החזייה הטובה ביותר החזייה המותגים עבור F כוסות ומעלה – insightyv.com

החזייה הטובה ביותר החזייה המותגים עבור F כוסות ומעלה

אם יש לך אי פעם הלכו למחלקה או חנות תיבה גדולה לקנות חזיות, ייתכן שתבחין כי טווח גודל מוגבל. בדרך כלל, את גודל החזייה גודל כוס מוצע ב B כדי כוסות DD, עם מדי פעם A או DDD כוס החזייה מוסתר בין המדפים. למרות שיפורים רבים נעשו בתעשיית הלבשה תחתונה, כולל מגוון רחב יותר של גביע וגדלים, וחינוך על איך החזייה צריכה להתאים, יש עדיין עבודה לעשות. 

יש אי הבנה כי רוב הנשים נופל לתוך טווח זה גודל קטן. ב קֶסֶם מגזין מאמר, סופיה Vergara (גלוריה ב משפחה מודרנית) גילה כי היא לובשת 32F, או שהיא תסתפק בגודל אחותה של 34DD אם DDD או F גודל כוס אינו זמין במותג. זה סיפור שכיח. אבל זה מהלך מסוכן לעשות. הלהקה הדוקה, ההולמת היטב, היא ההיבט החשוב ביותר כדי לקבל התאמה חזייה גדולה. (יש לזכור כי בהתאם למותג או למדינה המיוצרים החזייה שלך, גודל עשוי להשתנות. עבור מאמר זה, כוס F ו- DDD כוס נחשבים שווה ערך.) 

נשים רבות להקריב התאמה גדולה, כי הגודל שלהם קשה למצוא. חלקם, אפילו סלבריטאים כמו סופיה, חושבים שהם לבד, או שיש משהו לא נורמלי בגופם ובשדיה. בנוגע לגודל החזייה שלה, אמרה קֶסֶם כי “אף אחד עם ציצים אמיתי בדרך כלל יש מדידות אלה.” למעשה, במשך שנים רבות שלי כמו שרברב החזייה, רוב הנשים עזרתי להתאים את הטוב ביותר לתוך DDD או F כוס – רוב שיש רקמת השד הטבעי. אז אם אתה מוצא את עצמך לא מתאים לתוך טווח גודל קטן המוצעים בחנות הכלבו, אתה לא לבד. ואני מבטיחה, אתה נורמלי לגמרי ומקסים.

אם אתה קניות בחנויות גדולות לשאת רק “הזרם המרכזי” גודל החזייה, אתה עשוי לחשוב כי מציאת כל דבר הוא DDD או F כוס או גדול יותר הוא בלתי אפשרי, אבל לא עוד! בעשור האחרון או כך, המותגים החזייה הרחיבו את היצע הגודל שלהם, מותגים חדשים אפילו לשרת באופן ספציפי נשים מלאות שבורה. מה עוד, הוא כי רבים של מותגים אלה לעשות בראס תומכת ומסוגננת. עם דגש על בנייה, ועל צבעים מדהימים ופרטים יפים, אתה יכול לצפות בכושר טוב, להרים, ואת סגנון להגביר. 

להלן 17 מותגים המציעים F כוסות ומעלה. רבים מהמותגים הללו מציעים מגוון רחב של גדלים גביע ואת הלהקה, מן קטנטן עד הסוף. אתה יכול גם למצוא את רובם בארצות הברית בחנויות החזייה המומחיות ובוטיקים. בנוסף, אתה תמיד יכול לקנות באינטרנט אם אתה מעדיף לעשות זאת, או אין לך החזייה בוטיק לידך. 

Friday
מתוך 17

פאנאצ’ה

פאנאצ'ה Andorra

פאנצ’ה

אתר אינטרנט: panache-lingerie.com 

גודלי גביע: D ל K כוסות (בריטניה שינוי גודל)

Panache הוא מותג בבריטניה, בבעלות משפחתית עם היצע נפלא של חזיות, תחתונים, ואפילו בגדי ים בגודל של גביע. הם נושאים תחרה יפה, צבעים נועזים, כיסוי מלא או צולל, לחתוך ולתפור או יצוק, וכן הלאה. אחד המותגים המגוונים ביותר עבור חזה מלא, אתה תמיד יכול לצפות למגוון רחב של סגנונות היומיום האופנה. 

הערה: Panache גם עושה את קליאו על ידי Panache, Panache Black, ו Sculptresse שורות.

02
מתוך 17

ואקוואל

ואקוואל Awareness Bra

ואקוואל

אתר אינטרנט: wacoal-america.com

גודלי גביע: A כדי אני כוסות (ארה”ב Sizing) 

Wacoal יש אחד טווח גודל עצום ביותר בסגנון הנפקות לנשים של גדלים חזייה רבים, כולל כוסות DDD גדול. אחד המותגים אשר הרחיב את היצע הנפח שלהם לאורך השנים, הם נושאים הצעה רחבה במיוחד של minimizers, חלקה חלקה כיסוי בראס, וחזיות סטרפלס תומכת. בנוסף, הם נקודת מחיר מתונה מקום נהדר להתחיל עבור חזיות בסיסיות, כל יום.

03
מתוך 17

סימון פרלה

סימון Perele Andora

סימון פרלה

אתר אינטרנט: simoneperele.com

גודלי גביע: A ל- G גדלים (גודל האירופי) 

אף על פי שסיימון פרל אינה ידועה בגודל החזה המלא שלהם, אבל הם עושים לשאת לא מעט סגנונות חזייה F ו- G גדלים. כלול ברשימה הם פופולריים חלקה כוס חזיות עם 3D spacer דפוס יפה, פרטים צרפתיים, כמו גם תחרה מתוחכמות וחזיות אופנה.

04
מתוך 17

שנטל

שנטל lingerie

שנטל

אתר אינטרנט: us.chantelle.com

גודלי גביע: A כדי אני כוסות (גודל האירופי)

Chantelle הוא מותג צרפתי שנושאת שפע של כל יום ויום מיוחד או חזיות אופנה. רבים מן היסודות הפופולריים ביותר שלהם, ותוספות חדשות זמינים כעת F כוס ומעבר. אתה יכול ללבוש את המגע המיוחד של עיצוב צרפתית, יחד עם תמיכה רצינית לחזה מלא.

05
מתוך 17

טוטי רוז ‘

טוטי Rouge Lingerie

טוטי רוז ‘

אתר אינטרנט: tuttirouge.com

גודלי גביע: D ל J כוסות (בריטניה שינוי גודל)

בהחלט בריצה עבור פלרטטנית ביותר, זה המותג הבריטי יש כמה אפשרויות sassiest עבור לובש חזייה חזה מלא. הם גישה שובבה לא אומר שהם לא רציניים לגבי עיצוב ותמיכה, אם כי. נסה חזיות יצוק שלהם או שאינם מעוצבים וליהנות בסגנון חמוד שמגיע עם אותם.

06
מתוך 17

אלילה

אלילה 1303 bra

אלילה

אתר אינטרנט: elilausa.com

גודלי גביע: C ל N כוסות (US Sizing) 

המותג עם טווח הגודל הגדול ביותר, Elia, עושה underwire, underwire ולא הלבשה תחתונה מיוחדים עבור דמויות מלאות וחזה. סגנונות שלהם נוטים להיות קלאסיים מאוד, כמו גם השיטה המתאימה שלהם. גולת הכותרת של האוסף שלהם, חזיות longline שלהם שימושי עבור כלות busted מלא bridesmaids. ואת חזייה Softcup אקארד שלהם הוא מועדף עד כוס N.

07
מתוך 17

בראויסימו

בראויסימו Alana Bra

בראויסימו

אתר אינטרנט: bravissimo.com

גודלי גביע: DD-L כוס (בריטניה שינוי גודל) 

חברה זו בבריטניה נושאת כמה מותגים חזה מלא באתר האינטרנט שלה, והיא ידועה שורה משלה. כיף, סגנונות צבעוניים הם מתובלת עם כוסות חלקה חזיות צולל יצוק. 

הערה: מותג זה גם נושא קו משלה של בגדים שנעשו במיוחד עבור נשים עם חזה מלא, Pepperberry.

08
מתוך 17

אניטה

אניטה Twin Range Bra

אניטה

אתר אינטרנט: anita.com

גודלי גביע: A אני כוס (גודל האירופי) 

אחת החברות הוותיקות ביותר ברשימה, אניטה כבר בעסק מאז 1886. יחד עם היסטוריה עשירה מורשת הלבשה תחתונה, הם מציעים גם מגוון רחב של מוצרים לנשים עבור כל שלב של חייהם בגדלים רבים כוס. סגנונות כוללים חזיות הנקה, בגדי ים, כריתת שד וכריתת חזיות, חזיות בסיסיות או יומיומיות, הלבשה תחתונה מיוחדת, בגדי ים ועוד.. 

הערה: אניטה גם נושאת את המותג רוזה פאיה

09
מתוך 17

פרפיט

פרפיט lingerie

פרפיט

אתר אינטרנט: parfaitlingerie.com 

גודלי גביע: D ל K כוסות (בריטניה שינוי גודל)

Parfait, מותג אחות של Affinitas, יש מוניטין של מתן צעיר, כיף, ותומך הלבשה תחתונה במחיר נמוך יחסית. חזיות יצוק שלהם עבור חזה מלא ידועים בתעשייה ליצירת מלא, מחשוף שיפור מראה עד K כוס.

10
מתוך 17

הארלו ופוקס

הארלו and Fox lingerie

הארלו ופוקס

אתר אינטרנט: harlowandfox.com

גביע גדלים: D ל- G כוסות (בריטניה שינוי גודל)

זה המותג בלונדון הוא עבור רטרו, מחניק, D כדי G גאל גל. אופציה מפוארת יותר, מותג זה מתמקד בשימוש בחומרים עשירים, תחרה נצחית, ועיצובים מפתים. וכאחד המותגים אינדי כמה ברשימה, הם בטוח רק לגדול מכאן.

11
מתוך 17

מיס מנדליי

עלמה Mandalay Lingerie

מיס מנדליי

אתר אינטרנט: Missmandalay.com

גביע גדלים: D ל H כוסות (בריטניה שינוי גודל)

מותג בריטי נוסף, חברה זו יוצרת סגנונות סגנונות עם תמיכה עד H כוס. בונוס גדול הוא גרבונים חמוד שלהם, תואם עם כמה סלסולים ואלמנטים עיצוב מהנה. והם ידועים היטב עבור תמיכה, underwire, כוס בגודל חליפות בגד, גם כן.

12
מתוך 17

קייט המתפתלת

מפותלת Kate Bra

קייט המתפתלת

אתר אינטרנט: Curvykate.com

גביע גדלים: D ל K כוסות (בריטניה שינוי גודל)

פלרטטני, כיף, צבעוני! מותג זה אוהב לעצב חזיות שובבה ומרוממת עם תחתונים חמודים תואמים. יש שילוב טוב של סגנונות חולצה חלקה (בשני צבעים בסיסיים כיף) וחזיות בראס. הם גם עושים כמה סגנונות בגד ים, וכן שורה סקסי של הלבשה תחתונה פריטים וחזיות.

13
מתוך 17

הקוטור

מפותלת Couture plunge bra

הקוטור

אתר אינטרנט: curvycouture.com

גביע גדלים: B ל H כוסות (US Sizing)

מותג זה הוא מושלם עבור אישה חזה מלא בחיפוש אחר פתרונות undergarment. הם נושאים מספר סגנונות כולל צולל, סטרפלס, רב הדרך או להמרה, חוט חינם, וחולצת טריקו בראס עבור גדלים כוס גדולה. הם גם אחד המותגים המעטים שעושה נועזים, לצלול חולצת טריקו חזיות עבור חזה מלא – במיוחד עם בונוס נוסף של רצועות להמרה. אל תחמיצו גם את הסגנונות היפים שלהם. הם בדיוק כמו לתפוס את העין כפי שהם תומכים!

14
מתוך 17

פנטזיה

פנטזיה bra

פנטזיה

אתר אינטרנט: fantasie.com

גביע גדלים: B ל JJ כוסות (בריטניה שינוי גודל)

מותג זה יש אוסף מתוחכם ויפה של חזיות – יסודות וסגנונות אופנה כלולים. הם נושאים חזיית סטרפלס חלקה חלקה, כמו גם חולצת טריקו חזיות תחרה מפתה. לעתים קרובות מותג זה מציע שילוב טוב של כיסוי מלא או לחתוך מרפסת. יש להם גם מגוון גדול של בגדי ים, במיוחד עבור הקונים בוגרים.

15
מתוך 17

פרייה

פרייה bra

פרייה

אתר אינטרנט: freielingerie.com

גביע גדלים: B כדי K כוסות (בריטניה שינוי גודל)

פרייה היא אחותה הצעירה והססגונית של פנטסיה. אותו תמיכה ותשומת לב נהדרות לעיצוב, עם מגע של גחמה ו spunk. הם ידועים שלהם לחתוך ולתפור חזייה סגנונות, ובגדי ים מסוגנן כוסות ביקיני בגודל.

16
מתוך 17

אלומי

אלומי bra

אלומי

אתר אינטרנט: elomilingerie.com

גביע גדלים: D ל K כוסות (בריטניה שינוי גודל)

זה מותג חזה מלא יש נטייה לעצב כוסות כיסוי מלא הן קלאסי אופנה סגנונות קדימה. שלהם “Caitlyn” החזייה היא ללכת ל-חזה מלא, ואת סגנונות האופנה שלהם וואו בכל עונה.

17
מתוך 17

אֵלָה

אֵלָה bra

אֵלָה

אתר אינטרנט: goddessbra.com

גביע גדלים: B ל כוסות N (שינוי גודל בארה”ב)

מותג זה ידוע עיצובים קלאסיים בצבעים בסיסיים אופנה, יחד עם נקודת מחיר נמוכה יחסית עבור תחתונים חזה מלא. לא בדיוק המותג הכי מרגש בחבורה, הם עדיין לארוז אגרוף חזק כשזה מגיע יסודות היומיום הגדול.

חזיות עבור חזה מלא יש כברת דרך ארוכה

יש כל כך הרבה אפשרויות חזייה מחוץ לגודל המיינסטרים. אם אתה לובש DDD או F כוס, כל הדרך אל כוס N – יש כל כך הרבה אפשרויות! ללבוש מה מתאים היטב ומרגיש נהדר.

No Replies to "החזייה הטובה ביותר החזייה המותגים עבור F כוסות ומעלה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.