יצוק, מרופד, ואת החזית מתאר - מה ההבדל בפועל? | insightyv.com

יצוק, מרופד, ואת החזית מתאר – מה ההבדל בפועל?

מְעוּצָב Bra





חזייה מעוצבת יוצרת את החזה שלך לצורתו.
Getty / Photoevent / E+

יש הרבה סוגים שונים של חזיות יצוק שם בחוץ. בין אם זה קו מתאר, לדחוף למעלה, מרופד, או 3D spacer מעוצב החזייה, יש משהו רק על כולם. למד הכל על מה חזייה כוס מעוצב הוא ואיך ללבוש אותם במדריך זה.

מה עושה חזייה חזייה מעוצבת?

חזייה עם כוסות יצוק הוא המכונה לעתים קרובות “חזייה מעוצבת”. היציקה נוגעת לספלי החזייה, במיוחד. ספלים מעוצבים נוצרים באמצעות מכונה וחום כדי לעצב את החומר החזייה, בדרך כלל סינתטי, על טופס מראש. לאחר מכן הם מכוסים לפעמים בחומר של בחירה, או משמאל. זה שונה מחזייה לחתוך ולתפור, או חזייה זהובה שנעשה על ידי פירוק יחד כמה חלקים חזייה לתפור אותם.

כאשר שחוקים, את הגביע נוצר על ידי תהליך דפוס דפוס רקמת השד לצורה של החזייה. בדרך כלל, דרך טובה לדעת אם החזייה מעוצבת היא על ידי הגדרת החזייה למטה, כוסות פונה כלפי מעלה. אם כוסות החזייה נשארות, עם מקום לרקמת השד, זו חזייה מעוצבת. אם הכוסות נופלות ושוכבות עם האדמה שמתחתיו, זו לא חזייה מעוצבת.

בהיסטוריה של ייצור החזייה, כוסות יצוק התרחבו במגוון וגודל. בעבר, כוסות יצוק היו בדרך כלל מאוד מוצק, עבה, או רק מרופד. בהיסטוריה החזייה האחרונה, פחות מובנים, גמישים, חומרים נשימה הפכו פופולריים מאוד. יש כל כך הרבה אפשרויות וסגנונות לבחירה!

02
של 06

חולצת טריקו

וורנר's Cloud 9 Bra





חולצת טריקו, כמו זו של וורנר, חלקה חלקה התפר.
של וורנר

חולצת טריקו מעוצבת היא בדרך כלל חלקה או חלקה. זה נראה חלקה מושגת בקלות בתהליך היציקה במהלך הייצור. סוג זה של החזייה נקרא לעתים קרובות חולצת טריקו כי החומר החלק יספק מבט נקי, ללא תפר מתחת לחומר דק או מתיחה של חולצת טריקו. זה סוג של חזייה מעוצבת מלוטש הוא לעתים קרובות בסיסיים בחזייה של נשים חזייה כי זה יכול להיות משוחק תחת הרבה צמרות או שמלות שונות, והם זמינים סגנונות שונים כמו צולל, כיסוי מלא, לדחוף למעלה, מרופד, להמרה, או סטרפלס. 

אני מציע כי כל אישה יש כמה חולצות טריקו מעוצב על היד לעבוד עם הארון שלהם ואת צורת החזה. בהתאם הצבעים הארון שלך, רכישת כמה צבעים ניטרליים קרוב לגוון העור שלך, צבעים כהים כמו שחור היא השקעה מצוינת למגירה הלבשה תחתונה שלך. The Warner’s Cloud 9 כיסוי מלא Underwire Bra הוא דוגמה של חולצת טריקו בסיסיים.

האם ידעת שחזייה מעוצבת יכולה להסתיר פטמות? בהתאם לעובי החזייה, ואת הצורה של הפטמה שלך, ללבוש חזייה מעוצבת היא דרך קלה ליצור צניעות. אתה יכול גם ללבוש כיסוי פטמות אם אתה צריך אותם.

אגב, חולצת טריקו בראס יכול גם להיות unmolded. בעיקרו של דבר, חולצת טריקו היא משהו חלק מספיק כדי להיות שחוקים תחת חולצת טי סוג הדף או חולצה מבלי להראות דרך.

03
של 06

מרופד, דחוף, קונטור

לִדחוֹף up bra





לדחוף את חזיות מרופד להוסיף נפח לקו החזה שלך.
גטי / ג ‘יימס יום / אבן

כמה בראס יצוק יש ריפוד או לדחוף למעלה, אבל לא כל. זוהי טעות נפוצה כי נשים לעשות כאשר הם חושבים חזייה מעוצב יוסיף נפח לגודל כוס שלה. למעשה, חזייה מעוצבת יהיה רק ​​טופס החזה שלה על הצורה שלה. חזייה מעוצבת עם ריפוד או לדחוף למעלה, עם זאת רָצוֹן הוסף נפח וגודל.

חזייה מרופדת, או לפעמים נקרא חזייה מתאר, הוא לא בדיוק אותו דבר כמו לדחוף למעלה. ריפוד מתייחס לעובי הכוס. כמה בראס מרופדים הם עבים יותר מאחרים. כל כוס יצוק יהיה עבה יותר, יצירת כוס מבט מלא יותר כאשר שחוקים. ריפוד הוא אופציה נהדרת עבור נשים שרוצות חזה גדול מחפש, רוצה ליצור מראה חזה מלוטש, או רוצה אפילו את השדיים שלהם. השדיים הם בדרך כלל מעט אחיד, וחזייה מרופד כי מתאים את החזה מלא, תיצור צורה אפילו מתחת לבגדים. צורת הכוס תישאר מלאה בשני הצדדים. רויס “שפר” הסגנון הוא דוגמה לכך.

לדחוף את החזייה מוסיף נפח החזה שלך באמצעות קצף (או חומר אחר) בום בחזייה. בהתאם למקום שבו את הבליטה ממוקם, חומר זה יהיה “לדחוף את” רקמת השד שלך כדי ליצור יותר מלאות על גבי, או נפח גדול יותר. לדחוף את החלק של סוג זה של החזייה הוא בנוי בדרך כלל הזכות פנימה של כוס החזייה. על Gossamer “להקפיץ אותו” הסגנון הוא דוגמה לדחוף את החזייה.

עם זאת, סגנונות מסוימים מציעים דחיפה נשלפת. אלה מוסיף, המכונה לפעמים “עוגיות”, יכול להיות עשוי בד, קצף, או אוויר או מים מלאים פלסטיק. בדרך כלל, הם יושבים בכיס בד או בד בתוך כוס החזייה ניתן לקחת או לשים בקלות. הגביע המעוצב, שהוא בדרך כלל עבה יותר, יסתיר את כל ההכנסה מן המראה דרך החזייה ונראה מביך מתחת לבגדים. זוהי אופציה נהדרת עבור אישה עם שדיים אחידה גם כן. בעוד החזייה מרופד יכול לכסות על חזה אחיד לתת את האשליה של סימטריה, חזייה עם דחיפה נשלף עד כריות יכול ליצור אפילו מחשוף. פשוט על ידי הסרת רפידות מצד אחד ולהשאיר אותם השני, אתה יכול להתאים את הכמות הנדרשת של לדחוף מעלה ואפילו את הצללית שלך. Wacoal לחבק את העטיפה הקטנה לדחוף חזייה Underwire הוא דוגמה לסגנון זה.

04
של 06

תחתונים ולא תחתונים

מונטל Molded Non Underwire Bra





זו חזייה Montelle הוא חוט חינם עם כוסות יצוק.
מונטל

Braed יצוק זמינים הן underwire underwire ולא סגנונות. בניגוד משולש טיפוסי או חזייה כוס רך, החזייה מעוצב ללא underwires עדיין יכול להרכיב שדיים על הצורה.

תחתונים נפוצים בחזיות יצוק כי הם מציעים את סוג של צורה כי הוא הפופולרי ביותר היום: הרים, עגול, חלקה, מופרדים. למרות שזה לא הכרחי עבור אישה ללבוש underwire בחזייה שלה, זה בחירה פופולרית עבור האופנה של היום ואת המראה ביותר נשים הרצון. אם אתה נתקל בבעיות עם underwires בחזייה שלך, ודא שאתה לובש את הגודל הנכון, ואת הסגנון עבור הגוף שלך. לעתים קרובות, בכושר טוב יפתור את כל הבעיות עם נוחות.

מונטל יצוק, חזייה ללא תיל לעיל הוא דוגמה מושלמת לגרסה underwire לא של כוס מעוצב. בונוס: ניתן להמרה!

05
של 06

Spacer דפוס

פאנאצ'ה Cari Bra





החזייה Panachi Cari הוא דוגמה של חזייה מעוצב עם דפוס גמיש, spacer.
פאנאצ’ה

חדש לעולם הלבשה תחתונה, spacer דפוס היא אופציה שונה לגמרי מאלה המוצעים על ידי חזיות יצוק של העבר. Spacer דפוס הוא למעשה סוג של חומר לסרוג לנשימה. יש לו את אותה צורה כמו בראס יצוק אחרים – כאשר אתה מניח אותו, כוסות להישאר למעלה – אבל הוא הרבה יותר גמיש לנשימה. תחשוב על spacer דפוס כמו כריך מיני לסרוג – שכבה דקה של חומר על כריכים העליון והתחתון סרוג מאוד בסדר. זה יוצר מרחב בין השכבות, וגם תחושה “קפיצי” כאשר אתה לוחץ על החומר. זה חומר רך, חטוב הוא מכונה בדרך כלל אופציה יותר טבעי להסתכל מאשר נוקשה, קווי מתאר מאוד או חזיות יצוק.

Spacer דפוס הוא נהדר עבור נשים המעדיפות או צריך חומר נשימה יותר מאשר כוסות יצוק עבה. מארג של לסרוג מאפשר זרימת אוויר יותר. אם אתה עובר גיל המעבר, לחיות באקלים חם, או סובלים רגישות לחום, זו אופציה נהדרת בשבילך.

בנוסף breathability, spacer דפוס הוא גם גמיש יותר מאשר בראס יצוק אחרים. זה מועיל במיוחד עבור נשים אשר חזה לא יכול להתאים באופן מושלם עם חזייה מעוצבת. החזייה הגמישה עדיין תיצור את החזה שלך לצורתו, אך תוכל גם לתת צורה קטנה לצורתך. זה בינוני מאושר עושה הרבה נשים מאוד שמח. אם אי פעם נאבק כדי למלא את החלק העליון של חזייה יצוק המשרד, או נשפך החוצה את החלק העליון, זה סוג של חומר החזייה יכול לעזור. כמובן, אתה צריך גם לוודא כי נשפך או gapping לא נגרמת על ידי לובש את גודל שגוי הראשון, ולאחר מכן לעבור על סגנון.

Panache “קארי” ​​החזייה היא דוגמה מצוינת של חזייה מעוצבת spacer.

06
של 06

סוגים אחרים של חזיות יצוק

Le Mystere Sophia Bra





החזייה “סופיה” של לה מיסטר היא דוגמה לחזייה תחרה, מעוצבת.
לה מיסטר

לְלֹא כְּתֶפִיוֹת: כוסות יצוק פופולריים עבור בראס סטרפלס כי כוסות לשמור על הצורה שלהם ללא עזרה של רצועה. אמנם זה לא הכרחי כדי להיות מעוצב כוס חזייה סטרפלס, הם היו הבחירה האופנה הכי פופולרי בקרב חובשי החזייה בהיסטוריה האחרונה. Le Mystere עושה חזיות סטרפלס גדול יצוק.

הֲנָקָה: כוסות יצוק הם התפתחות האחרונות עבור חזיות הנקה. אמהות סיעוד להשתוקק הצורה המסופקת על ידי דפוס, ואת הצורך הפונקציונליות של סיעוד קליפים ו קלע. אם החזייה סיעוד עבה מדי או מעוצב, קיפול אותו שוב ושוב כדי לאפשר לתינוק להגיע אל השד יכול להפוך להרוס את הכוס. דפוס עם קצת יותר גמישות הוא רצוי יותר. Cake הלבשה תחתונה מציעה כמה יצוק חזייה סיגריות סגנונות.

ספורט: חזיות ספורט מעוצבות לספק את אותה פונקציה חטובה כמו בראס יצוק היומיום. בנוסף, הם יכולים לעתים קרובות לחסל את “uniboob” נראה כי לעתים קרובות מגיע ספל מתיחה, ללא חזייה ספורט מעוצב. Freya מספק חזיות הספורט מעוצב עבור חזה מלא.

תַחרָה: חזיית תחרה יכולה להיות חזייה מעוצבת? ללא שם: אתה מתערב! בעוד חזיית תחרה אמיתית, אשר עשוי רק תחרה ורכיבים חזייה אחרים, לא יהיה יצוק, יש אפשרות אחרת: חזייה מעוצבת עם כיסוי תחרה. זו אפשרות פופולרית המשלבת את האסתטיקה היפה של חזיית תחרה עם הצורה ואת קו המתאר של החזייה מעוצב. Le Mystere Sophia Bra הוא תחרה פופולרית, אופנת חזייה מעוצבת.

No Replies to "יצוק, מרופד, ואת החזית מתאר - מה ההבדל בפועל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    18 + = 20