איזה סגנון Thong סקסי אתה צריך?

איזה סגנון Thong סקסי אתה צריך?

האם אתה מחפש סגנון תחתונים זה סופר סקסי - או הלבשה תחתונה עבור תאריך חם? השוני עונה על כל הקריטריונים האלה - ועוד. ישנם סגנונות שונים וריאציות לבחירה - אבל קודם, את היסודות...

מה זה תונג??

רצועה היא סגנון תחתונים זה לא לגמרי לכסות האחורי שלך. במקום גב רגיל, זה סגנון התחתונים יש צורה V צר מאוד מאחור. זה מתחיל להיות רחב יותר על המותניים, לפני הצטמצמות רק רצועה דקה של בד - משאירים את רוב הבטן שלך חשופים.

טורקיז יפה כחול כחול תחרה שמוצג על ידי סומק ב Journelle, וזה סקסי טהור. אתה לא יכול לראות את הגב בתצלום הזה, אבל הוא אפילו צר יותר מהחזית.

ת'ונג סגנונות

נשים רבות אוהבות ללבוש תחתונים תחתונים - ולשבח את היתרונות של סגנון זה התחתונים. אחרים אומרים שהם שונאים איך רצועה מתאימה, ואיך זה מרגיש. אולי יש אפילו כמה נשים שמעולם לא העזו לנסות את הסגנון הדל.

לא משנה מה המיקום שלך על הלבשה תחתונים, לנסות מותגים שונים - הרגשות שלך עשויים להשתנות. כל מותג וסגנון מציע התאמה ותחושה שונים לחלוטין. 

כיצד לבחור גודל Thong

ראשית, להחליט איזה סוג של thong אתה צריך. האם תחתונים סקסי, riscque בראש רשימת הקניות שלך? חפש רצועה עם לוחות טהור, כגון רשת, או סגנון זה מעוטר עם פרטים מפוארים כמו פרידות או אבני חן. כמה סגנונות skimpiest יש מחרוזות בצדדים.

האם אתה מחפש שרוך נוח?

ואז למצוא סגנון עשוי בד רך, נושמת, כמו כותנה או למתוח תחרה.

האם אתה צריך רצועה כדי לעזור לך להימנע VPL (a.k.a. קווים גרביים גלוי)? סגנון מיקרופייבר חלקה תעשה את הטריק - זה יהיה להסתיר קווים תחתונים ולחפש "בלתי נראה" תחת הבגדים שלך.

תונג יש וריאציות רבות

גרבונים תחתונים יש כמה וריאציות סקסיות ויש כמה סגנונות דומים - ופשוט כמו racy.

אבל כולם קצת שונים.

מיתרים: גרביונים של גרביונים דומים לרצועה - אלא שזה אפילו קצת יותר קל. 

טאנגאס: זה סקסי סקסי נראה כמו ביקיני בחלק הקדמי, וכן רצועה בגב - אבל זה רחב יותר בגב יכסה יותר את התחת שלך מאשר שרוך אופייני. כמה מותגים קוראים טנגה גרבונים 'חצוף', או ביקיני ברזילאי.

תחתונים ת'ונג בוי: "נער ת'ונג" דומה מאוד לנער קצר, (וכמה קמעונאים דבקים להשתמש בשם הזה), אבל זה לעתים קרובות יותר. זה תחתונים עם רגליים חתוכות, וסגנון חוטיני. זה יכול להיות נוח כמו ללבוש קצר, בשילוב עם קו תחתונים בלתי נראה היתרון של רצועה. אתה יכול למצוא הרבה בנים thong ב HerRoom.

גרבונים חצופים: כמה מותגים לעשות סגנון שנקרא 'חצוף' - ו ויקטוריה 'ס סיקרט פינק יש את Cheekster. סגנונות אלה דומים רצועה, אבל הם מכסים יותר העור.

כדי לעשות את זה אפילו יותר מבלבל, יש שם אחר עבור סגנונות אלה - גרבונים ברזילאים. עדיין מאוד קמצנית, אבל זה מכסה קצת יותר מאשר שרוך אופייני.
 

No Replies to "איזה סגנון Thong סקסי אתה צריך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 1 =