר להניח, למעשה, לבוא להיות.

5. להפגין, באמצעות פעולה שאתה תהיה שם אחד לשני.

נגישות רגשית ותמיכה הם יסודות של מערכת יחסים מוצלחת בנישואין. השותף שלך צריך להבין שאתה תהיה שם בשבילם.

זה נכון, בזמן החידה ביותר בסכסוך הנישואים שלך אם יהיה פיוס אתה חייב להיות בטוח מי בוגד בך, יודע שאתה שם בשבילם. 

שניכם סובלים המותג שלך של מהפך רגשי לאחר הרומן בעת ​​שניסה לשחזר את הנישואים שלך. למרות שמישהו מרומה על יצטרך תמיכה רגשית יותר, מי עשה את הרמאות יהיה גם צרכים אלה. כדי שתוכל לבנות מחדש את ההתקשרות הרגשית תצטרך לשים את עצמך שם ולהיות שם עבור רמאי בזמן שהם עובדים דרך הדברים שלהם גם.

6. הראה כי אתה כנה הרצון שלך לשמור את הנישואים.

כנות היא נכס גדול ליחסים שכן הוא מתואם לתארים גבוהים יותר של אמון וכבוד. אם אתה רוצה לבנות נישואים אוהבים ואינטימיים, אתה ובן הזוג שלך חייבים להיות כנים אחד עם השני על איך אתה מרגיש ומה אתה רוצה לעתיד הנישואין. אמון וכבוד לא ניתן לבנות מחדש אם אתה לא 100 אחוז בטוח בן הזוג שלך הוא כנה איתך. וכאשר מדובר בבניית אמון, הכנות היא החלק הקשה ביותר במערכת היחסים שלכם להשיג. זה היה מסביר מדוע רמאות יש השפעה רגשית גדולה יותר על בן זוג מאשר בן זוג ששוכח יום הולדת או יום נישואין.

אתה רוצה לבנות מחדש אמון וכבוד, לעשות את זה אתה חייב להתחיל להיות כנה עירום עם בן / בת הזוג שלך.

No Replies to "6 טיפים לבניית מחדש של מצורף רגשית לאחר רומן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 − 60 =