איך לקנות חזיות undies באינטרנט

איך לקנות חזיות undies באינטרנט

קניות באינטרנט עבור בראס הלבשה תחתונה יכול להיות אתגר, אבל גם מאוד נוח לחלוטין שווה את זה. מצד אחד, חזיות לבוא כל כך הרבה גדלים שונים, ולמצוא את ההתאמה הטובה ביותר מבלי להיות מסוגל לנסות את זה יכול להיות מסובך מאוד. מצד שני, אתה יכול לדלג על הנסיעה לחנות החזייה, ויש כל כך הרבה יותר אפשרויות באינטרנט. זה נכון במיוחד עבור אלה שאינם גרים באזור המטרופולין עם בוטיק החזייה מהימן וצוות החזייה הולם.

אם אתה לא מרוצה עם הבחירה החזייה בחנות המקומית שלך, או שהם פשוט לא לשאת את הגודל שאתה צריך, קניות באינטרנט יכול להיות לעזר רב. לחלופין, מי יכול להיות ביישן מדי כדי להיות מתאים אדם, או היה מסמיק למחשבה לקנות משהו עסיסי בפומבי, יכול לשמור על הפרטיות שלהם ולנסות משהו באינטרנט יש להציע עם כמה לחיצות על העכבר.

להלן כמה צעדים כדי לעזור לך יש חזייה מקוונת מוצלחת, תחתונים, ואת הלבשה תחתונה קניות הנסיעה.

מצא את הגודל שלך

כאשר קניות עבור בראס, זה רעיון טוב למדוד את עצמך ולמצוא החזייה שלך גודל נקודת ההתחלה. קמעונאים מקוונים רבים באינטרנט יהיה גם מחשבון גודל החזייה או הוראות לחישוב הגודל שלך. כולם משתנים, אז לקחת כל אחד עם גרגר של מלח. היכרות עם underbust שלך ואת המדידה חזה, כמו גם את הגודל של החזייה המתאימה ביותר שלך הנוכחי, יעזור לך להחליט היכן להתחיל.

בנוסף, קמעונאים טובים יהיה קצת מידע או רמזים על התאמה, סגנון, או כיסוי של החזייה.

תחתונים, אם כי בדרך כלל קל יותר, יכול להיות גם מסובך. שים לב להצעות המתאימות המוצעות באתר, וקח בחשבון את ההעדפות האישיות שלך. מצא את זוג המגירה שלך שמתאים הכי טוב לרשום הערות.

בחר מיקום או שניים

לקבוע את סוג הלבשה תחתונה או חזייה כי אתה צריך, ואז שבו אתה יכול למצוא אותו. קח בחשבון את גודל, מחיר, ואת הפונקציה של הפריט (ים) אתה רוצה לרכוש, ולאחר מכן לבחור חנות או שניים למטה. בהתאם לצרכים שלך, ייתכן שתוכל לרכוש כל פריט ברשימה שלך במקום אחד. עם זאת, סביר יותר כי תצטרך חנות בכמה כדי לקבל הכל על רשימה ארוכה - במיוחד אם חנות אחת נמכרת מתוך פריט מסוים, גודל, או צבע. בנוסף, ניסיון של יותר מחנות אחת יעזור לך לחוות את תהליך שירות הלקוחות המלא, ולהחליט מי תרצה לרכוש שוב בעתיד. אתה יכול גם להשוות דברים כמו עלויות המשלוח, מבחר פריטים, מחיר, ואת האתר תועלת בעת בחירת.

סוגים שונים של קמעונאים מקוונים

קמעונאים הלבשה תחתונה - כמה מקומות פופולריים לחנות עבור הלבשה תחתונה באינטרנט:

 1. צרכים חשופים - זה ענק באינטרנט יש כל מה שאתה יכול לדמיין עבור בראס, תחתונים, בגדי ים, ואביזרים. הם נושאים הרבה מותגים פופולריים או מיינסטרים בנקודות מחיר נמוכות יותר, כמו גם מותגים מתוחכמים יותר מועדפים של אוהדי הלבשה תחתונה. מבחר עצום עבור כמעט כל חזה וגודל החזייה.
 2. HerRoom - עוד חנות מקוונת גדולה יותר, באתר זה יש הרבה אפשרויות עבור גדלים רבים, בתוספת מדריך איך זה ייראה תחת צמרות שונות. בנוסף, הם יצרו מערכת "גודל אוניברסלי" כדי לעזור ללקוחות להשוות סגנונות על פני מותגים
 1. לינדה - למרות שזה התחיל כמו חנות לבנים וטיח, לחברה זו יש מבחר מסחר אלקטרוני חזק של בראס קשה למצוא גדלים וחזיות תומכות, בגדי ים, פריטים כירורגי, ועוד.
 2. איור עלים - קמעונאית זו נושאת מותגים רבים ושונים עושה קו משלה, מדי. הם מציעים מגוון רחב של הלבשה תחתונה ו sleepwear, ובמיוחד, גברים רבים תחתונים אפשרויות, יותר מדי.
 3. Journelle - האופנה ביותר קדימה של החבורה, זה גם חנות לבנים וטיח, עם שפע של מקומות לחנות באופן אישי, כמו גם באינטרנט. לחברה זו יש מגוון רחב של מותגים רבים, כולל בחירות אלגנטיות, מסוגננות, נועזות כי קמעונאים אחרים עשויים להתרחק.

מותג לפי מותג: הלבשה תחתונה רבים המותגים החזייה החליטו למכור ישירות לצרכן. במקום, או בנוסף, לאחר הסכם סיטונאי עם קמעונאים, יש להם אתר אינטרנט עם יכולת מסחר אלקטרוני המסחר.

זה מאפשר לצרכנים לחנות המותג על ידי המותג, לקנות ישירות מן המועדפים שלהם. היתרון של זה הוא כי המותג יכול לשאת את כל קו הצבעים, אופנת האופציות, ואת היסודות, בעוד קמעונאי יכול רק לבחור למכור מבחר מוגבל או מוגבל מתוך מגוון של אפשרויות. החיסרון הוא שאתה לא יכול לקנות כמה מותגים בבת אחת, אשר עשוי להגביל את האפשרויות שלך בסופו של דבר, ולגרום לך לבצע רכישות מספר חנויות מספר במקום אחד גדול הרכישה. רבים המותגים הלבשה תחתונה האהוב עליך עשוי להציע קניות זכות באתר שלהם. תן להם חיפוש באינטרנט ולגלות!

תחום התמחות:קמעונאים מסוימים או המותגים מתמחים סוגים מסוימים או סגנונות של הלבשה תחתונה. לדוגמה, הם עשויים לשאת רק מחוכים, או תחתונים, או גרביים, סגנונות רטרו, או סיעוד בראס. מציאת בוטיק מקוון המומחיות יש לה perks. בידיעה כי קמעונאי מקוון מתמחה בסוג מסוים של המוצר אומר שאתה תהיה לעתים קרובות יש אפשרויות רבות ולא רק את היסודות. זה גם יכול להיות שיש להם יותר מומחיות או עניין בז'אנר זה יכול לעזור לך עם שאלות. לעומת זאת, קמעונאים מיוחדים יכולים להיות מגבילים או "נישה מדי" ככל האפשרויות שלהם.

תיבות מנוי:אם אתה לא אוהב לבחור את הלבשה תחתונה שלך עצמך, רוצה לרענן עכשיו ולאחר מכן, אתה יכול להירשם לתוכנית חנות הלבשה תחתונה באינטרנט. בדרך כלל, אתה נרשם עבור סכום מוגדר של חודשים ולקבל כמות מוסכם של פריטים תיבות באותה מסגרת זמן. בדרך כלל, האתר יציע מבחן או סגנון חידון לפני שליחת לך תיבה, כדי להבין את ההעדפות שלך עבור גודל, צבע, לחתוך. חברה חדשה תחתונים המנוי הוא Panty Drop.

אתרי חברות:מודל עסקי חדש שצץ הוא אתר חברות. בדומה למנוי, יש דמי קבוצה לחודש או לכל קופסת בגדים. בדרך כלל, כחבר, אתה משלם את אותו שכר בכל חודש לצבור זיכויים להשתמש במזומן ברחבי החנות המקוונת. במקום לשלוח לך קופסה של הלבשה תחתונה כל חודש, אתה יכול להשתמש אלה זיכויים מתי ואיך אתה אוהב על כל הפריטים הזמינים לרכישה.

פלוס זה הוא שאתה יכול להשקיע הלבשה תחתונה חדשה על בסיס קבוע. החיסרון הוא שאם אתה לא משתמש את הזיכויים שלך או לשכוח לבקש החזר עבור תשלום, אתה תהיה תקועה עם זיכויים בשימוש ובזבוז כסף. פופולרי באתר חברות מקוונות במיוחד עבור הלבשה תחתונה הוא Adore Me.

הלבשה ואתרי חנויות כלבו:אמנם יש מותגים רבים הלבשה תחתונה הקיימות על שלהם, אתרי הלבשה רבים גם לשאת אינטימיות הלבשה תחתונה. המקום האהוב עליך לקנות ג 'ינס יכול גם יש מבחר רחב של חזיות, hosiery, ועוד. The upside כדי קניות במקום כזה הוא שאתה יכול לקנות פריטים רבים על פני כמה סוגים של צרכים אחד גדול הרכישה. בנוסף, אם אתה נהנה בסגנון של בגדים שהם נושאים, הלבשה תחתונה עשוי להיות רק את הסגנון שלך, יותר מדי. החיסרון הוא שהם לא יכול להיות הרבה מומחיות, או רק לשאת פריטים הלבשה תחתונה בסיסיים. קורא את קו שירות הלקוחות של חנות כלבו גדולה המטפלת בגדים, סירים חרס, וספות לא יכול להיות המקום הטוב ביותר לשאול אם אתה צריך ללבוש 32C או 32D בחזייה מסוימת. Bloomingdale ו Macy's הם מקומות נהדרים המציעים חזייה רבות אפשרויות תחתונים.

אביזרים וירטואליים:זוהי דרך חדשה יותר לקנות חזיות, והוא כרוך בניסיון להציע החזייה הולם מבלי לבקר בשר. כמה מותגים וקמעונאים מציעים את זה והם רואים הבדל ניכר שביעות רצון הלקוחות. זה מביא רמה חדשה של שירות לקוחות ומספק הזדמנות עבור מאומן בכושר כדי להעריך בכושר, להציע גודלים, ולהמליץ ​​על סגנונות. ללא כל צורך לעזוב את הבית שלך. זה שימושי במיוחד עבור מי שלא יכול להיות ניידות או בריאות לעזוב את הבית, או שחי רחוק מדי בוטיק. חברה אחת המציעה וירטואלי (ובבית) אביזרי הוא אפרסק.

טיפים מקוונים קניות

 1. שימו לב לרמזים באתר. טוב באינטרנט הלבשה תחתונה קמעונאים יהיה הרבה מידע על התאמה, כיסוי, ו sizing של החזייה. חלקם אפילו מציעים השוואות מודלים אחרים.
 2. לבקש עזרה. קמעונאים מקוונים מסוימים מציעים פונקציית צ'אט, כך שתוכל לשוחח בצ'אט עם נציג שירות לקוחות בזמן שאתה קונה. אתה יכול גם להתקשר או דוא"ל עם שאלות שלך על שינוי גודל, חומר, או פונקציה. קרא את המידע באתר הראשון, ואם משהו לא ברור, אל תפחד לדבר ולשאול לפני שאתה רוכש. אתה יכול גם מחקר על החזייה מתאים או אתרי חינוך. לשאול או למידה עכשיו יכול להציל את כאב הראש של המשלוח קדימה ואחורה מאוחר יותר.
 3. קנה יותר ממידה אחת. אם אתה לא ממש בטוח איך משהו מתאים, במיוחד אם זה הפעם הראשונה שלך לובש את זה, נסה לרכוש את אותו פריט בכמה גדלים. בדרך זו, אתה יכול לנסות אותם על כל אחד בבית, להשוות את ההתאמה, ולקבוע את הגודל המתאים לך. זה נורמלי לגמרי בסופו של דבר עם כמה גדלים שונים בסוף. למעשה, זה נדיר ללבוש את אותו גודל של מותגים או סגנונות שונים.
 4. חפש קופונים. אתרי קניות מקוונים רבים מציעים הנחות קופון אם אתה נרשם עלון שלהם. אתה יכול גם לעשות חיפוש מקוון עם שם של קמעונאי ואת המילה "קופון" או "קוד הנחה" ולראות מה עולה. Retail Me לא מקום פופולרי לחפש קודים.
 5. נצל את המשלוח בחינם. מספר אתרים מציעים משלוח חינם על כמות מסוימת. אל תפחדו להצטבר על כמה דברים, במיוחד אם אתה הולך לנסות פריטים בגדלים מרובים. זה לעתים קרובות לעזור לך לקבל משלוח חינם, ורוב הקמעונאים יש מדיניות ההחזרה. אבל תהיה זהיר...
 6. בדוק את מדיניות ההחזרה. הלבשה תחתונה היא פריט מסובך לחזור, קמעונאים יש מדיניות משתנה. אין ספק כי תחתונים שחוקים לא יוחזרו, ולא יתקבלו אם יוחזר. זה מקובל לעתים קרובות לנסות תחתונים על עוד זוג תחתונים כדי לקבוע אם זה מתאים הראשון. עם זאת, בראס יכול לעתים קרובות להישפט על וחזר אם הפריט אינו מראה סימנים של ללבוש. קמעונאים רבים מתעקשים כי התגים חייבים להישאר על מנת לקבל החזר מלא, ולרוב יש כללים לגבי שקעים בכוסות יצוק. קרא הכל בזהירות לפני ביצוע רכישה!

No Replies to "איך לקנות חזיות undies באינטרנט"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 19 = 28