להתגרש? 10 טיפים לשיתוף חדשות עם הילדים שלך | insightyv.com

להתגרש? 10 טיפים לשיתוף חדשות עם הילדים שלך

האם אתה מוכן לספר לילדים שלך על גירושין או הפרדה? בעוד השיחה תהיה קשה, זו גם הזדמנות להודיע ​​להם שאתה אוהב אותם ולהוכיח כי – כמשפחה – אתה עומד לענות על הצרכים שלהם לענות על השאלות שלהם. עם זאת, זה חיוני כדי להיות בטוח לחלוטין כי תוכל להתקדם עם גירושין לפני שאתה טל את הילדים. ברגע שאתה מגיע לנקודה זו, טיפים אלה להורים מתגרשים יעזור לך לנהל מפגש משפחתי שבו אתה יכול לחלוק את החדשות.

אִמָא and daughter having a serious talk

תמונות של Tetra Images / Brand X Pictures / Getty Images

למען ילדיכם, הניחו בצד את הפגיעה והכעס שאתם מרגישים, כדי שתוכלו לקבל החלטות ביחד על הפרטים שתצטרכו לספר לילדיכם. אם אין לך את השיחה מראש, אתה עלול בסופו של דבר שיש את זה מול או דרך הילדים שלך, אשר לא יהיה הוגן אליהם. אם קשה מאוד לדבר זה עם זה, שקול להשתמש בשירותיו של מתווך או יועץ, או להזמין אדם שניכם סומכים עליו כדי לעזור לכם להבין את הפרטים.

02
מתוך 10

לספר לילדים על הגירושין ביחד

זה שולח מסר חשוב לילדים שלך כי אתה גם מסוגל לעבוד יחד לטובתם. בנוסף, אתה רוצה לספר את כל הילדים בבת אחת. חשוב שכל ילד ישמע את החדשות ישירות מאמא ואבא; לא מהאח ששמע אותו קודם. אם הילדים שלך הם בני גילאים שונים, מתכננים לשתף את המידע הבסיסי באיסוף הראשוני, ומעקב עם הילדים הגדולים במהלך שיחה נפרדת.

03
מתוך 10

הישארי השלווה והימנעו מאשמה

האופן שבו אתה מציג את החדשות לילדים שלך, במידה רבה, להשפיע על מידת החרדה שלהם, ואם הם צופים תוצאה חיובית עבור עצמם. אם הפגישה הופכת להיות משחק צרחה, הילדים שלך יהיה הרבה יותר מוטרד על מה שקורה. במקום זאת, הימנעו מהנטייה להאשים את האשמה או לומר “מי אשם” זה. עד כמה שאתה יכול, לנסות לשלב את המילה “אנחנו” כאשר אתה מסביר את ההחלטות שנעשו.
04
מתוך 10

לספק סיבה כללית למה שקורה

זה לא חשוב, או אפילו מתאים, כי אתה מספק פרטים ספציפיים על למה אתה מתכנן גירושין. עם זאת, הילדים שלך ירצו לדעת למה זה קורה. ילדים מבוגרים יותר יכירו שזה שינוי עצום בחיים, והם ישקלו את השינוי הזה נגד הסיבה שאתה נותן להם. אז בזמן שאתה לא רוצה לשתף פרטים אישיים אופי, להיות מוכנים לתת איזה סוג של הסבר כללי.
05
מתוך 10

לספק פרטים ספציפיים על השינויים שהילדים שלך יכולים לצפות

הילדים שלך ירצו לדעת איפה הם הולכים לחיות, עם מי, ומה על חייהם הולך להשתנות. אתה יכול לעזור לילדים שלך להיות מוכנים לשינויים אלה על ידי להיות כנים על מה שאתה יודע ומה שאתה לא יודע. לקבלת רשימה של שאלות אתה צריך להיות מוכן לענות, לקרוא ילדים שאל הורים גרושים.

06
מתוך 10

לספק פרטים ספציפיים על ההורה מי עוזב את הבית

ככל שאתה יכול לספר את הילדים על איפה ההורה היוצא יחיה ומתי הם יראו אותו או אותה, כן ייטב. הם יצטרכו לדעת, מיד, שהם יוכלו לשמור על קשר איכותי עם ההורה הזה, למרות שהם לא יחיו תחת קורת גג אחת.
07
מתוך 10

להרגיע את הילדים של אהבה ללא תנאי שלך

הילדים שלך יצטרכו הרבה ביטחון כי הגירושין לא אשמתם. במיוחד לומר להם כי שום דבר שהם עשו לא יכול לגרום – וגם לא מנע – מה קורה. בנוסף, ודא כי שני ההורים באופן קולקטיבי בנפרד להעביר אהבה ללא תנאים שלהם באמצעות מילים ופעולות. הימנע הבטחות לטווח ארוך על עתיד לא בטוח. במקום זאת, מקל עם הבטחות אתה יכול לעשות עבור הזמן הנוכחי להיות נדיב לשתף את חיבוקים וחיבה.

08
מתוך 10

להיות רגישים איך הילדים מגיבים זה חדשות

מה שאתה אומר להם עשוי להיות בלתי צפוי לחלוטין, יהיה בהחלט לשנות את חייהם. נסו להיות כהבנה של שום תגובה – שהיא תגובה – כפי שאתם תהיו אם הילדים היו בבכי או כועסים מאוד. הילדים שלך אולי לא יודעים איך לבטא את הרגשות שלהם אינטנסיבי כראוי, וזה עשוי להיות קצת זמן עד שהם יכולים לבטא את רגשותיהם.

09
מתוך 10

ברוכים הבאים השאלות שלהם

קרוב לוודאי שלילדים יהיו שאלות רבות. במידה שאתה יכול, להיות ישר וברור את התשובות שלך. אם אתה לא יודע את התשובה לשאלה, תגיד להם את זה. כמו כן, מבינים כי שיחה זו תתפתח בחלקים רבים. לאחר שסיפרת לילדים על הגירושין או על ההפרדה, צפו לבקר שוב ושוב את הנושא כשאלות וחששות חדשים מתעוררים.

10
מתוך 10

תן להם זמן להסתגל לחדשות

זה ייקח זמן עבור הילדים שלך כדי להתאים את החדשות. זהו שינוי עצום, ובעוד אתה יכול להיות בטוח בעתיד תקווה לך לדמיין אותם, זה ייקח קצת זמן בשבילם לראות את העתיד לשחק החוצה. בינתיים, להיות סבלני עם הצרכים שלהם לעשות את המאמץ להיות נוכחות קבועה בחייהם.

No Replies to "להתגרש? 10 טיפים לשיתוף חדשות עם הילדים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 1 =