המוצרים שאתה צריך לשמור על cuticles שלך נראה נקי ומסודר – insightyv.com

המוצרים שאתה צריך לשמור על cuticles שלך נראה נקי ומסודר

Cuticles הם רכסים דק של העור המקיפים את הבסיסים של הציפורניים שלנו, הם הם אזור חשוב לטפל. בין אם אתה פשוט לדחוף אותם בחזרה או לבחור להסיר אותם, שמירה על cuticles שלך לבדוק חשוב. ישנם סוגים שונים של מוצרים cuticle על השוק, והם כולם משרתים מטרות שונות. הנה סקירה כללית של אלה הנפוצים ביותר כדי לעזור לך לגלות מה כל סוג של מוצר cuticle עושה, איך להשתמש בו, ואשר אחד יכול להיות הכי טוב בשבילך.

קרם לציפורן: קרם לציפורניים הם סמיכות, קרם לחות נועדו להיות מוחל בנדיבות לציפורניים מיטות ציפורן. הם יכולים להיות מיושמים בלילה או במהלך היום, אבל הלילה הוא אידיאלי, כך שתוכל להחיל מעיל עבה ללא דאגה. קרמים רבים cuticle גם מכילים חומרי פילינג קל כי הם בטוחים להישאר כל היום.

שמן לציפורן: שמן לציפורן מגיע לעתים קרובות בקבוק שנראה דומה לק. אתה יכול לצחצח אותו לאחר מניקור כדי לאטום את פני השטח כדי לעזור להתנגד כתמים, אבל המטרה העיקרית היא לחות את העור לציפורן. כדי לשמור על מניקור שלך נראה טרי במשך כמה ימים מיותרים, זכור לצחצח על כמה שמן לציפורן – עבה יהיה הטבה את הציפורניים, חלקה cuticles יבש, ולהוסיף לסיים מבריק ללטש שיגרום הכל להיראות באופן מיידי טוב יותר.

מסיר רולר: לקבלת מגורה או עבה cuticles, מסיר cuticle הוא חייב. בצע את ההוראות על הבקבוק כמו אלה נוסחאות לעשות שונה, אבל הנה הרעיון הבסיסי: החל סרט דק של מסיר לציפורן (בדרך כלל בצורת ג ‘ל) כדי cuticles לרגע או שניים.

טובלים את הידיים לתוך קערה חמה של מים כדי להשרות עד 30 שניות, ולאחר מכן להשתמש בעור cuticle עץ בעדינות לדחוף backicles. השתמש במגבת לייבוש מסמרים ביסודיות, ואז אתה יכול לחתוך את השאר עם nipper cuticle במידת הצורך.

מקלות לציפורניים: מקלות לציפורניים הם דרך זולה וקלה לדחוף בחזרה את cuticles שלך.

הם מקלות עץ ולעתים קרובות באים חבילות של 5-10. דרך נוספת הם באים שימושי הוא לתקן טעויות כאשר הציפורניים שלך. פשוט לשלוף חתיכת כותנה קטנה מכדור כותנה, למתוח אותו, לעטוף אותו סביב קצה של מקל לציפורן, ולאחר מכן לטבול מסיר לק. עכשיו אתה יכול בקלות לנקות את כל השגיאות באמצעות הדיוק של המקל.

מחט קוצנים: אם אתה הולך לחתוך את cuticles, עליך להשתמש באיכות גבוהה נירוסטה nippers. אם הם לא חדות, להבי איכות, אתה תסתכן לחתוך את העור על ידי דחיפה חזק מדי.

עכשיו שאתה יודע את כל המוצרים הבסיסיים טיפול cuticle וכלים, לא לשכוח להשתמש בהם. זה רעיון טוב לעשות הרגל יומי של החלת קרם לציפורן לחות או שמן. אתה יכול גם לשמור דוחף בחזרה או חיתוך cuticles כאשר אתה משנה את הלק (כל 1-2 שבועות). נשים רבות מעדיפות לא לחתוך cuticles שלהם פשוט לדחוף אותם בחזרה במקום, אבל עם קצת תרגול טוב, נקי לציפורן nipper זה בסדר לחתוך כמות קטנה של עודף. אם מסיבה כלשהי אתה בסופו של דבר עם לחתוך או עור גלם, אתה פשוט הוסר יותר מדי צריך לטעות בצד של זהירות בפעם הבאה. לשטוף את הידיים עם סבון אנטיבקטריאלי וליישם משחה אנטיבקטריאלית קטנה לאזור בינתיים כפי שהוא מרפא.

No Replies to "המוצרים שאתה צריך לשמור על cuticles שלך נראה נקי ומסודר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.