הטוב ביותר חזיות ללא גב עבור כל תלבושת – insightyv.com

הטוב ביותר חזיות ללא גב עבור כל תלבושת

זה אף פעם לא נכשל. מצאת את השמלה הכי מגניב או העליון עבור מקלחת כלולות, לילה של ילדה בחוץ, או סוף שבוע המילוט, רק כדי להבין את הגב פתוח אופנתי חושף הלהקה החזייה שלך. או את הגב התחתון הוא לא מתאים לחזייה סטרפלס שלך. Ick! אל תפחד לעולם. אתה יכול למצוא את החופש ללבוש כל מיני גב תחתון, ללא גב, גב strappy בחזרה, גבעה אחורה, או תחרה לראש צמרות ושמלות בעזרת חזייה backless. ישנם רבים לבחירה עבור מספר גדלים שם בחוץ. לפני שנתפסו את כל האפשרויות, תסתכל על הרשימה שלהלן. כאן תוכלו למצוא את בראס backless הטובה ביותר עבור כל התלבושת. לך להשיג אותם! 

Friday
של 07

חזיית דבק Moulded

נוברה

נוברה

חזיית דבק טבעית לופרד נוברה, 32 דולר

אחד הסיכונים הגדולים ביותר של לובש מקל על החזייה backless הוא הפחד שזה לא מקל! אמנם יש כמה לעשות ואל תעשה ללבוש חזיות דבק (כמו לוודא את העור נקי של שמנים או קרמים), זה גם משנה איזה מקל על החזייה אתה משתמש. מותג זה משתמש רפואי כיתה דבק אז אתה יודע שזה הולך להישאר. בנוסף המוצרים שלהם הם באיכות גבוהה שנעשו בארה”ב. בעוד סגנון האופנה המוצג כאן זמין בגדלים A ל- C, יש להם מגוון של אפשרויות, כולל כוס ללא תפרים פופולרי זמין בצבעים בסיסיים רבים או הדפס נמר חצוף, עבור גדלים א ‘ל E. בנוסף יש להם לדחוף סגנונות, אפשרויות סיליקון, ועוד. כל החלק הפנימי של הכוס יצוק הוא דבק קליפ באמצע מסייע לספק צורה להרים.

02
של 07

חזייה מדבקה

בראזה bra

בראזה / וולמארט 

Bra Bra חזיית דבק על ידי בראזה מ וולמארט, 10 $

עוד פתרון חזייה דבק משותף עבור שמלות ללא גב הוא החזייה מדבקה. סגנון זה אינו מעוצב והוא דק, נייר צבע העור כי אתה מצרף ישירות את העור. כל פיסת הנייר דביקה. הטריק עם פריט זה הוא כי הוא מספק פחות בעיצוב או כיסוי לעומת מקל מעוצב כוס על החזייה. אם אתם מחפשים צורה טבעית יותר, זה אחד הכרטיס. זמין בגדלים כוס באמצעות DD, אפשר גם לחתוך את החזייה כדי להתאים את הרצועות הספציפיות של התלבושת שלך או הצוואר. אלה כוסות חזייה חד פעמי יכול לקחת קצת להתרגל כאשר מדובר החלת, אבל הם באים עם כמה בחפיסה אז אתה יכול להתאמן עד שזה מושלם.

03
של 07

חליפת גוף

אופנה forms bodysuit

אופנה טפסים / Bloomingdale של 

U לצלול ללא גב אופנה טפסים מ בלומינגדייל, 32 דולר 

Bodysuits הם פופולריים הלבשה תחתונה ואפשרויות תחתונה בימים אלה, וזה הולך על הגב נמוך בראס, יותר מדי. היתרון של לובש זה bodysuit מסוים הוא שהוא מספק חלקה, צולע עמוק הצוואר, ולא בחזרה – כל בעוד מעוגנת במקום על ידי שרוך בתחתית שני רצועות דבק המצורפת בצד של כוסות. 

זה bodysuit מגיע שחור גוון עור בהיר, והוא זמין בגדלים קטנים עד XL. כי זה לא בא בגדלים החזייה מתאים לכל הגוף, זה לא יכול להיות בכושר הטוב ביותר עבור כולם. אבל עם חיתוך אופנתי שלה כיסוי, זה שווה זריקה! זה פשוט עשוי להיות נמוך בחזרה החזייה פריט שאתה כבר מחפש. 

אם bodysuit הוא לא הדבר שלך, נסה נמוך bustier בחזרה כמו לה מיסטר Soierree Bustier או משהו דומה! חזיות כמו זה היו אופציה נהדרת עבור כלות עם מטבלים קטנים בחלק האחורי של שמלות סטרפלס שלהם במשך עשרות שנים.

04
של 07

נמוך נמוך להמרה דחוף את החזייה

איזבל bra

איזבל / קוהל

לחבק את חזיית Push-Up ללא חזייה איזבל מ של קוהל, 38 $

לא כל אפשרויות החזייה ללא גב צריך להיות מקל על או לגמרי ללא גב. עבור חלק מאותם גב תחתון ושמלות, חזייה להמרה כמו זה יכול לעשות את הטריק. ראשית, זו החזייה זמין עבור גדלים A ל- DD ויש לה יכולת רצועה להמרה להיות משוחק כמו חגר, criss-cross בגב, או ישר בחזרה. המפתח עבור אפשרות הגב התחתון היא כי לדחוף את החזייה מגיע עם ממיר גב נמוך.

ממיר גב נמוך מתחבר ללהקה שלך בצד אחד, ואז עוטף את פלג הגוף העליון ואת העוגנים במקום, ואז מתחבר לצד השני של הלהקה האחורית. זה שומר על הלהקה נמוך בחלק האחורי של הדרך עבור רוב השמלות גב נמוך. זכור כי יהיה לך כמה גלישת אלסטי סביב הבטן שלך, אז זה לא האופציה הטובה ביותר מתחת לבגדים. זוהי אפשרות טובה אם השמלה שלך או התלבושת זורמת, משוחרר, או מרקם מאוד, כמו סמיכה עבה או לסרוג. 

זכור כי אתה יכול לרכוש רצועה ממיר נמוך בחזרה לצרף את רוב החזיות שלך. הדוגמה כאן פשוט קורה להיות חזייה גדולה להמרה עם הרבה אפשרויות רצועה, וכולל את ממיר גב נמוך.

05
של 07

בראלט נמוך

חופשי people low back bralette in blue

 אנשים חופשיים

נמוך בראלט על ידי אינטימי ל אנשים חינם, 30 $

זה לא להראות בראלט היא אפשרות קלה עבור הגב נמוך גבירותיי שמלות אופנתי. אמריקאי עשוי מ “אנשים חינם” חתימה חלקה “, בד זה bralette גם תכונות צוואר V בנוסף לגובה נמוך, פתוח. זהו סגנון משיכה שמגיע בגדלים XS / S ו- M / L, בתוספת תריסר צבעים. זה גוון כחול מודגש הוא רק ההתחלה.

זוהי אפשרות מצוינת כאשר אתה צריך משהו חלקה ופשוטה עם תמיכה אור לא אכפת straps. ומכיוון שהוא מגיע בצבעים רבים, אתה יכול להתאים אותו התלבושת שלך. בדרך זו, אם הרצועות או הגב לקרות, זה יכול להיות חלק צבעוני של המראה שלך. 

06
של 07

כיסוי לפטמות

ניפים

ניפים / צרכים חשופים 

עטיפות עור נייפיס על ידי בריסטולס 6 מ צרכים חשופים, 25 $

לפעמים את החזייה גב נמוך הפתרון שאתה מחפש הוא אפילו לא חזייה! פעמים רבות הסיבה לנשים ללבוש חזייה היא לספק תמיכה כיסוי. כי הכיסוי שהם מחפשים הוא באמת להסתיר את הצורה או הצבע של הפטמות שלהם. אם אתה לא מחפש תמיכה או צורה ופשוט רוצה את הכיסוי, אתה יכול לדלג על החזייה יחד וללבוש זוג כיסויי פטמות דבק. ישנן מספר אפשרויות כשמדובר מכסה הפטמה – מתוך נייר חד פעמי או חומר דמוי בד, כדי לצלם או לצלם צורות כיף, ועוד. ברוב המקרים סגנון סיליקון לשימוש חוזר, חלקה, בצבע עור קרוב ככל האפשר שלך הוא חכם, כי מכסה יספק כיסוי חלקה, בלתי נראה. 

כיסוי הפטמה הם אופציה נהדרת במיוחד אם התלבושת ללא backless יש רמה מסוימת של תמיכה מובנית בחזית, כמו חזייה מדף, תפרים underbust, או חומר המשרד. אם אתה רוצה זרימה חופשית או רק רוצה קצת כיסוי נוסף, הם תוספת נהדרת לבגדים תחתונים שלך.

07
של 07

חזייה אחורית יפה

יפה back bras

צרכים חשופים 

אם כל השאר נכשל כשמדובר מה ללבוש עם שמלה גב תחתון, אתה יכול לנסות ללבוש חזייה עם גב מדהים! תן תחרה, strappy, או הלהקה החזייה מפורט ובחזרה להראות כחלק התלבושת שלך. התאם אותו למראה האישי שלך ואתה לא רק מצאו פתרון, אלא סגנון חדש לסלע. 

נראה כאן (משמאל לימין): וואקוואל, פרמור על ידי פלינה, אונזי כל זמין ב צרכים חשופים 

 

 

No Replies to "הטוב ביותר חזיות ללא גב עבור כל תלבושת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.