6 שאלות לשאול לפני שיש סקס מקרית לאחר גירושין שלך – insightyv.com

6 שאלות לשאול לפני שיש סקס מקרית לאחר גירושין שלך

בואו נחתוך למרדף: כולנו, גברים גרושים, קיימנו יחסי מין ורובנו עדיין רוצים סקס. הבעיה היא שאנחנו אולי לא רוצים את ‘מיתרים’ של מערכת יחסים מלאה; אנחנו פשוט לא מוכנים. וכמו שאוננות נותנת לגוף שלנו משהו ‘לאכול חטיף’, אנחנו יודעים מה שאנחנו באמת רוצים זה את הארוחה המלאה.

השאלה אם מין ללא מחרוזות הוא “רע” או “טוב” בסופו של דבר מגיע לך, האדם מחליט.

אתה זה שצריך לחיות בתוך הראש והגוף שלך, אתה זה שמחזיק את הפטיש. כדי לעזור לך להחליט מתי או אם ברצונך לעבור את השורה, הנה שש שאלות שתרצה לשאול את עצמך.

האם אתה כנה עם עצמך על מה שאתה רוצה?

הדבר האחרון שאתה צריך לאחר הליכה דרך המעיים של גירושין גיהנום היא להתחיל לסגת רגשית שוב. ואם אתה חושב הכמיהה שלך למין הוא בעצם כמיהה ליחסים חדשים, אתה תהיה בראשו כאב לב בכל מקום.

להיות ברור וישר עם עצמך ככל האפשר. ולכל הפחות, אם תחליט להמשיך ולקחת את הקפיצה, מבטיח לעצמך שלא תכה את עצמך זה לא יוצא כמתוכנן.

האם אתה מרגיש תחושה של ערך מי אתה, לא משנה מה כל גבר אחר / אישה עשוי לחשוב?

ביחסי מין מזדמנים, לעתים קרובות שותפים לא יודעים או רוצים לדעת, הכל זה על זה. זה אומר שאתה לא צריך להרגיש צורך “להוכיח” מי אתה ולבקש אימות עבור הפאר שלך דרך העיניים שלו – אתה צריך לדעת את זה.

אתה לא יכול להיות לגמרי במקום שבו אתה מאמין בעצמך, אבל אתה חייב להיות כמה רגשות חזקים של ערך עצמי לפני תחילת מערכת יחסים ללא מחרוזות.

אתה בסדר עם האפשרות של להיות נדחה?

בכל זמן נתון, יחסי המין שלך עלולים להגיע לסיומם. “החבר שלך שנתן לך הטבות” יכול פתאום לפגוש מישהו שהוא / היא רוצה תאריך ברצינות.

מאהב לסירוגין עשוי פתאום להחליף אותך או לאבד עניין. או, סטוץ לילה אחד לא יכול להתקשר לסיבוב שני. האם אתה יכול לדמיין את עצמך מתמודד עם תרחישים כאלה ללא צניחה של badlands עצמית של פיחות? אתה יכול להעריך את היחסים שלך מזדמן על מה שזה היה כרגע?

האם אתה מוכן להיות כנה עם שותף סקס שלך?

שניכם צריכים להבין בבירור כי מערכת היחסים שלכם היא מינית בעיקר. אתה לא רוצה להרגיש אשמה אם הוא צריך פתאום להחליט שהוא רוצה יותר.” השתמש באינטואיציה שלך ובבטן שלך כדי למדוד אם אתה חושב שהוא מחובר אליה ואתה לא. לחזור על הגבולות שלך אם צריך. ו, להיות מוכן לצאת את היחסים כדי להציל את רגשותיו ולהימנע כל דרמה פוטנציאלית.

האם אתה בסדר עם סקס מוגן?

כמו שהודגשתי במאמר שלי, תמיד לשאת קונדומים לאטקס & משחק בטוח, Newbies להתגרש ואת הסצנה סקס / סקס עשוי להיות נוטה יותר לקחת סיכונים סביב מין מוגן; הם רגילים לקיים יחסי מין בלי, והם עשויים באופן אוטומטי לקחת את השותף החדש שלהם ערך נקוב.

אתה פשוט לא יכול לקחת את הסיכון, גם אם הוא אומר שהם קיימו יחסי מין עם ארבעה אנשים כל חייהם, גם אם הם אומרים שהם לא פעילים מינית עם אף אחד חוץ ממך.

הדבר האחרון שאתה רוצה מתוך זה ‘זמן של חקירה’ הוא כואב, אולי לכל החיים, STD.

מה חוצה את הקו כמו להיות מקרית מדי בשבילך?

כן, זה אפשרי עבור שני אנשים יש שני רעיונות שונים לגבי מה מהווה סקס ללא מחרוזות. עבור חלק, זה עלול לא כרוך שום שיחה אמיתית מחוץ לחדר השינה. עבור אחרים, כמה ‘זמן ידידות’ עשוי להיות חיוני. בשבילי, תחושה של כבוד וכוונות טובות הן דרישה מרכזית. רק אתה יכול להחליט מה מרגיש נכון ומקובל עליך. אז ודא שאתה מרגיש זכאי או לתקשר את מה שאתה חושב / מרגיש או חזק מספיק כדי לצאת ההסדר.

No Replies to "6 שאלות לשאול לפני שיש סקס מקרית לאחר גירושין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.