10 סרטים נפלאים לאבות | insightyv.com

10 סרטים נפלאים לאבות

אחד הדברים האהובים עלי הוא להתכרבל ולצפות בסרט עם המשפחה. הנה עשר המלצות שלי עבור סרטים המציגים אבות באור חיובי או להראות את הצורך המולדת שיש לילדים על אבותיהם.
אַבָּא of the Bride Movie Poster

© 1991 על ידי Touchstone תמונות

הסרט הזה צריך להיות הסרט האהוב עלי בכל הזמנים לאבות. סטיב מרטין פוגע בשלב שבו בתו, שאיתה היה קרוב מאוד כל חייה, מתארסת להינשא. כפי שהוא חי את התוכניות לחתונה, הוא משקף את חייו שלו ואת מערכת היחסים החדשה שלו עם הבת הגבוהה שלה בקרוב בעלה.

02
מתוך 10

דג גדול

גָדוֹל Fish Movie

זה היה קצת סרט משונה, אבל הרבה כיף. ויל בלום כבר מנוכר מאביו במשך שנים רבות. האב הזה, אדוארד, שיחק בצורה מבריקה על ידי אלברט פיני, יש היסטוריה ארוכה של לספר סיפורים גבוהים על חייו. אדוארד נראה מקסים לכולם, למעט ויל, שלא יכול ליישב את חוויותיו עם האיש הזה למנצלותיו הגדולות. כאשר הם מנסים להתפייס מאוחר בחייו של אדוארד, יבוא למצוא אבא אחר ממה שהוא ציפה. סרט מתחמם עם הרבה רגעים משעשעים.

03
מתוך 10

לילה במוזיאון

לַיְלָה at the Museum Movie

אחד הסרטים האהובים עלי בשנים האחרונות, לילה במוזיאון הוא אחד מהמשפחה שלנו יש לצפות שוב ושוב. בן סטילר משחק לארי דיילי, אב גרוש שיש לו המון חלומות אבל אין הצלחה בחיים לדבר עליו. הוא לא יכול להחזיק עבודה, נע בקביעות, והוא בדרך כלל “לוזר”, במיוחד בהשוואה לאביו החורג של בנו. לארי אדמות עבודה כמו מאבטח לילה במוזיאון להיסטוריה של הטבע, ומגלה כי המקום מתעורר לחיים בן לילה. לארי לומד אומץ ונחישות, וחולק את החוויה עם בנו.

04
מתוך 10

אבי הכלה השני

אַבָּא of the Bride Part II

האב של הסאגה הכלה ממשיך כמו אופיו של סטיב מרטין עוסק בהריון של בתו ואשתו בו זמנית. ההשלמה עם סבו הממשמש ובא מסתבכת בהיריון הבלתי צפוי של אשתו. זהו סרט נוסף עם דמויות בלתי נשכחות (מרטין שורט היסטרי) ורגעים מתוקים.

05
מתוך 10

משפחת סופר על

ה Incredibles movie

The Incredibles בעקבות הרפתקאותיה של משפחה של גיבורי לשעבר כפי שהם נאלצים לקחת על עצמו בחיים כמו בני תמותה פשוטים חיים פרברי רגיל. אבל מר אינקרדיבלי מעולם לא איבד את תשוקתו להרפתקאות וללחימה בפשע, והוא מקבל הזדמנות לעסוק מחדש כאשר תקשורת מסתורית קוראת לו לאי מרוחק למשימה סודית ביותר. עכשיו, עם גורלו של העולם תלוי על חוט, את המשפחה לא ייאמן חייב לבוא יחד שוב למצוא את פנטסטי חיי המשפחה שלהם.

06
מתוך 10

גברת דאפטפייר

גברת. Doubtfire Movie

אחד מסרטיו המוקדמים של רובין וויליאמס, גברת דאפטפייר עוקבת אחר הסאגה של אבא גרוש המנסה למצוא דרך לבלות זמן רב יותר עם ילדיו כשאמם, המנגנת על ידי סאלי פילד, מנסה להתחמק ממנו. הוא לוקח על עצמו אישיות כגברת דאפטפייר, מטפלת שנשכרה על ידי אמה של הילדים, וממלא את התפקיד הזה נותן לאבא את הזמן שבו הוא תמיד רצה ועוזר למשפחה לראות את הערך של מה שהוא יכול להביא. הסרט הזה יש הרבה רגעים מצחיקים, וכמה שיגרום לך לחשוב על מה האבות מתכוון לילדים שלהם.

07
מתוך 10

שלושה גברים ותינוק /

לְךָ Men and a Baby Movie

גרסה מחודשת של הקומדיה הצרפתית “טרויס האומס ואוף קופין” (“שלושה גברים ועריסה”) על שלישיית רווקים לחדר, הלומדים את הנאות האבהות, כאשר תינוק נשאר על סף ביתם. שלושת הגברים – שחקן, אדריכל וקריקטוריסט – חולקים רווקה יוקרתית שבה הם מביאים כל אחד את הנשים לדוכנים של לילה אחד. כל זה משתנה כאשר תינוק מופיע בדירה שלהם יום אחד – הבת של השחקן התינוקת של מערכת יחסים קצרה. האב הוא מחוץ לעיר על מיקום עם תפקיד בסרט כאשר התינוק מופיע, אז זה תלוי שני השותפים שלו לגמרי לא מוכן להתמודד עם התינוק. המון רגעים חמודים כאן וגבס משעשע מאוד.

08
מתוך 10

יום האב

אַבָּא's Day Movie

בילי קריסטל ורובין וויליאמס מככבים בסרט הזה שבו שניהם מחפשים את אותו נער שנמלט. המפשעה היא, כל אחד מהם חושב שהילד הוא הבן שלהם. קריסטל משחק את עורך הדין המצליח וויליאמס הסופר המדוכא ששניהם סיפרו על ידי אמו של הילד שהוא האב. רגעים קומיים עשירים מרדף של בורח יש כמה קטעי בר, ​​ואת הסרט הכולל הוא מאוד מבדר.

09
מתוך 10

מה נערה רוצה

מה a Girl Wants Movie

דפני, שיחקה על ידי אמנדה בינס, היא נערה בת שבע עשרה מניו יורק, המגיעה לבריטניה בחיפוש אחר אביה, שלא יודע שהיה לו ילד עם החברה האמריקנית שלו. אביה של דפני מתברר כדמות פוליטית בולטת, ומשפחתו האריסטוקרטית אינה מעריכה את התערבותה בחייו. דפני חייבת לנסות להסתגל לחיי אביה, להתמודד עם בתו האחרת שלא אוהבת את “האחות” החדשה הזאת, ולשמור על האישיות שלה בתוך כל זה.

10
מתוך 10

הוֹרוּת

הוֹרוּת Movie

הורות היא סרט מהנה המפרט את תלאותיהם של גיל וקארן באקמן המנסות לגדל את משפחתם בתוך אתגרי החיים המודרניים. מוסיפים למשפחה שלהם את המוזרויות של משפחה מורחבת, כולל גיס יאפי שמנסה להפוך את בתו בת השלוש לגאון, אח בלתי אחראי, אחיינית מופרעת מבחינה רגשית ואחיינית זנזונת, החיים נהיים מעניינים. זה לא סרט לצפות עם ילדים צעירים, אבל יש כמה רגעים כיף כי כל האבות יכולים להתייחס.

No Replies to "10 סרטים נפלאים לאבות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =