טיפים לתת לעצמך פדיקור ספא קל בבית – insightyv.com

טיפים לתת לעצמך פדיקור ספא קל בבית

רוצה פדיקור באיכות ספא ​​ללא תג מחיר גבוה? עטפו את עצמכם בחלוק טרי והתיישבו לפדיקור קל, בבית.

באמת רוצה טיפול ספא? יוצקים לעצמכם כוס של שרדונה ורכילות עם החבר הכי טוב שלך בטלפון (ובמקרה כזה אנחנו לא יכולים לערוב לתוצאות). או, טוב יותר, יש לילה ספא משותף, גם כאשר אתה קילומטרים זה מזה, הודות לסקייפ!

מוכן לתת לעצמך ספא פדיקור בבית?

בצע את השלבים הבאים והרגליים שלך תהיה תחושה מאושרת בתוך זמן קצר בכלל!

קושי:

קַל

זמן דרוש:

30 דקות

מה אתה צריך:

 • מסיר פולני וכריות כותנה
 • רגל להשרות (אופציונלי)
 • מסמר ציפורניים הקובץ
 • נייל / לציפורן ניפר
 • סוחב הדחפור
 • אבן פומיס וקרצוף פילינג
 • קרם לחות
 • לק ציפורניים

מה לעשות:

 1. הסר פולנית מסמר ישן: בחר מסיר אצטון ללא מסיר (שהוא עדין) כדי להיפטר מכל עקבות של הפדיקור האחרון שלך.
 2. להשרות את הרגליים: הזמן המושלם עבור פדיקור הוא לאחר אמבטיה או מקלחת, אבל אתה יכול לרכך את העור תוך חמש דקות קמצוץ. אתה יכול להשתמש במים חמים בפני עצמו, אבל עבור התוצאות הטובות ביותר ייתכן שתרצה להשקיע ברגל להשרות כדי להוסיף את המים, כגון עץ התה עץ רגל להשרות. כף הרגל להשרות ריחות ומרכיבות רגליים. הקפד ללטף את הרגליים יבש לפני השלב הבא.
 3. הסרת עור מת: זה כאשר הנשים בסלון הציפורן פינה להוציא את אחד מאותם סכיני גילוח מפחיד ואת הנשים ספא לשפשף יקר על הרגליים. אנחנו אוהבים להשתמש בשני scrubber כף הרגל (כגון אבן ספוג) ואת משפשף exfoliating. שימו לב מיוחדת לעקבים מחוספסים ולשטוף משם העור sloughed- off כאשר נעשה.
 1. קליפ ו צורה ציפורניים: ציפורניים ארוכות הם מצמרר, כך לקבל שלך בחזרה אורך מכובד עם זוג קוצץ ואת הקובץ. ישנם מספר סגנונות שונים של קליפר toenail בשוק במחירים משתנים מחיר, אבל אין צורך לקבל מפואר. היה לי את אותו 3 $ ציפורן קליפר במשך שנים.
 2. להתמודד עם cuticles שלך: על ידי זה, אנו מתכוונים לך להגיע עבור אחד מאותם כלי עץ זווית, מסיר לציפורן, לדחוף cuticles מגודלים בחזרה למקום.
 1. עודף עור: אולי את הצעד החשוב ביותר, תצטרך trimmer לציפורן או מסמר “ניפר” כדי לעזור לך להסיר עור מת, מחוספס מכל סביב הציפורניים שלך. היזהר – כלים אלה חדות!
 2. לחות: Slather על מעיל לחות עשיר לתת את הרגליים עיסוי מיני. O’Keee של רגליים בריא הוא קרם רגל פופולרי מאוד זה תקציב מאוד ידידותי. נגבו כל קרם את הציפורניים לפני החלת פולנית.
 3. פולני: בחר צבע מסמר פאב ולהחיל שני מעילים אפילו על כל מסמר. סיים את הפדיקור שלך על ידי החלת מעיל העליון כמו Seche Vite, אשר ישמור את הלק לקרצוף מ chipping וגם מסייע הציפורניים שלך יבש סופר במהירות.

טיפים פדיקור ספא גדול בבית

 1. השתמש רפידות כותנה – לא כותנה כדורים – להסרת ליטוש מסודר, כמו הביצים נוטים לגרוס על פולנית עיקש.
 2. בעת הגשת, לעבור מכל קצה למרכז (לא זיג זג קובץ ציפורניים הלוך וחזור) ואל תציב את הצדדים של הציפורניים שלך.
 3. השתמש ב- Q-tip עם מסיר פולנית מסמר לנקות כל פולנית עודף.

No Replies to "טיפים לתת לעצמך פדיקור ספא קל בבית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.