3 סיבות שהאישה האחרת ישנה עם גברים נשואים – insightyv.com

3 סיבות שהאישה האחרת ישנה עם גברים נשואים

אם היית פעם קורבן של בגידה תהית מדוע האיש האחר / אישה אחרת ישנו עם בן / בת הזוג שלך. קשה להבין את המניעים של מי שלוקח משהו שאינו שייך להם. במיוחד משהו קדוש כמו אשתו או בעלה של אדם אחר.

הכרתי גברים ונשים כאחד שעסקו בעניינים עם אנשים נשואים. מאמר זה לוקח מבט על האנשים האלה ומה למדתי עליהם באמצעות חילופי איתם.

יש לקוות, תוכלו לקבל קצת תובנה סוג של אנשים שישנים עם בן הזוג של מישהו אחר.

 

סיבות שבן אדם בוחר לישון עם בני זוג אחרים

 

1. אנוכיות:

זהו אדם אנוכי מאוד, מי שרוצה את מה שהוא רוצה ולא מכניס שום מחשבה לתוך הנזק שהוא / היא עושה לאלה שיש להם לפגוע כדי לקבל את מה שהם רוצים. אדם אנוכי מעמיד את צרכיו לפני אלה של אחרים.

אם האדם אנוכי פוגש גבר או אישה, נשוי עם ילדים, הם לא לשים לב לצרכים של בן הזוג והילדים של הנישואין. גברים ונשים שמעורבים באדם אנוכי מסונוורים מהתשומת לב ואינם מבינים כי כמו אצל כל אדם אחר, אדם זה אינו מסוגל לדאוג להם או לכל אדם אחר לצורך העניין.

2. חסר אמפתיה:

כאשר אדם הוא אמפתטי הם מסוגלים “ללכת קילומטר” בנעליו של אדם אחר. במילים אחרות, יש להם את היכולת לחלוק ולחוות את רגשותיהם של אחרים.

אם אבא של החבר שלך מתעלף, אתה מרגיש כאב עבור החבר שלך. אתה לא מרגיש את אותו הכאב החבר שלך מרגיש אבל אתה כואב כי החבר שלך פוגע.

כאשר אדם חסר היכולת להרגיש אמפתיה רוצה את בעלך או אשתו, הם עשויים לדעת כי מעשיהם פוגעים אבל הם לא מרגישים שום רגש הדדי או אהדה.

פסיכופתים, סוציופתים ונרקיסיסטים חסרים את היכולת להזדהות עם אחרים. אם בעלך או אשתך נעשים מעורבים עם אדם שאינו מסוגל לחוש אמפתיה, אדם זה עלול להיפגע כל כך שהכאב שלך מביא לו הנאה. יש כאלה המחפשים אנשים נשואים על הריגוש של זה. רק כדי לדעת כי הפעולה שלהם מזיק לאחרים “מקבל אותם.”

הם לא עוסקים בבן זוגך … אין שם אהבה. רק רצון להאכיל את מה שהם מרגישים שיש להם זכות.

3. היעדר מוסר:

לרובנו יש קוד התנהגות שאנחנו חיים בו. באמצעות החברה, משפחת המוצא, הדת והתודעה שלנו אנו מגדירים את מה שאנו מרגישים כהתנהגות נכונה ולא נכונה ועושים כמיטב יכולתנו לחיות לפי הגדרה זו. אנחנו לא לשדוד בנקים כי אנחנו יודעים שזה לא בסדר מבחינה מוסרית. אנחנו לא לסטור ילדים קטנים כי אנחנו יודעים שזה לא בסדר מבחינה מוסרית.

ללא מוסר, אדם אינו יכול לחוש באחריות מוסרית. לאדם אין שום תחושה מוגדרת של טוב ורע. הם אולי הגדירו אמונות מוסריות שאומרים להם שבגידה מקובלת. מה שהם מרגישים מקובל מבחינה מוסרית שונה מאוד ממה שרוב החברה מרגישה מקובלת מבחינה מוסרית. יש להם את היכולת לרחם על האדם שהם פוגעים אבל לא מרגישים שהם אחראים לכאב של אותו אדם.

העדר מוסר הוא “לצאת מהכלא חינם” כרטיס. רק עם חוסר אמפתיה, אדם זה עשוי להיות פסיכופת, סוציופת, נרקיסיסט או מישהו שאנחנו, באמונות המוסריות שלנו להגדיר כמו “אדם רע”. עם זאת אנו מגדירים אותם והם מגדירים את עצמם, מעשיהם יכולים לעשות לגרום לאחרים נזק גדול.

 

בגידה היא על בן / בת הזוג שלך, לא את האישה / גבר אחרים

 

אני יודע שכאשר בן זוג בוגד בתגובה הראשונה של האדם הוא להאשים את האדם האחר / אישה אחרת. יש צורך לדעת כמה שיותר על האדם שלך בן הזוג הפך מעורב עם ולהבין מה עושה את זה אדם לתקתק.

בסופו של דבר, עם זאת, תבוא לקביעה כי זה לא כל כך הרבה על האדם האחר ועוד על האדם שאתה נשוי. אם אתה צריך הבנה אז, לחפש הבנה.

אל תאפשר את הצורך להבין את האדם האחר כדי למנוע ממך להתמודד עם הבעיה האמיתית בהישג יד … האדם שאתה נשוי ובחרו לרמות אותך.

No Replies to "3 סיבות שהאישה האחרת ישנה עם גברים נשואים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.