10 סימנים שלך נישואין אומלל האם כותרת עבור גירושין – insightyv.com

10 סימנים שלך נישואין אומלל האם כותרת עבור גירושין

בעיות בחיי הנישואין לא תמיד מובילות לגירושים. לפעמים הם עלולים לגרום לך להרגיש כאילו אתה רוצה לרוץ לצרוח לעבר בית המשפט, אבל זה לא חייב להיות המצב. אני יודע ששמעת את זה בעבר אבל, אני הולך להגיד את זה שוב בכל מקרה הנישואין היא עבודה, הרבה עבודה.

הלחץ והמאמץ של חיי היומיום יכול להסיח את דעתנו בזמנים ולגרום לנו לאבד את המיקוד על העבודה שצריך לעשות בנישואין.

אותו לחץ יכול לפלוש לנישואין, להחמיר ולהגדיל את בעיות הנישואין ואת סוגיות הנישואין.

רוב בעיות הנישואין אופייניות. במילים אחרות, אם אתה נשוי אתה, בשלב מסוים, להיות מתמודד עם פחות או יותר את אותן בעיות כי רוב האנשים נשוי הפנים. אין דרך אמיתית להעריך אם הבעיות הנישואין שלך הם בלתי עביר.

ישנם מקרים בהם גירושין הוא בלתי נמנע, ללא תלות כמה מאמץ אתה מכניס להציל את הנישואים שלך. אם בן הזוג שלך פוגע בכל דרך, אתה לא צריך להסס כשזה מגיע להסרת עצמך ואת הילדים שלך מהמצב. כך ניתן לומר גם לאלה הנשואים לרמאי טורי. אנשים מסוימים לא ניתן לתקן את הבעיות שלהם יהיה שלילי להשפיע על הנישואים שלהם.

המחויבות שלך לנישואין ובן הזוג שלך יקבע כמה אתה מוכן להשלים עם בעיות הנישואין וכמה קשה אתה מוכן לעבוד על הנישואין.

אם אתה חושב על גירושין שאל את עצמך 10 שאלות אלה

1. האם אתה בן הזוג שלך פשוט לא יכול לעשות שום דבר נכון, עושה כל מה שהם עושים מתחת לעור שלך? האם חיפשת את עזרתו של מטפל בחיי הנישואין ובחנת מדוע אתה מרגיש טינה כלפי בן / בת הזוג שלך?

2. האם הכל מוביל לוויכוח?

ואני מתכוון לכל דבר. האופן שבו הוא משאיר את נעליו באמצע החדר משחרר אותך. האופן שבו היא קוטעת אותך כאשר אתה מדבר גורם לך לרצות לנשוך את הלשון שלך וגם שלה?

3. האם אתה עייף של הלחימה, כל כך עייף אתה לא יכול לגייס את האנרגיה אפילו לעסוק יותר? האם כך, ייתכן שהגיע הזמן לבחון דרכים יזומות יותר לפתרון קונפליקטים בנישואין שלך. מחסור בפתרון בעיות מיומנויות מקדם ללא הפסקה

4. האם את האהבה שהרגשת מוחלפת על ידי טינה? ראה מספר 1 לעיל. לא לזרוק את המגבת על הנישואים שלך עד שאתה מבין בבירור איפה טינה מגיע ואם יש פתרון לבעיה זו. 

5. האם אתה מעדיף להיות במקום עם בן הזוג שלך? אולי כדאי לשקול לקחת זמן רחוק מבן הזוג שלך. הפרדה משפטית לפני הגשת בקשה לגירושין עשוי לעזור לך לעבוד דרך בעיות הגורמות לך זמן רחוק ממנו. 

6. כאשר אתה ובן הזוג שלך נמצאים יחד, האם אתה מוצא שאין לך על מה לדבר או שיש לך עניין קטן לדבר איתו? אם זה המקרה, ייתכן שהגיע הזמן להשקיע קצת מאמץ כדי להתחבר מחדש עם בן / בת הזוג. רק בגלל שאתה לא מרגיש מלוכדות איתם לא אומר שאתה לא יכול לבנות מחדש את הקשר.

 

7. האם הרעיון של סקס עם בן הזוג שלך גורם לך לרעוד? או, אולי אתה אוהב את הרעיון של סקס עם בן הזוג שלך אבל הם כל הזמן למנוע אינטימיות. האם לחשוב על מה גורם לבעיות אינטימיות בנישואין שלך, לחקור פתרונות אפשריים? 

8. האם יש לך רומן או לחשוב על רומן? אם כן, יש בהחלט בעיות הנישואין אתה צריך להתמודד עם הראש ולא לעסוק בפרשה כמו הסחת דעת. רומן לא פותר בעיות, זה עושה יותר בעיות! 

9. אתה מוצא את עצמך להיות אגרסיבי פסיבי עושה את ההפך ממה בן הזוג שלך צריך ממך רק כדי להכעיס אותו / אותה?

10. האם מחשבות על גירושין עובר דרך המוח שלך על בסיס קבוע? אם לא קיבלת את האומללות או הספקות שלך עם בן / בת הזוג שלך, הגיע הזמן לעשות זאת.

תן לבן הזוג שלך את ההזדמנות לעבוד על הנישואין לפני ויתור על הנישואין. 

אל תדאג, רק בגלל שענית בחיוב על רוב השאלות לא בהכרח אומר שאתה הולך לגירושין. זה אומר, עם זאת, כי הנישואין שלך בצרות וכי הגיע הזמן להעריך את הרגשות שלך ככל המחויבות שלך הנישואין.

יש לנקוט צעדים כדי לתקן את הבעיות הנישואין או לקבל את הכדור מתגלגל תהליך הגירושין התחיל. להישאר תקועים בנישואין אומללים לא צריך להיות אופציה בשבילך או לבן הזוג שלך. להגיע לעבודה למצוא פתרון לבעיות או שאתה תהיה בסופו של דבר בבית המשפט גירושין.

No Replies to "10 סימנים שלך נישואין אומלל האם כותרת עבור גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.