חשיבה על גירושים? שקול אלה 4 היתרונות של להישאר נשוי

חשיבה על גירושים? שקול אלה 4 היתרונות של להישאר נשוי

זה לוקח הרבה עבודה, אבל פתרון בעיות בתוך הנישואין הוא אחד המסרים החזקים, החיוביים שאתה יכול לתת לילדים שלך. זוגות שעובדים דרך בעיות הנישואין שלהם במקום להתגרש בסופו של דבר עם נישואים חזקים רמה של אושר מעבר לכל דבר שהם יכלו לדמיין ביום שהם לקחו את החתונה נדרים.

נישואין להישאר נשוי לא רק מועיל לילדים של הנישואין, אבל מציע יתרונות גדולים למי לבחור להישאר הנישואין.

להלן כמה דברים לשקול אם אתה שוקל גירושים. אלא אם כן אתה נמצא במערכת יחסים פוגעת או סכסוך אחד עם בגידה ייתכן שתרצה לשקול מחדש את הגירושין.

4 היתרונות של להישאר נשוי במקום גרוש:

1. יתרונות רגשיים של נישואין:

בניגוד לאמונה הרווחת, הנישואין מעניקים לגברים ולנשים דחיפה שוויונית בבריאות הנפש. ב -1972 התבוננה הסוציולוגית ג'סי ברנרד בסימפטומים של חרדה, דיכאון, נוירוזה ופסיביות באנשים נשואים ולא נשואים. היא מצאה שגברים טובים יותר מאשר נשואים, והגיעו למסקנה שהם קיבלו את ההטבות האלה על חשבון הנשים.

זה הפך להיות עיקרון מרכזי בתנועת השחרור של נשים בשנות השבעים, והוא עדיין מצוטט לעתים קרובות. אבל הפסיכולוג דייוויד דה ואוס מאוניברסיטת לה טרובה במלבורן מציין שמחקרו של ברנרד רק בחן הגדרה צרה של מתח. "זה ידוע היטב כי נשים הן הרבה יותר סיכוי להבקיע מאוד על הפרעות אלה," הוא אומר.

רוב המחקר התעלם מהעובדה כי הפרעה נפשית יכולה להתבטא בגברים בצורה של שימוש בסמים ואלכוהול, טוען דה Vaus. אז, לסיכום, הנישואין היתרונות הן גברים ונשים כשזה מגיע לבריאות רגשית. במילים אחרות, אנשים נשואים מאושרים יותר מאנשים בודדים. במיוחד גרושים, אנשים בודדים העוסקים בנשורת המלווה את תהליך הגירושין.

2. נישואין יכולים לגרום לך להיראות צעיר יותר.

חוקרים דנים אומרים נישואים מאושרים והרבה כסף יכול לקחת שנים של הופעתו של אדם.

המחקר, שנערך על ידי אוניברסיטת דרום דמרק, מצא כי אישה נשואה שלא בילה הרבה זמן בשמש יכול להיראות לפחות שבע שנים צעיר יותר מאשר אישה אחת. כמו כן, הנישואים יכולים לגרום לאישה להיראות כמעט שנתיים צעיר עד שהיא מגיעה לגיל העמידה.

3. סיבות כספיות להישאר נשוי.ברור כי גירושין מגיע לעתים קרובות עם עונש כספי: 47 אחוז מהגרושים אומרים גירושין עשה המצב הכלכלי שלהם יותר גרוע. למעשה, המשיבים לסקר דיווחו גם כי בגלל הגירושים שלהם:

ילדים מושפעים כלכלית גם כן. סקר אחד מצא כי 44% מהאנשים אמרו שקשה מאוד לחסוך לחינוך על-תיכוני לאחר הגירושין.

  • 35% נאלצו להיכנס לחובות.
  • 22% נאלצו לבקש תמיכה כספית מחברים ומשפחה;.
  • 28% נאלצו למכור פריטים ביתיים או נכסים אישיים; ו.
  • 27% נאלצו למכור או לפדות השקעות פיננסיות.

4. ילדים של גירושין נוטים יותר להתגרש.

ילדים של הורים גרושים נשבעים לעתים קרובות שלא לחזור על אותן טעויות שעשו הוריהם.

הם רוצים להימנע מלהכניס את עצמם ואת ילדיהם באמצעות הכאב והמתח שמקורם בגירושין. אבל, על פי חוקר אוניברסיטת יוטה ניקולס ה. וולפינגר, אלה שאיפות של ילדים בפני הסיכויים שלילי.

"גידול במשפחה גרושה מגדיל מאוד את הסיכוי לסיים את הנישואים הפרטיים, תופעה הנקראת מחזור הגירושים או את המעבר בין הדורות של גירושים", אומר וולפינגר, מרצה במחלקה ללימודי משפחה וצרכן באוניברסיטת יוטה.

וולפינגר בילה עשור בלימוד נישואי ילדים מבתים גרושים באמריקה. ילדים אלה נוטים יותר להתחתן כמו בני נוער, להתחתן ולהתחתן עם מי הוא גם ילד של הורים גרושים. והם גם שליש פחות סיכוי להינשא אם הם מעל גיל 20.

No Replies to "חשיבה על גירושים? שקול אלה 4 היתרונות של להישאר נשוי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − = 73