5 עידוד שיחות TED להורים יחידים – insightyv.com

5 עידוד שיחות TED להורים יחידים

Friday
של 05

ברוס פיילר: תכנות Agile עבור המשפחה שלך

ברוס Feiler TED Talk

ted.com

“מה הסוד למשפחה מאושרת?

ברוס פיילר, מחבר הספר הסודות של משפחות מאושרות /, לווה אסטרטגיות מ פיתוח תוכנה זריז ומציע גישה חדשה, גמישה יותר להורות. למד כיצד להפוך את הפגישות המשפחתיות השבועיות שלך, ללמד אחריות, ולכתוב הצהרת המשימה המשפחתית עם הילדים שלך. מוכן ללמוד עוד? צפה “תכנות Agile – עבור המשפחה שלך.”

הנושא הבא: געגועים לחיבור? זה הזמן reimagine משלך ערך עצמי.

02
של 05

בראן בראון: כוחה של הפגיעות

ברן Brown TED Talk on Vulnerability

ted.com

“הדבר היחיד שמונע מאיתנו לצאת הוא הפחד שאנחנו לא ראויים לקשר”.

הורות יחידה יכולה להיות חוויה מבודדת. בראן בראון, חוקר איכותי, מספר סיפורים, ומחבר הספר מתנות של חוסר שלמות, משתלבת בתובנה על הבושה, על הכדאיות ועל הקשר. כדי ללמוד כיצד לספר את הסיפור שלך עם כל הלב שלך, לאמץ את הפגיעות, ולנקוט צעדים לקראת חווית חיבור עמוק יותר, צפה ב”עוצמת הפגיעות “.

הנושא הבא: שפר את הביטחון העצמי שלך ושנה את האופן שבו אחרים רואים אותך.

03
של 05

איימי Cuddy: הגוף שלך צורות צורה מי אתה

איימי Cuddy TED Talk

ted.com

“מה אנחנו עושים כשאנחנו מרגישים חסרי אונים? … אנחנו סוגרים את עצמנו, אנחנו עוטפים את עצמנו, אנחנו עושים את עצמנו קטנים”.

רוצה להרגיש בטוח יותר משא ומתן עם לשעבר שלך או לדון תוכנית ההורות שלך? לדברי הפסיכולוגית החברתית איימי Cuddy, מחברם של נוכחות, יש קשר חזק בין הרגשות שלנו לבין העמדה הפיזית שלנו. לקבלת עצות מהירות להגברת הביטחון העצמי שלך ולשנות את האופן שבו אלה סביבך לתפוס את נקודות החוזק שלך ואת היכולות, לצפות “הגוף שלך צורות צורה מי אתה”.

הנושא הבא: למד כיצד להכות בדידות ולתרגל עזרה ראשונה רגשית.

04
של 05

גיא כננת: למה כולנו צריכים להתאמן עזרה ראשונה רגשית

בָּחוּר Winch TED Talk

ted.com

“בדידות יוצרת פציעה פסיכולוגית עמוקה, כזו שמעוותת את התפיסות שלנו ומטרידה את החשיבה שלנו, היא גורמת לנו להאמין שהאנשים שסובבים אותנו מטפלים הרבה פחות ממה שהם באמת עושים, זה גורם לנו לחשוש באמת להגיע החוצה, כי למה להגדיר את עצמך לדחייה וכאב לב כאשר הלב שלך כבר כואב יותר ממה שאתה יכול לעמוד? “

 פסיכולוג ומחבר עזרה ראשונה רגשית, גיא ווינש שואל למה אנחנו מהירים לטפל במחלות גופניות, אבל לשלם כל כך מעט תשומת לב מטפלת במוחנו, לבבות, ורגשות. הוא מעניק עזרה מעשית ותזכורות אוהבות לכל מי שנאבק בבידוד, אך ד”ר וינץ ‘חולק את המסע שלו עם בדידות ומניח הוראות לפעולה בעיצומו של כאב רגשי. אם אי פעם נאבקת עם בידוד כהורה יחיד, צפה “למה כולנו צריכים להתאמן רגשית עזרה ראשונה.”

הנושא הבא: דרך חדשה, בריאה יותר לחשוב על ולהתמודד עם הלחץ היומיומי.

05
של 05

קלי McGonigal: איך לעשות את הלחץ החבר שלך

קלי McGonigal TED Talk on Stress

ted.com

“… המטרה שלי כפסיכולוגית בריאות השתנתה, אני כבר לא רוצה להיפטר מהמתח שלך, אני רוצה לעשות אותך טוב יותר בלחץ”.

איך אתה בוחר לחשוב על מתח יכול לשנות את השפעתו על הבריאות הפיזית והרגשית שלך, ואת היחסים שלך עם אחרים. בשיחת TED זו, הפסיכולוגית קלי מקגונגל חולקת את המחקרים העדכניים ביותר על מתח ועל ההתייחסות המפתיעה המלווה את אירועי החיים המלחיץ ביותר שלנו. לקבלת עזרה reframing מתח הורות, מתח עבודה, ואפילו הלחץ החברתי לצפות “איך לעשות לחץ החבר שלך.”

No Replies to "5 עידוד שיחות TED להורים יחידים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.