תמיכה מלאה הטוב ביותר סטרפלס בראס | insightyv.com

תמיכה מלאה הטוב ביותר סטרפלס בראס

פאנאצ'ה strapless Modeled by Role Models

פאנאצ’ה

חזה מלא דורש תמיכה אמיתית מחזייה, וחזייה סטרפלס אינה שונה. הרבה נשים מלאות קורבן להקריב תמיכה כשמדובר ללבוש חזייה סטרפלס, או לדלג על סוג של בגדים הדורש חזייה סטרפלס לגמרי. בעוד חזייה סטרפלס לא יכול להרגיש פשוט נפלא כמו החזיות הבסיסיות היומיומיות שלך, הם בטוח יכולים להרגיש תומכת ונוחה ליום בחוץ על, או לילה בחוץ על העיר. ועם מותגים חדשים, חלק המוקדש כוס גדלים D ומעלה, ביצוע סגנונות חדשים כל הזמן, הזמן מעולם לא היה טוב יותר לנסות חזייה סטרפלס.

קבל את שלך את הכתפיים, שמלות הלטר, שמלות סטרפלס! להלן תמצא כמה וכמה חזיות סטרפלס הטוב ביותר עבור גדלים כוס גדולה – כל הדרך עד כוס אני. זכור, ודא שהוא מתאים תחילה! נסה אחד החוצה על עצמך ולראות איך זה קסום זה יכול להרגיש ללכת רצועה חינם בחזייה שמתאים היטב ומרגיש נהדר! 

02
מתוך 10

הקוטור

מפותלת Couture strapless bra

הקוטור

מותג: Couture מפותלת 

נסה סגנון זה: סטרפלס סנסציה רב-כיוונית 

מידות: DDD, G, H (34-44) C, D, DD (36-44) (ארה”ב Sizing)

מחיר: $ 65

צבעים: פצצה עירום ושחור

זה סטרפלס רב הדרך יכול להיות משוחק 7 דרכים: סטרפלס, האלטר, האלטר במרכז, לחצות מול, cross-back, קלאסי או רצועה אחת! בנוסף, זה יוצר להרים צורה עם לדחוף את כריות, משהו כי כמה חזה מלא חזיות אינם כוללים. הספלים contoured לספק עיצוב ממוקד. וזה מתוכנן להישאר במקום הודות לרצועת להישאר להישאר סביב הצוואר ואת הלהקה ולתמוך הקימורים שלך עם רצועת התחתונה מרופד לנוחות הוסיף ואבטחה. 4-שורה וו וסגירת הגב האחורי להוסיף יציבות. בונוס: זה חזייה מגיע עם רצועות ברורות וברורות, כך שתוכל ללבוש את זה בכל אופן שעובד בשבילך ואת התלבושת שלך!

שורה תחתונה: אם אתה מחפש לדחוף את הסטרפלס עם פונקציה מרובת דרך עד כוס H, לקבל את החזייה!

03
מתוך 10

פרפיט

פרפיט Jeanie strapless

פרפיט

מותג: פרפיט 

נסה סגנון זה: ג ‘יני להמרה סטרפלס חזייה קונטור 

גדלים: 30D-40G (בריטניה שינוי גודל)

מחיר: $ 48

צבעים: עירום או שחור

זו החזייה חסון תכונות עבה, כוסות יצוק עבור צורה תומכת ומושכת. הקסם הלבבי המתכתי והקשת במרכז הם מגע נחמד, אבל שום דבר לעומת התמיכה שתקבל מהחבורה, הלהקה הרחבה. מיוצר על ידי מותג המתמחה ב- D ל- G גדלים גביע, אתה יכול לסמוך על החזייה הזאת כדי להישאר ולעשות את העבודה שלה. 

שורה תחתונה: זו חזייה סבירים מספקת תמיכה חלקה, חלקה D-G כוס גדלים!

04
מתוך 10

פאנאצ’ה

פאנאצ'ה Porcelain Elan strapless

פאנאצ’ה

מותג: פאנאצ’ה 

נסה סגנון זה: פורצלן Élan Moulded Strapless Bra

מידות: 28-38 D-G (בריטניה שינוי גודל)

מחיר: 68 $

צבעים: שחור, בז ‘

הספלים של חזייה זו Panache מעוצבים קלות עבור צניעות ללא תחושה מגושמת וצורה גדולה. בנוסף, הקצה העליון הדק של הספלים מספק מעבר חלק יותר לעור עבור צללית חלקה וחלקלק תחת בגדים צמודים או טהור. זו חזייה מתאר יש תומכת underwires ואת הצורה היקרה לצלול, נסיגה אמיתית מן gores מרכזיים טיפוסי גבוה על חזיות סטרפלס מלא חזה מלא. הצד הגבוה, החלק והחלק האחורי, כולל ריפוד רשת רך וקצוות אלסטיים עם סיליקון לתמיכה שאינה מחליקה.

שורה תחתונה: א א אמון ללכת על חזה מלא מתוך מותג גדול חזה מלא עם צללית צולל

05
מתוך 10

פְּרִימָדוֹנָה

פרימה Donna Divine strapless

פְּרִימָדוֹנָה

מותג: פְּרִימָדוֹנָה

נסה סגנון זה: חזיית סטרפלס אלוהית

מידות: 30-42 להקות, C-G כוסות (גודל האירופי)

מחיר: $ 150

צבעים: ונוס (ניטרלי), שחור, עם צבעי אופנה זמינים בכל עונה

זו חזייה סטרפלס מעוצב עשוי חומר סימפלקס חלקה מוטבע עם עיצוב תחרה עדין. כיסוי כוס מתונה הוא נהדר עבור רוב התלבושות, ואת רצועות נשלף לעשות את זה צדדי, מדי! התכונה הטובה ביותר של חזייה זו סטרפלס הוא רחב, מחוספס, אלסטי מסולסל שמרכיב את הלהקה בחזרה. זה עוטף את הגוף בחיבוק בזמן אבטחת במקום. למרות קצת יותר השקעה מאשר כמה מותגים אחרים, העיצוב שלה ואת הפונקציה לעשות את זה שווה את המחיר.

שורה תחתונה: אופציה אופציונלית ופונקציונאלית ללקוח היוקרתי המשתוקק לתמיכה חלקה.

06
מתוך 10

פרייה

פרייה Deco Strapless Bra

פרייה

מותג: פרייה

נסה סגנון זה: דקו מעוצב Brapl

מידות: 28-38 להקות, B-GG כוסות (בריטניה שינוי גודל)

מחיר: $ 69

צבעים: שחור, עירום

חזייה פופולרית בקרב נשים מלאות, זה סגנון סטרפלס להמרה הוא Godsend אמיתי! זה שילוב נהדר של סגנון ופונקציונליות, בתוספת צורה ללא רבב. זה מראה את המחשוף מספיק רק עם צלחת קדמית סקסית נמוכה עוגנים במקום עם גריפר אלסטי.

שורה תחתונה: אוהד מועדף – זה אחד שווה לנסות!

07
מתוך 10

אלילה

אלילה Strapless bra

אלילה

מותג: אלילה

נסה סגנון זה: מיקרופייבר יצוק

מידות: 34 – 46 להקות, D – I כוסות (US Sizing)

מחיר: $ 67

צבעים: שחור, עירום 

Elila הוא מנהיג inimates עבור דמויות מלאות ו pusts. הם אפילו עשו חזייה עד כוס N! חזיות סטרפלס שלהם הם מהונדסים היטב ובנו של חומרים בכיתה העליונה. ספייסר כוס יצוק הוא גמיש אבל תומך וצורות בשל ספל פנימי שלושה חלקים. בצד boning מוסיף את המבנה ואת התמיכה. אל תחמיצו את בראס longline סטרפלס, שהן נהדר עבור כלות bridesmaids!

שורה תחתונה: התאמה מאובטחת עם דפוס גמיש עד כוס אני!

08
מתוך 10

ואקוואל

ואקוואל Red Carpet Strapless

ואקוואל

 מותג: ואקוואל

נסה סגנון זה: השטיח האדום סטרפלס חזייה מלאה תחתונים

מידות: 34 ב -38 ח

מחיר: : $ 65

צבעים: גרדניה, חול, שחור

קצף קצף כוסות של החזייה הזאת סטרפלס פופולרי לספק צללית חלקה. בנוסף, רצועת התחתונה התחתונה המרופדת מוסיפה איכות נוחה. הצד החבוי נשאר, גבוה במרכז גור, ואת שלושה וו ועין גב סגירה לעזור זה להקה רחבה להישאר במקום אם אתה באירוע שטיח אדום, רוקדים את הלילה, או פשוט הולך לטייל ביום יפה . השתמש רצועות נשלף כדי להתאים לצרכים האופנה שלך!

שורה תחתונה: חסון וחלקה, זה אחד החזיות סטרפלס הבסיסית הטובה ביותר בביז! 

09
מתוך 10

ליסטר

Le Mystere Strapless Bra

לה מיסטר

 מותג: לה מיסטר

נסה סגנון זה: ללא שם: סוודר סטרפלס

מידות: 32-36B-G, 38 B-F, 40 B-E

מחיר: 79 $

צבעים: טבעי ושחור

זה סטרפלס חלקה היא כיסוי מלא, תמיכה מלאה, חזייה להמרה. משרת במשך שנים כמו מצרך שבוע אופנה, ספלי קצף המשרד שלה, כוח רשת כנפיים, ואת מרכז מרכז מייצב נועדו לתת לך את הביטחון לשאת את כל סגנון ללא חשש של גלישה או אי נוחות. נהדר עבור מספר גדלים, גדלים כוס המורחבת הציע עד G כוס וצורה מלאה לעשות את זה זוכה אמיתי עבור אישה פרוע מלא.

שורה תחתונה: חלק, אלגנטי, חסון – מועדף אמיתי!

10
מתוך 10

פנטזיה

פנטזיה Strapless Bra

פנטזיה

 מותג: פנטזיה

נסה סגנון זה: פנטזיה מחליקה חזיית סטרפלס

מידות: 30-42 להקות, B-G כוסות (בריטניה שינוי גודל) 

מחיר: $ 69

צבעים: שחור, עירום

זה underwire חזייה סטרפלס הוא ארון חיוני, בטוח! נכון לשמו, הוא מספק צללית חלקה, מפוסלת עם כוסות מתאר. בנוסף, תומכת בטנה סיליקון bonning על כנפיים עוזר לשמור על הצורה שלה להישאר במקום. B-D כוסות ליהנות שני ווים גבוה, בעוד DD-G כוסות לקבל שלושה ווים גבוה, עבור עוגן רחב נוסף, תומכת. זכור, הלהקה של החזייה שלך הוא שם תמצא את התמיכה ביותר, ותמיכה חיונית בחזייה סטרפלס. התכונה הטובה ביותר היא מרכז גבוה יותר גור, אשר tacks על הגוף שלך עוגנים החזייה למקומה. למרות החזייה הזאת מתחילה ב B כוסות, זה מועדף בקרב נשים מלאות. ומסיבה טובה.

שורה תחתונה: אחד הטובים של החבורה! חלקה, תומכת סטרפלס עם גור גבוה במרכז.

No Replies to "תמיכה מלאה הטוב ביותר סטרפלס בראס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 37 = 44