2 דרכים חסינות מפני תקלות כדי לשמור על הירכיים שלך גבוהה גרביים מחליק | insightyv.com

2 דרכים חסינות מפני תקלות כדי לשמור על הירכיים שלך גבוהה גרביים מחליק

אִשָׁה putting on thigh-high stockings

תמונות ממוזערות /

האם אתה אוהב איך סקסי ירכיים- highs נראה אבל המאבק למצוא זוג כי יישארו? אתה לא לבד. כל הזמן מושך את הגרבונים שלך הוא לא נוח, מביך, ומביך. אתה יכול ללבוש גרביים בגובה הירך בלי לעבור את העינויים.

הנה שתי דרכים לשמור על גובה הירכיים שלך, אם אתה יושב, הליכה, או ריצה. 

 

02
של 03

אפשרות 1: ללבוש חגורת בירית

האנקי Panky's Signature Lace Garter Belt.

סגנון חגורת נוח בירך על ידי האנקי Panky, ראה רכישת מידע להלן.
צילום © Nordstrom

לובש חגורת הבירית היא הפשוטה ביותר ופשוטה ביותר הדרך לוודא את ירכיים- highs להישאר. בהתאם לסגנון שלך, זה יכול להיות אופציה סקסית ומסוגננת, גם.

יש כל כך הרבה סגנונות שונים חגורת חגורות. חלקם רק רצועות צרות של בד אלסטי, אשר דומה בחגורה. אחרים הם מהודרים, או רחבים יותר. אפשרויות תחרה, כמו הסגנון המוצג לעיל, מושלמים עבור תאריך הלילה. אף שחגורת הביריות היתה דרך מעשית לשמור על גרביים בעבר, הן נוטות עכשיו להצהרה אופנתית.

איך עובד חגורת ביריות

חגורת בירית עוטפת את המותניים, הירכיים או הגוף כדי לעגן את הבגד. בדרך כלל, חגורות בירית יש ארבע רצועות – שניים בחזית ושניים מאחור, אם כי לפעמים הם יכולים להיות שישה. הרצועות מחוברות לחגורת הבירית ומשתרעות מטה עד לגרב הגרב, שם יש קליפים בסוף המחברים אותה לראש החלק העליון של הירכיים.

כמה ירכיים יש אלסטי בחלק העליון כדי לעזור לשמור אותם, אבל לובש חגורת ביריות יעזור לעשות בטוח הם נשארים ערים – גם אם אתה יוצא לרקוד או מתרוצץ בעיר.

כמה נשים למצוא חגורות ביריות מסורבל או לא נוח. עם זאת, בימים המודרניים, יש סגנונות מתיחה, רך ונוח. גם כאשר חגורת ביריות היא תחרה, אשר כמה נשים למצוא להיות מגרד נגד העור, זה יכול להיות נוח אם אתה קונה עבור המותג משתמש בדים איכותיים, כמו בסגנון האנקי Panky המוצג לעיל. אם אתה עדיין יש בעיות עם תחרה גירוד לך, נסה לשטוף בגדים הלבשה תחתונה שלך לפני ללבוש אותם.

הלבשה הטובה ביותר ללבוש עם חגורת בירית

זכור כי חגורת בירית היא חתיכת בד נוספת של גלישת סביב אמצע הסעיף שלך, והוא יכול לפעמים לגרום בליטות או בליטות כדי להראות דרך טופס מתאים יותר תלבושות עשוי מחורץ, מתיחה, או חומר טהור. זה הכי משוחק מתחת לבגדים מובנים עשוי חומר עבה, או שמלות רופף כי לא לחבק את הגוף שלך.

03
של 03

אפשרות 2: חפש ‘

להישאר hosiery

תמונה ©

אתה לא תמיד צריך ללבוש חגורת בירית כדי לשמור על ירך- highs. סגנונות שנעשו במיוחד כדי להיות משוחק ללא חגורת בירית נקראים להישאר קופצים או להחזיק קופצים.

בדרך כלל, השם “להישאר קופצים” משמש המותגים גרביים שנעשו או נמכרו בארה”ב, כמו דונה קארן. מותגים של בריטניה או אירופה, כמו די פולי, להשתמש במונח “להחזיק קופצים”. את שני ניתן להשתמש לסירוגין מתכוון באותו הדבר.

מה לחפש

כל הירכיים- highs לא נוצרו שווים. כמה מותגים אומרים שהם יישארו, אבל הם לא.

גובה הירכיים שיישאר במקום הטוב ביותר הוא בדרך כלל אלה שיש להם רצועת רחבה נוספת של אלסטי בחלק העליון, ולפעמים סיליקון או אחרים “מרתק” תכונות נוספות כדי לסייע לשמור על גרב, בנוחות. זו הלהקה רחבה גם לעזור החלק העליון של גרב כדי לאחוז על העור בלי לחפור וליצור “מאפין העליון” נראה.

התקדמות האחרונה בטכנולוגיות בד אפשרה המותגים להשיק תכונות עבור הירכיים- highs כך שהם יותר נוח ואמין יותר מאי פעם. נסה כמה מותגים וסוגים כדי לראות איזה hosiery ירך גבוה עובד הכי טוב בשבילך, הסגנון שלך, ואת הגוף שלך. לובש משהו שמתאים היטב ומרגיש נהדר הוא תמיד האפשרות הטובה ביותר!

No Replies to "2 דרכים חסינות מפני תקלות כדי לשמור על הירכיים שלך גבוהה גרביים מחליק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 − = 48