איפה לקנות את | insightyv.com

איפה לקנות את

האם אתה מחפש הלבשה תחתונה גודל פלוס חזיות מלאות? זה יכול להיות די אתגר עבור נשים מפותלות קניות עבור הלבשה תחתונה אופנתי, תומכת, או סקסי. החדשות הטובות הן כי ישנם מספר מותגים גודל פלוס ויעדי קניות המוקדש הלבשה תחתונה גודל פלוס! להלן תמצא יותר מתריסר אפשרויות קניות עבור הלבשה תחתונה מלא: חזיות תומכות עד 54 הלהקה, מכנסיים סקסיים וחמודים, על הלבשה תחתונה המגמה עד גודל 6x, ואפילו בגדים שובב עשה במיוחד עבור הקימורים שלך. 

האנקי Panky chemise

האנקי פאנקי

Hanky ​​Panky, ידועה רכה, רצועות תחרה למתוח, יש מגוון רחב של פריטים הלבשה תחתונה עבור נשים גודל פלוס. מ camisoles כדי boyshorts, chemises כדי דובים סקסי – תמצא סגנונות קלאסיים אופנה קדימה חתיכות כדי להזיל מעל. בנוסף, תחרה למתוח נוח וקל ללבוש. Hanky ​​Panky נושאת עד 3X, והוא ידוע כדי להתאים ולהרגיש טוב לנשים מפותלות מאוד.

אל תחמיצו את אוסף החצות שלהם עם רצועות סקסיות סקסיות ולהציץ בסגנון בו -.
יותר ”

14
מתוך 14

חנויות מקוונות

באינטרנט shopping for plus size lingerie

Getty / Image_Source_

קניות עבור הלבשה תחתונה גודל פלוס על ידי המותג יכול להיות מסורבל. אם אתה רוצה חנות מגוון רחב של מותגים וסגנונות, לנסות יעד קניות מקוון הנושא הרבה חזייה, תחתונים, הלבשה תחתונה המותגים. אתה יכול לקנות כמות עצומה של גודל וסגנון אפשרויות, כל זאת תוך כדי לחקור נקודות מחיר שונות וחברות – כל אחד במיקום אחד. לבחור ולבחור חזייה מלאה שלך מלא הבנתי מלא חזה תחתונים ולחץ כדי לשלוח את כולם לך בעגלת קניות אחת. טיפ: זכור כי קניות באינטרנט בראס יש כמה יתרונות וחסרונות. הנה כמה יעדים לנסות: 

  • צרכים חשופים – זה אתר הלבשה תחתונה באינטרנט יש המותגים האהובים עליך כמו Panache, Freya, Fantasie, Playtex, הוגן Vanity, באלי ועוד. בנוסף מערך מרשים של חזיות בגדלים רבים, הם גם נושאים מפריד סקסי הלבשה תחתונה. המוקדש שלהם Plus גודל קניות קטע הוא מקום נהדר להתחיל כאשר קניות עבור הלבשה תחתונה!
  • החדר שלה – עוד עגול גדול של בראס לכל, זה חנות מקוונת נושאת מותגים כמו אלומי, ליידי ליידי, Chantelle, Wacoal, אולגה ועוד רבים. יש להם גם ספרייה נרחבת של מידע חינוכי וביקורות באתר מקונים אחרים. 
  • אמזון – למרות שאתה לא יכול לחשוב על אמזון כמו יעד קניות החזייה, זה בהחלט מהלכים בתעשיית הלבשה תחתונה. כמה מותגים פופולריים הלבשה תחתונה יש להגדיר חנות אמזון שלהם, ואתה יכול למצוא הלבשה תחתונה סקסית בתוספת פלוס עם משלוח חינם של יומיים עם חשבון ראש שלך. אז, אם אתה צריך הלבשה תחתונה ממהר, זה יכול להיות אופציה נוחה בשבילך. 

No Replies to "איפה לקנות את"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + = 16