5 דברים לא לעשות כאשר מחליטים אם או לא להתגרש – insightyv.com

5 דברים לא לעשות כאשר מחליטים אם או לא להתגרש

התגרשות היא קלה, ללא תקלות חוקי גירושין לעשות את זה כך. ההחלטה אם להתגרש או לא, הצעד הראשון בתהליך הגירושין הוא כנראה הצעד הקשה ביותר שתנקוט במהלך הגירושים שלך.

יש דרכים לא נכונות דרכים נכונות ללכת על הצעד הראשון. להלן דברים שאני מאמין שאף אחד לא צריך לעשות כאשר מנסים להחליט אם הגירושין הוא הנכון עבורם.

 

5 דברים לא לעשות אם אתה חושב על קבלת גירושין:

 

1. אל תוותר על הנישואים שלך עד שאתה עושה כל מה שביכולתך כדי לפתור את הבעיות הנישואין שלך.

פתרון בעיות פירושו לתת לבן הזוג שלך לדעת כי הבעיות הנישואין הפכו להיות כל כך מלחיץ כי אתה שוקל גירושים. תשע פעמים מתוך עשר אתה גם לשחק תפקיד בבעיות הנישואים שלך. זה רק הוגן כי שניכם יש את ההזדמנות לעבוד לקראת פתרונות לבעיות יחד או עם יועץ הנישואין.

גירושין צריך לבוא רק אחרי שאתה ברצינות לשים כל מאמץ להציל את הנישואים שלך. לתקשר על בעיות הנישואין ולעבוד יחד לקראת פשרות ופתרונות. אם לאחר העבודה המשותפת נשארות בעיות, מצא משאב חיצוני, כגון מטפל זוגי, שיפעל עם מציאת פתרונות. 

2. אל תתערב עם גבר אחר או אישה בגלל האומללות בנישואין שלך.

יחסים חדשים הם אחרי שאתה גרושה.

הצגת צד שלישי למצב גרוע כבר רק מחריפה את המצב. אם יש לך רומן מתוך פחד להיות לבד פעם שאתה נפרד אז אתה צריך להתמודד עם הפחד שלך להיות לבד במקום לצרף את עצמך למישהו חדש רק כדי לשמור על הצורך להתמודד עם הפחד שלך.

מבט מחוץ לנישואין שלך לפתרון בעיות בנישואים רק להחמיר את הבעיות ועננים השיפוט שלך כאשר התחתון נופל ואתה נשאר לעשות את הבחירה בין הנישואין שלך ואת השותף שלך רומן.

 

3. אל תאפשר כעס או טיעון כדי להסיע אותך עד כדי הגשת בקשה לגירושין.

ההחלטה להתגרש צריכה להיעשות כאשר אתה ברמה בראש ללא רגשות. זה נכון במיוחד אם יש לך ילדים. למען הילדים, חשוב שמי שמחליט לעזוב את הנישואין יוכל לעשות זאת באופן אזרחי וכבוד.

החלטות חשובות כמו גירושין לא צריך להיות מונע על ידי רגשות של כעס. הכעס שלך כלפי בן הזוג שלך לא יימשך לנצח ואתה לא רוצה יום אחד להבין שביצעת את ההחלטה הלא נכונה על בסיס רגשות לא רציונלי. 

4. אל תשאיר נישואים אומללים, אחד שבו אתה מטופל בכבוד אם אין לך את היכולת לטפל בעצמך כלכלית.

מזונות אינה מובטחת בימים אלה, וגם אם זה היה, מזונות הילד מזונות לא יספק אורח חיים מספיק בשבילך ואת הילדים שלך אתה צריך להתגרש. תחשוב על בניית קריירה משלך לפני שחושבים על גירושין.

אם אין לך כישורי עבודה סחירים או, תן הקריירה שלך ללכת להישאר בבית ולגדל את הילדים שלך, אתה לא צריך להתגרש עד שיש לך את הצעדים הדרושים כדי להיות עצמאית מבחינה כלכלית שלאחר הגירושין. 

5. בחר בתבונה מי אתה משתף את רוצה להתגרש.

מצא איש סוד מהימן או מטפל אבל לא מדבר על האומללות שלך עם מישהו מוכן להקשיב. אם אתה מחליט לא להתגרש אתה תהיה ידוע במעגל החברתי שלך כאדם שהוא אומלל בנישואיהם. או, מי מדבר גרוע על בן הזוג שלהם. בעיות בחיי הנישואין הן אישיות, הן בעיות שאתם חולקים עם בן הזוג שלכם, לא עם המשפחה שלכם ועם כל השכונה.

הפעל את הפה על כמה אומלל אתה תהיה הרבה להסביר לעשות כאשר בן הזוג שלך מגלה. 

אני לא צריך להגיד לך כמה כואב את ההחלטה להתגרש יכול להיות. אם אתה קורא מאמר זה, אתה מודע לחלוטין. אתה צריך לדעת כי ההחלטה שלך תהיה השפעה מתמשכת על עצמך, בן הזוג שלך ואת הילדים שלך במשך שנים רבות. קח את הזמן שלך, להשתמש בראש רמה ולקחת בחשבון לא רק מה גירושין אומר לך אבל, עבור כל המעורבים ההחלטה שלך.

No Replies to "5 דברים לא לעשות כאשר מחליטים אם או לא להתגרש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.