4 סוגיות המעורבות בחטיבת נכסי הנישואין – insightyv.com

4 סוגיות המעורבות בחטיבת נכסי הנישואין

המדינה שלך תהיה גם מדינה חלוקה שוויונית או מדינה רכוש הקהילה. ברגע זה נקבע כיצד נכס משפחתי מחולק במדינה שלך, ארבעה חששות צריכים להיות מטופלים.

חלוקת רכוש משפחתי יכולה להיות תהליך מסובך, וברוב המקרים אף אחד מהצדדים לא ילך ויחוש כאילו הם מטופלים בצורה הוגנת. חלוקת רכוש הנישואין היא על להיות הוגן, ובמקרים מסוימים, הוגן לא יכול להרגיש הוגן מאוד.

 

4 סוגיות סביב חטיבת נכסי הנישואין במהלך גירושין

 1. נכסי הנישואין שבבעלותך ובן זוגך יצטרכו להיות מזוהים.
 2. הנכסים יצטרכו להיות מסווגים על ידי אם הם או לא בנישואין או שאינם בנישואין רכוש.
 3. יש להקצות ערך לכל נכס.
 4. יש לקבוע תכנית לחלוקת הנכסים בהתאם לחוקי המדינה.

בשל חוקי גירושין ללא תקלות, רוב המדינות מפרידות את חלוקת רכוש הנישואין מכל סיבה לגירושים. רוב המדינות יהיה, עם זאת, לשקול התנהגות לא נאותה פיננסיים בעת חלוקת רכוש נשואים.

אם בן הזוג שלך עבר משבר של אמצע החיים ובזבז את הכסף בטיפשות, או שהוא עסק בפרשה ונתן כסף לגבר האחר או לאישה אחרת, אזי בן זוגך צריך לצפות לעונש בעת פיצול רכוש בנישואין משום שבית המשפט לראות אותו / אותה בצורה גרועה.

לדוגמה, אם בן הזוג שלך לקח את השותף על הנסיעות יקר הם נתנו להם מתנות יקרות ששולמו עבור עם נכסי הנישואין, בן הזוג שלך יהיה דין וחשבון או שנעשו או להחזיר את הנכסים המשמשים או, לקחת פחות בזמן הנכסים מחולקים.

 

אם אתה מרגיש שיהיו בעיות עם בן הזוג שלך במהלך חלוקת נכסי הנישואין, אתה צריך לשקול הפרדת כל התחייבויות פיננסיות משותפות יש לך לפני תחילת התהליך. נכס משפחתי אינו מורכב רק מחלוקת רהיטים ופריטים לבית.

כל חשבונות אשראי משותף, חשבונות בנק וחשבונות השקעה יש לך נחשבים גם בתהליך החלוקה.

ככל שאתה יכול להגדיר חשבונות נפרדים יותר טוב. אם אתה מבולבל לגבי איך ללכת על זה, לשאול את עורך הדין שלך עבור הפניה אנליסט פיננסי מוסמך שיכול לעזור לך להבין את תהליך מסובך. 

זה עלול לגרום הרגשות של עוינות בינך לבין בן הזוג שלך מלכתחילה, אבל, בסופו של דבר. שניכם תוגש טוב יותר.

מה לשקול בעת חלוקת נכס בנישואין

 • כל בן זוג צריך להיות סט שלם של כל המסמכים הפיננסיים שברשותם. עורך הדין שלך ידרוש סט אבל, כדי להיות בטוח לשמור קבוצה של מסמכים על עצמך במקום בטוח.
 • לפני תחילת הליך הגירושין, אם בכלל אפשרי, להקים אשראי בשם כל בן זוג ולסגור את כל חשבונות כרטיס האשראי המשותף.
 • יש הסכם רשמי בכתב, אשר נערך על ידי עורך דין על הפעילות על חשבונות אשראי משותף עד כל חשבונות ניתן להפריד. אם החשבונות אינם מופרדים לפני תחילת תהליך הגירושים, זה הכרחי שאף אחד מבני הזוג אינו משתמש בחשבון ורץ יותר חוב או משתמש בנכסי נישואין ללא ידיעתו של בן הזוג האחר. 
 • פתח חשבונות בנק נפרדים. פיצול הכנסה חודשית בחצי עד זה נקבע בגישור או בית המשפט או נכסים חודשיים נכנסים יחולקו. 
 • אם אתה מנהל חשבון בנק משותף, אתה צריך לקבל הסכם בכתב לגבי מטרת החשבון ומה הכספים ישמשו. עדיף לדרוש שתי חתימות על כל המחאות שנכתב מתוך חשבון משותף.
 • להקפיא כל נכסי ההשקעה, כך שאף אחד מבני הזוג עלול לנצל לרעה.
 • שנה את הכותרת לבית שלך, אם אתה הבעלים של בית לכלול “הדיירים במשותף.” בדרך זו הבעלות על הבית יזוהו באופן ספציפי וכמה הבעלות כל בן זוג יכול להיות נקבע. 

No Replies to "4 סוגיות המעורבות בחטיבת נכסי הנישואין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.