האם אתה יודע את ההבדל בין מחוך Bustier? | insightyv.com

האם אתה יודע את ההבדל בין מחוך Bustier?

א corset by What Katie Did, and a bustier by Va Bien.

משמאל: מחוך נוקשה ופלדה על ידי מה שקאתי עשתה. זה יכול לקחת סנטימטרים מן המותניים שלך. בצד ימין: מותק תחרה bustier על ידי VA BIEN. הוא קצר יותר וגמיש יותר.
תמונות באדיבות מה קייטי עשה ו Va Bien.

Corsets ו bustiers עשוי להיראות דומה, אז מה ההבדל? הנה התשובה הקצרה: מחוך יהיה “cinch”, ו bustier יהיה “להגביר”.

היתרונות

זה אולי נראה מיושן, אבל נשים רבות ליהנות לובש מחוך. הם אוהבים כמה קטן המותניים שלהם נראה צללית מלוטשת סיפק.

מצד שני, בוסטיר הוא סגנון מודרני יותר. זה מועיל לחשוב על זה כמו חזייה מהודרת-פוגש-צורה. זה יגרום לחזה שלך להיראות יותר “מרומם”, בזמן שהוא מחליק ומשטח שלך midriff.

מחוך סגנונות

מחוכים עשויים באופן מסורתי 2 סגנונות:

  • An מתחת לחזה מחוך מתחיל ממש מתחת לחזה והוא יכול להיות משוחק עם החזייה.
  • An overbust מחוך מתחיל גבוה יותר שחוקה במקום החזייה.

Corsets בדרך כלל בסופו של דבר מתחת למותניים, או על הירכיים או התחתון. מאז יצירת עקומת שעון חול זה כולל את הירכיים, סגנונות קצרים הם לא אופייני.

כמה מותגים לעשות corsets כי הם באמת רק cinch המותניים. הם עשויים להיראות כמו חגורה רחבה במיוחד, עם כמה תכונות מחוך. המחוך שמוצג למעלה משמאל, מחוך סופיה על ידי מה קייטי עשה, הוא דוגמה של מחוך מסורתיים פלדה מחורץ. מחוך זה מסתיים הרבה יותר נמוך על הירכיים מאשר bustier בצד ימין. זה הבדל אחד בסגנון.

סגנונות Bustier

Bustiers תכונה מובנית חזייה. הם בדרך כלל קצר יותר מחוך, מסתיים רק מעל או ימין ב – המותניים. בדרך כלל, הם לא נועדו לכסות את הירכיים.

יש גם כמה bustiers כי הם הרבה יותר קצר. מותגים מסוימים יקראו bustier חזייה קו ארוך, ולהיפך. תראה את השמות המשמשים לסירוגין. הבוסטיר שמוצג בתצלום מימין, “גב תחתון” של לאה ביין, הוא בעל חזייה תחתונה מובנית, גב V נמוך, וחזיית תחרה.

קשיח לעומת גמיש

מחוכים הם עשויים באופן מסורתי עם בד כמו coutil כותנה, התקשה עם boning נוקשה.

המחוכים הטובים ביותר עשויים עם פלדה boning, שהוא חזק מספיק כדי לקחת סנטימטרים את קו המותניים שלך, מחדש בצורה קיצונית הדמות שלך. ככל העיצוב יותר דרסטי, curvier צורה שעון החול שלך ייראה.

בדוגמה לעיל, המודל בצד שמאל משיג יותר “צבוט ב” להסתכל על המחוך מאשר במודל של bustier.

Bustiers בדרך כלל מרגיש פחות מוגבל ללבוש, שכן הם עשויים מבדים גמישים. הם בדרך כלל מכילים לוחות מתיחה, בורג פלסטיק גמיש, רך. Bustiers נפוצים לכלות ללבוש מתחת לשמלת החתונה שלהם. 

שרוכים לעומת סגירה

מחוכים נערכים באופן מסורתי סגור עם שרוכים. כאשר השרוכים נמצאים מאחור ולקשור את קו המותניים, הם מספקים תמיכה אופטימלית. כפי שאתה למשוך את השרוכים הדוק, המותניים שלך הופך להיות קטן יותר מוגדר. בנוסף, מחוכים מסורתיים גם תכונה סגירת מתכת באסק בחזית.

Bustiers בדרך כלל אין להם שרוכים פונקציונליים. יש להם סגירת עיניים, כמו אלה שאתה רואה על החזייה, או בחזית או בגב.

כמה יקר הם?

מחוכים הם הרבה יותר יקר מאשר bustiers. המחיר הממוצע עבור מחוך צו לפי הזמנה כי יהיה cinch המותניים שלך כראוי הוא בין 250 $ ל 350 $. מחוך כי הוא עשה את המידות המדויקות, עבור התאמה מושלמת, יכול לעלות $ 800 ל $ 1,000 או יותר.

Bustiers הם בייצור המוני זמין בכל טווחי המחירים. תוכל אפילו למצוא הנחות עמוקות במהלך המכירות. 

סגנונות היברידיים

חידושים חדשים הפכו שילוב corsets ו bustiers פופולרי אפשרות. סוגים רבים של shapewear הם שילוב של שני סגנונות. כמה מותגים אפילו יש סגנונות שהם מכנים “מחוך bustier.”

סגנון היברידי, או “מחוך אופנה”, נראה לעתים קרובות כמו מחוך למעלה, אבל הדרך שבה זה נעשה יותר כמו בוסטרים. זה לא יספק את היכולת המותניים- cinching של מחוך “נכון”, אבל זה עדיין מסוגנן. אלה הם בדרך כלל פחות יקר מאשר מסורתיים corsets מאז הם המיוצר בייצור המוני.

בשורה התחתונה

Bustiers הם הרבה יותר נפוץ מאשר corsets-youll למצוא אפשרויות סגנון רבות, בכל טווחי המחירים.

אופנה corsets ו היברידית סגנונות נפוצים גם. סגנונות אלה קל יותר ללבוש מחוך “נכון” כי הם גמישים יותר. חפשו את אחד סגנונות אלה אם אתה רוצה את המראה האופנתי של מחוך- up מחוך, ללא התאמה חסין נוקשה, במחיר תקציב.

חלק מהנשים הן חובבי מחוך אמיתיים ולא יסתפקו בשום דבר פחות מאשר סוג מסורתי ואת צורת שעון חול אמיתי מחוך יוצר. ללבוש מה שמתאים לך!

Updated 12/31/15 על ידי קים “Kimmay” Caldwell

No Replies to "האם אתה יודע את ההבדל בין מחוך Bustier?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 6 =