או לה לה! הנה מה שעושה אלה הלבשה תחתונה צרפתית מותגים אז שיק | insightyv.com

או לה לה! הנה מה שעושה אלה הלבשה תחתונה צרפתית מותגים אז שיק

הלבשה תחתונה צרפתית יש לו מוניטין של להיות מעודן, זוהר, באיכות גבוהה. זה ידוע גם על השימוש בחומרים מפוארים רק קורטוב של חושניות (אבל לא סקסיות גלויה). אופנה צרפתי הנשים ללבוש את זה יש מסוימים “ג ‘יי ne sais quoi”. יש רק משהו על הלבשה תחתונה צרפתית, בראס, תחתונים שגורמים להם מושך, והם עושים את מי לובש אותם להרגיש מושך ובטוח.

צרפתי נשים לקחת עניין מיוחד הלבשה תחתונה שלהם. הטריק המסחרי שלהם הוא תמיד לובשת חזיות תואמות גרבונים. הם ידועים גם לערבב ויברציות גבריות ונשיות על ידי מתן קצת תחרה על חזייה או בודיסקוויט להציץ מאחורי חולצה מחויטת או למטה בלייזר. זה מגניפיק.

צרפת יש היסטוריה ארוכה של חדשנות עיצוב אופנה, וצרפת הייתה מובילה בעולם הלבשה אינטימית. הפטנט הצרפתי הראשון עבור חזייה היה בשנת 1889, באותה שנה מגדל אייפל נבנה. עיצוב חדש זה החל להחליף את המחוך כדרך יותר משוחררת, נוחה, אופנתית לתמוך בחזה. מאז, הלבשה תחתונה כמו חזיות, חגורות בירית, וגרביים עברו שינויים גדולים. והצרפתים נראים בחזית החפיסה בלבנים.

ישנם חיקויים צרפתיים רבים, מותגים עם שם צרפתי שאינם מחוברים למעשה לצרפת. תתרחק חיקוי לנסות את העסקה האמיתית. בדוק את המותגים האלה הלבשה תחתונה צרפתי העליון לעשות משהו מיוחד עבור עצמך.

סימון Perele

סימון פרלה

בפריז, העסק הצרפתי בבעלות משפחתית זו החל את דרכה בשנת 1948 על ידי מאדאם סימון פרלה. “החזון שלה לשחרר נשים ועיצוב הלבשה תחתונה אשר אימץ את הצורה הטבעית של האישה” הוא עדיין חי בחברה כיום. עכשיו זה ידוע עבור שילוב של חלק, נוח, חומרים גמישים כמו 3D Spacer דפוס, צבע עשיר ועדין כל עונת האופנה, תחרה מדהימה עבור כל יום אלגנטיות. 

את החזייה demi לחתוך לראות כאן הוא מן האוסף דליצה. “דמי” היא צרפתית עבור “חצי”. זה סוג של סגנון החזייה הפופולרי הוא חצי חזייה כוס, עם כמחצית הכיסוי של כוס חזייה מלאה, ויש אומרים 10 פעמים כמו סקס הערעור.
יותר ”

No Replies to "או לה לה! הנה מה שעושה אלה הלבשה תחתונה צרפתית מותגים אז שיק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 20 = 21