נשים לרמות ביחסים אלה 5 סיבות – insightyv.com

נשים לרמות ביחסים אלה 5 סיבות

נשים, בדרך כלל, הן שותפים אדוקים שאוהבים במלואם בלב שלם. אישה שבאמת מאוהבת לא מתעוררת יום אחד ומחליטה לרמות את בן זוגה או מאהבה. ישנן סיבות שמובילות לאישה בוגדת. בדיוק כפי שאני מעודד נשים שהשותף רימה, אני מעודד כל אדם שמוצא את עצמו קורבן של רעייתו של בוגד להשקיע זמן ואנרגיה למציאת מדוע היא בוגדת ואם לא ניתן לתקן את היחסים.

כמות עצומה של נשים וגברים לרמות, לעשות זאת למרות העובדה שהם עדיין אוהבים את השותפים שלהם. לא משנה את הסיבות שותף בגידות, את הרמאות הוא ימשיך להיות מכשול שגורם לבעיות הגדולות במערכת היחסים. בעיות שלא יקדמו את הצמיחה, אלא ינפצו לבבות וישמידו משפחות.

ברגע שגילית מדוע היא בוגדת בך אז אתה צריך להחליט אם אתה יכול לבנות מחדש אמון או יותר מדי נזק כבר נעשה על מערכת היחסים.

הסיבות נשים לרמות שונה מאישה לאישה. חלק עושים את זה בשביל אהבה, כמה סקס, כמה צריך להגביר את ההערכה העצמית שלהם וחלקם פשוט חוטית להיות בוגד.

ברגע שהמרמה מתרחשת אני לא רוצה לחפש תירוצים להתנהגות רעה. אני יודע מניסיון אם כי אם אשתך בוגד, השאלה הראשונה שלך יהיה יותר סביר להיות, “למה?”

5 סיבות כמה נשים לרמות

זכור כי הסיבה מאחורי רמאות הוא לא חשוב כמו מרמה את עצמו.

אל תרשה לעצמך לעשות תירוצים על התנהגות רעה!

1. אישה נמוכה הערכה עצמית

חלק מהנשים הופכות להיות לא יותר מאשר אם, סוכנת משק בית ואשה שמרחיקה את המשפחה בצורה חלקה. אולי היא מרגישה פרועה ולא מושכת. ההערכה העצמית שלה היא ביבי … היא כבר לא מרגישה סקסית, יפה או רצוי.

היא נשואה לגבר שלוקח אותה ואת הנישואין כמובן מאליו.

הזן לתמונה גבר מחמאות לה מראה עניין בה רגשית, אומר לה שהיא יפה. גבר שמביט בה ורואה משהו אחר מאשר אם, סוכנת בית ואשה. אישה שיש לה בעיות עם הערכה עצמית נמוכה היא ברווז יושב עבור אדם כזה. היא עשויה למצוא את עצמה מוכנה לזרוק את זהירות לרוח כדי למצוא את האימות שהיא זקוקה ולא מקבל את הנישואין.

2. האישה המורעבת מבחינה רגשית

אני מכיר זוג שאין לו ילדים. שניהם עובדים קשה כדי שיוכלו לקבל את הבית הגדול, את המכוניות היקרות ואת אורח החיים היוקרתי שהם מאמינים יעשה אותם מאושרים. הבעיה היחידה היא שהם עובדים כל כך קשה כדי לצבור דברים שהם מזניחים את היחסים שלהם אחד עם השני.

אין רומנטיקה בנישואיהם וכל ההחזקות הרגשיות הן ל”דברים “שרכשו במשך השנים. האישה סיפרה לי לאחרונה שהיא “בודדה בנישואיה”. מה קורה כשאשה מרגישה בודדה ואין קשר רגשי לבעלה? היא הולכת לחפש קשר רגשי במקום אחר.

3. האישה הכעוסה

אין דרך טובה יותר לחזור אל בעל בוגד מאשר לרמות את עצמך.

זה נכון “לעזאזל לא זעם כמו אישה בוז”. אם אתה רוצה להביא את הגרוע ביותר באשתך לתת לה לפקפק בנאמנות שלך.

אני מכירה אשה שהיתה אשה ומסורה. שנים רבות בילתה את משפחתה ונישואיה. היא תפסה את בעלה עם המאהבת הצעירה שלו, והוא היה גהנום על נקמה. היא הלכה ל”וויקטוריה’ס סיקרט”, טענה מאות דולרים בלבוש תחתונים ואחר כך מצאה מישהו אחר, פרט לבעלה, להראות הכול. בעלה קיבל את החשבון!

אז, אם אתה מחוץ לרמות על אשתך לעשות זאת בידיעה כי היא עשויה בסופו של דבר לשחק “מידה כנגד מידה”. שום דבר לא מפתיע יותר או קשה יותר להתמודד עם לגלות את אשתך המסורה החליטה כי מה “טוב עבור אווז , הוא טוב עבור gander. “

4. האשה המבקשת התרגשות

שמעתם על גברים שהם מרמאים סדרתיים … הם מרמים את הריגוש של זה.

יש נשים שהן גם מחפשות ריגושים. הם עשויים לאהוב את בעליהם, לעולם לא לבדר את המחשבה לעזוב אותו אבל הם צריכים קצת יותר.

דעתי היא שרוב “מחפשי הריגושים” מתגעגעים לתחושה שמגיעה עם הרגשה שבן הזוג שלהם לא יכול להרחיק את ידיו ממנה. היא רוצה להיות מבוקשת, להרגיש סקסית, כאילו היא הופכת את בעלה בכל פעם שהיא נכנסת לחדר. כשהיא מאבדת את ההרגשה הזאת, היא הולכת לחפש אותה מחוץ לנישואים.

5. האישה המקופחת מינית

אם היא לא מקבלת יחסי מין בבית, אל תתפלא אם היא הולכת לחפש אותו מחוץ לנישואים. כמו גברים בגיל ירידה רמות הטסטוסטרון שלהם. כאשר זה קורה הם הופכים פחות עניין במין או לפתח חוסר תפקוד מיני ולא מסוגלים לבצע. אישה בסופו של דבר עם בעל מעדיף לראות כדורגל או לקרוא ספר טוב לפני השינה מאשר לקיים יחסי מין עם אשתו.

הוא מעדיף לעשות כל דבר אחר מאשר לקחת את הסיכון לנסות ואז לא להיות מסוגל לבצע. הוא נסוג מאשתו במקום לדון בבעייתו ולהגיע לפתרון לבעיה.

אז יש לך גברים שמונעים את המין כצורה של ענישה. גברים שאינם מתקשרים עם אי-שביעות רצונם ממשהו שאשתו עשתה, אלא מענישים אותה בכך שנסוגו ממנה מינית.

תהא הסיבה אשר תהיה, התעלמות מהצורך המיני של אשתך מגדירה אותך עד יום אחד כדי להתמודד עם הכאב של רמאותה. כאשר אישה מרגישה שבעלה כבר לא רוצה אותה מבחינה מינית, היא מרגישה מקופחת ומבודדת. רגשות שאולי ידרשו אותה לצאת מחוץ לנישואין כדי למצוא את מה שהיא צריכה.

לא משנה מה הסיבות נשים לרמות אין תירוצים על היותו בוגד. הסיבות לבגידה אינן תירוצים! היה לי דוא”ל לאחרונה מתוך הקורא; הוא אמר, “אף על פי שאף אחד לא מסובב את זרועו של רמאי כדי להעליב, האם אין זה מתקבל על הדעת שבן זוג המבטל אי שביעות רצון גלויה חולק באחריות כלשהי לסלילת הדרך לדברים האלה?”

התגובה שלי היתה “לא”. אף אחד לא אחראי מעולם לרמאות, אלא לרמאי.

אם אישה יש בעיות עם ההערכה העצמית או הרגשה מינית מקופלת יש לה אפשרויות פתוחות לה מלבד רמאות. ראשית, צריך להיות מאמץ לשים לפתרון בעיות בחיי הנישואין. אם זה לא יכול להיעשות יש גירושין המשפט. מי צריך משהו שהם לא יכולים למצוא בתוך הנישואין צריך לחכות עד שהם חופשיים משפטית לפני שמחפשים אותו מחוץ לנישואין.

No Replies to "נשים לרמות ביחסים אלה 5 סיבות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.