5 עילה משפטית לגירושין – insightyv.com

5 עילה משפטית לגירושין

 

האם הצורך בעניינים משפטיים דבר מן העבר כשזה מגיע לגירושין?

 

אם אתה חושב על הגשת בקשה לגירושים, ייתכן שאתה סבור כי אתה צריך “בסיס” עבור גירושים או סיבה. חוקי הגירושים המודרניים או חוקי ה”לא אשמים “של גירושין ביטלו את הצורך בגירושין ברוב המדינות.

לכל מדינה יש חוקי גירושים המתווים את התנאים המשפטיים המהווים עילה לגירושים.

חייבת להיות סיבה לסיום הנישואין, ובכל המדינות אפשר לחשוב שהסיבה פשוטה כמו “הבדלים בלתי מתפשרים”. במילים אחרות, בן זוג אחד עשוי להיות סבור כי הנישואין התמוטטו היא מעבר לחיסכון. לבן הזוג השני יש מעט או לא אומר אם יש או לא גירושים.

עילה לגירושים היא הסיבה המשפטית להגשת בקשה לגירושים. יש אנשים לבלבל עילה עם תקלה. הם אינם מבינים כי על פי חוקי גירושין ללא תקלות בתי המשפט כבר לא מודאגים עם מי הוא אשם על הבעיות הנישואין.

ההנמקה מאחורי חוקי אשם גירושין היא שזה שומר על רגשות מחוץ לבית המשפט גירושים. הכוונה, אני מאמין בחוקים גירושים ללא תקלות היא כך גירושין יכולים לנוע מהר יותר באמצעות מערכת המשפט המשפחתי.

אם נפגע על ידי בן זוגך ורוצה להשתמש במערכת המשפט המשפחתית כתגמול או כדי להגן על השקעתך בנישואין, תתאכזב.

אלא אם כן אתה גר באחת המדינות המעטות שעדיין יש גירושין אשמה, ההתנהגות של בן / בת הזוג שלך לא ישמש בקביעת אם אתה מקבל גירושים ומה אתה מקבל בהסדר גירושין.

אם, לעומת זאת, אתה מחשיב את עצמך בן זוג נפגע רוצה להפעיל סיבה אחרת מאשר הבדלים בלתי ניתנים להתאמה גירושין שלך, לבדוק עם עורך הדין שלך כדי לברר אם יש לך מדינה מבוססת כל החוקים על הספר.

 

אם אתה עושה את שיעורי הבית שלך והם רציניים על מציאת הקרקע מלבד אשמה אתה יכול למצוא דברים מזעזע למדי עדיין על ספרים ברוב המדינות. לדוגמה, בטנסי, בית המשפט ייתן גירושין לבן זוג המתגורר בטנסי, אם בן הזוג השני יסרב בכוונה לעבור לטנסי למשך שנתיים. לבן הזוג המתגורר מחוץ לטנסי אין סיבה מוצדקת להמשיך לחיות מחוץ למדינה.

או, קנזס יש אחד מעניין. אי-אפשר להתגרש מאדם בטענה שהוא מתעלל בחמותו. אם אתה חמות בקנזס עם בריון של חתן, אתה והבת שלך תקועים!

 

להלן רשימה של חוקי “גירושין בטענה” כי הם זמינים באופן חוקי בכמה מדינות.

 

בדוק את חוקי הגירושין של המדינה כדי לברר מה האפשרויות המשפטיות שלך.

1. ניאוף

בכמה מדינות, עדיין ניתן להשיג גירושין מבוססי תקלות. ברוב המקרים, זה לא ישפיע על אופן חלוקת רכוש או החלטות שנעשו לגבי משמורת ילדים. עם זאת, בגידה, אם ניתן להוכיח כי בן הזוג הבוגד השתמש בנכסים בנישואין כדי לעזור לתמוך ביחסים שלהם עם גבר אחר / אישה אחרת יכולה להיות השפעה.

לדוגמה, אם לבעל יש רומן ומשכיר דירה לרומן שלו או, קונה מתנות יקרות, נסיעות עם שותף רומן שלו, בתי המשפט ישקול את השימוש בעובדה כי השותף בוגד שימוש בנכסים בנישואין בשמירה על הפרשה.

אתה לא תוכל, ללא קשר כמה צדיק אתה מרגיש, יש בן זוג נענש על רמאות. גירושין הוא הליך משפטי, שבו הכאב הרגשי שלך על הבגידה לא יילקח בחשבון. 

2. התנהגות מינית

התנהגות בלתי הולמת מינית היא מונח רחב המקיף כל התנהגות לא רצויה בעלת אופי מיני הנעשית ללא הסכמה או בכוח, בהפחדה, בכפייה או במניפולציה.

התנהגות כזו תילקח בחשבון, במיוחד כאשר מחליטים על משמורת של בני זוג במהלך גירושין. אם בן הזוג שלך הוכח בבית המשפט כדי להטריד ילד או שהוא אשם באונס בנישואים, זה בהחלט תהיה השפעה על המשמורת הם מוענקים, אם בכלל. 

3. כָּהֳלִיוּת

אלכוהוליזם יכול להשפיע הן על חלוקת נכסי הנישואין ומשמורת ילדים במהלך הגירושין. אם התמכרות השפיעה על הכספים של הזוג, למשל, מכור לא החזיק במשרה או, השקיע כסף על שתייה עודף שופט ייקח זאת בחשבון בעת ​​פיצול הנכסים.

אם אלכוהוליסט יש היסטוריה של סיכון הילדים תוך כדי השפעה או חוסר יכולת להורה במלוא יכולתו, בית המשפט רשאי לא להזמין ביקור לילה, ביקור בפיקוח או, ניתן אפילו הורה רמות האלכוהול של מכורים מנוטרלים לפני הביקור עם יְלָדִים. 

4. מחלת נפש

ניתן להשתמש במחלות נפשיות, לא למצוא פגם בבן זוג חולה נפש, אלא כדי לסייע לבית המשפט להבין כי הליך משפטי של גירושין עשוי להיות מסובך יותר בשל מחלת נפש של בן הזוג. 

5. ניכוי מין או נטישת הבשרים

סירוב לעסוק במין עם בן זוג נקרא “נטישה קונסטרוקטיבית”, וניתן להשתמש בו כאשמה במהלך הגירושין. לדברי Rosen.com, “אף אחד לא זכאי למין, אם בן הזוג שלך מסרבת בכוונה אינטימיות, זה עלול לעלות לרמה של נטישה בונה אם ההתנהגות היא מכוונת מעבר לגבולות של מה יכול להיחשב נורמלי בנישואין .

לדעתי, מניעת מין בכוונה היא צורה של התעללות במשפחה, ואם אתה משתמש בה כעילה לגירושין או לא, זו סיבה טובה לחלץ את עצמך מנישואין. 

No Replies to "5 עילה משפטית לגירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.