אלה תחתונים underwire הם תומכים ומסוגננת – insightyv.com

אלה תחתונים underwire הם תומכים ומסוגננת

הסיבות הנפוצות ביותר ללבוש תחתונים underwire: תמיכה, הרמה וצורה! אם אתה שוקל לקנות בגדי ים עם underwires, זה מה שאתה מחפש. להלן כמה מידע חשוב על סוגים שונים של אפשרויות underwire בגד ים, כולל אלה עבור חזה מלא, חזה זעיר, וכל מיני סגנונות והעדפות כיסוי. זכור כי לובשת מה שמתאים הן את הגוף שלך ואת הסגנון האישי שלך לעתים קרובות מובילה להרגיש את הטוב ביותר, במיוחד בגד ים. אם underwire העליון לשחות הוא ברשימה שלך כדי לנסות את הקיץ הזה, לשמור על עצות אלה בחשבון.

Friday
של 06

גודל חזייה או לא?

עלמה Mandalay image

מיס מנדליי

אחת ההחלטות הגדולות לעשות כאשר קניות עבור underwire בגד ים העליון הוא מה גודל לקנות! בגדי ים רבים שנעשים עם תמיכה underwire, נעשים גם בגדלים החזייה. למעשה, חלקם מיוצרים על ידי חזייה או מותגים הלבשה תחתונה. זה אומר שאתה יכול לקבל את אותה תמיכה והנדסה כי אתה מקבל על הקרקע כאשר אתה ליד הים. בתוך חברות אלה, היזהר כי חלק להשתמש בשיטת הגודל של ארה”ב, בעוד שאחרים עשויים להשתמש בבריטניה חזייה גודל כמו underwire ביקיני מ מיס מנדליי כאן. החדשות הטובות הן כי כמה מותגים בגודל החזייה לעתים קרובות להגיע עד G או אפילו גודל גביע K, מה שהופך אותם אופציה נהדרת עבור חזה מלא. בדרך כלל החזייה בגודל המותגים כל להשתמש באותה חזייה הלהקה שינוי שיטת, החל נמוך כמו להקה 28 ו נע מעלה אפילו מספרים. בדרך כלל הלהקה תאחז יחד בגב.

בנוסף, ישנם כמה מותגים אשר יכול להיות קטן, בינוני, או גדול (וכו ‘) הלהקה אפשרות, עם טווח גודל כוס. זה נכון במיוחד עבור בגד ים צמרות כי לקשור בחלק האחורי, או אפשרות אחת חתיכה. בדיוק כמו גודל החזייה, גודל “הלהקה” גדול יותר פירושו שגם גודל הגביע גדול יותר. לדוגמה, 38D כוס מתאים גדול יותר הלהקה ואת כוס מאשר 32D. אז גם, בגד ים בגודל גדול עם כוס D יהיה גדול יותר הן הלהקה ואת כוס בגודל קטן עם כוס D. 

יתר על כן, לא כל underwire לשחות למעלה או בגד ים הוא גודל החזייה! אם אתה מחפש התאמה אישית באמת ותמיכה רבה, זה עשוי להיות הטוב ביותר כדי לקבל משהו כי הוא בגודל החזייה. אבל אם אתה רק מחפש להרים קצת יותר או תמיכה מזדמנים, הולך עם סגנון מסומן קטן גדול במיוחד, או עם גודל השמלה, הוא בסדר גמור!

02
של 06

סוגי חדירות

קרלה Colletto floating underwire

קרלה קולטו / הכל אבל מים

בגד ים צמרות לבוא עם סוגים שונים של underwires בימים אלה. אחד הפופולריים ביותר כולל הוא אחד הדומה חזייה. זה underwire incased, כמו זה תפור לתוך מרקם של הדף לשחות בדיוק כמו רוב בראס, ולעתים קרובות מצרף רצועת או רצועת חזרה.

יש גם “underwire צף, אשר פופולרי ב בגד ים אחת עם underwire.זה אומר שיש underwire המצורפת בגד ים אבל לא נכלל בד הראשי של הכוס או מחוברת להקה חזייה.בדרך כלל זה אומר שיש חתיכה של בד שמכסה את החלק החיצוני של הגביע מבלי שתצטרך לראות תפרים במקום שבו הוא יושב מתחת למים.זה נראה פחות “ברור “.אתה כנראה מסתמך על הגב של בגד ים לשמש האחורי של החזייה underwire העליון אחד חתיכת רצועה רחב טנק בגד ים על ידי קרלה קולטו מ הכל אבל מים הוא דוגמה של בגד ים עם underwire צף. 

בנוסף, בחלק העליון בגד ים יש רבע underwire (חתיכה קטנה מאוד של underwire לכיוון הקצה החיצוני של הספל), או סוגים אחרים של underwire. שמור על ראש פתוח בעת קניות עבור בגדי ים!

03
של 06

פנטסטי התאמה

כריסטינה swimsuits

כריסטינה / צרכים חשופים 

כשמדובר underwire את החזייה או את הביקיני שלך, לוודא underwire מתאים את החזה ואת הגוף הוא סופר חשוב. הדבר המפתח לחפש הוא גודל underwire שמתאים מלא מסביב כל שד. ככה זה יכול לנוח על הגוף שלך – לא על רקמת השד שלך. זה יבטיח התאמה בטוחה ונוחות. 

אם בגד ים יש להקה המשרד חסון underwire, זה יכול גם “tack” בחזית בין החזה שלך. זה “tacking” נובע underwire להתאים את כל הדרך סביב החזה בשילוב עם הלהקה המשרד. תאמינו או לא, כשמדובר בכושר נהדר עבור חזיות או בגדי ים, הלהקה בחזרה באמת עושה את הרמת כבד. אז בעוד underwire עשוי לספק קצת להרים או צורה, ואת הרצועות יכול לשמור על הדברים, זה הגב כי שומר דברים עליזים ובטוחים. בין אם זה עניבה לאחור או אוחז בחזרה, התאמה נחמדה היא באמת המפתח בכושר מעולה ותמיכה סופר. 

גם אם מתחת לשחייה שלך underwire אין סגנון החזייה בחזרה הלהקה, כמו זה גודל Plus Inca Ikat Underwire Tankini למעלה כריסטינה מ צרכים חשופים, בכושר הוא עדיין המפתח. ודא את החליפה כולה תומך הצורה ואת הקימורים בהתאם.

04
של 06

אפשרויות רצועות

מתחת bikini straps options

ארנב החוף / טריאנגל / לשחות ספוט ושונית

 

רוב האנשים חושבים כי underwire בגד ים צמרות נראית כמו חזייה לשחות, כלומר יש להם כוס רגילה שתי רצועות כי ללכת ישר בחזרה. למרות סוג זה של בגדי ים ייתכן תמיכה כמו חזייה, ושתי רצועות היא אופציה פופולרית, הדף שלך ביקיני לא צריך תראה כמו החזייה העליונה. דילן underwire על ידי ארנב החוף לראות בצד שמאל כאן, הוא דוגמה של בגדי ים underwire עם רצועות בסגנון החזייה מתכווננת. במקרה זה החומר קטיפה מגניב רצועות מול דקורטיבי עושה את זה נראה פחות כמו חזייה.

הדבר הגדול על רצועות מתכווננת היא שאתה יכול להתאים את ההתאמה שלך. אבל אתה תמיד יכול ללכת עם סגנון שאינו מתכוונן כמו זה ירח שיין בגד ים מ טריאנגל. ואם אתה חושב כי underwire העליון לשחות הוא לא נראה טוב, תחשוב שוב. זה בגד ים מגניב שואבת את תשומת הלב underwire עם תפרים צהוב דרמטי outlining underwire!

אם אתה רוצה בגד ים שלך להיראות יותר כמו בגד ים, נסה העליון עם רצועת האלטר כמו גרדוניה Underwire לדחוף את החזייה ביקיני למעלה שׁוּנִית מ סויספוט. להתאים את העניבה כדי להתאים את הגודל. אתה יכול אפילו ללבוש העליון bandeau עם ללא רצועות! בגלל underwire רחצה חליפות עשוי להיות יותר תמיכה או מבנה, הולך ללא straps בכלל היא אופציה נהדרת!

05
של 06

אופציות גביע

בגד ים cup options underwire

פאנאצ’י, טובי, פאר מוי 

תחתונים לשחות צמרות לבוא בסגנונות כוס שונים. חלק מהפריטים שנראו לאורך מאמר זה הם יצוק, כלומר יש להם צורה המשרד עובש החזה שלך אליו. זה ציילון יצוק גבוהה צוואר ביקיני שוחה על ידי פאנאצ’ה מ החדר שלה יש כוסות מתאר ותמיכה underwire עבור סופר צורה להרים גדול עבור בריטניה חזייה גדלים ב D כדי G כוס. אחרים הם לא יצוק, כלומר אם היית להניח אותו, כוס עם שכב שטוח. זה סוג של underwire העליון יש גם חתיכה אחת של חומר, או הוא “לחתוך ולתפור” סגנון עם תפרים, בדיוק כמו חזיות רבות. 

בחר את הכיסוי הרצוי שלך underwire העליון בגד ים. לפעמים כל מה שאתה צריך הוא קטן מעלית. לא כל underwire צמרות בגד ים נעשים עם תמיכה סופר בראש. זה הלב פועם underwire ביקיני למעלה מ טובי נותן רק מספיק להרים את החזה, או צורה למעלה. עם underwire עבור מבנה, משולש בסגנון מנוסח, עיצוב strappy בחזרה, זה יותר טופס מאשר לתפקד. זה סוג של underwire ביקיני העליון פועל בגדלים XS גדול, לא בגדלים החזייה. ובלי הרצועות מתכווננת או הלהקה המשרד, זה הכי טוב עבור חזה קטנטן או בחורות צמרמורת מחפש כיסוי פחות. זוג זה עם התאמת strappy התחתונה תחתון עבור מפגש החוף מזדמנים, או מסיבת בריכה סקסית. 

אחרים underwire לשחות סגנונות הדף עשוי לכלול משולש, bandeau, מרפסת, לדחוף למעלה, או לצלול. זה מרדי גרא את הכתף ביקיני למעלה יוצקים את מוי מ חשוף נחוץs הוא מרופד, אפשרות לצלול עם underwire. בדיוק כמו העולם הגדול של חזיות, בגדי ים עם underwire לבוא באפשרויות שונות, גם. בחר את הסגנון שמתאים ומרגיש הכי טוב בשבילך. זה עשוי להיות זהה או שונה מאשר החזייה הרגילה שלך העליון, בהתאם העדפה החוף שלך.

06
של 06

כיסוי גוף

כיסוי options swimsuits

סובבים, לילי & ליים, סוף הארץ

אתה עשוי לחשוב כי underwire בגדי זמינים רק בשתי חתיכות, כמו חזייה ותחתונים להגדיר. אבל בדומה הלבשה תחתונה שלהם תחתונים עמיתים, underwire בגדי ים זמין גם אפשרויות כיסוי אחרות. מותגים רבים ליצור חתיכה אחת, tankini, ואפילו לשחות שמלות עם תמיכה underwire. בחר את הכיסוי שאתה אוהב ביותר רוק זה!

כמה אפשרויות לראות כאן: X סטון הקרה פוקס קמילה ביקיני חוף פרעות מ סובב; אש תחתון Halter ו סלואן גבוהה מותן בקצרה דיו קימונו מ לילי & ליים; נשים של Squareneck Dresskini למעלה מ סוף הארץ

 

No Replies to "אלה תחתונים underwire הם תומכים ומסוגננת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.