4 חומרים מזינים הטוב ביותר עבור מסמרים חזק – insightyv.com

4 חומרים מזינים הטוב ביותר עבור מסמרים חזק

זה לא רק גנטיקה שקובעת איזה סוג של מסמרים אנחנו בסופו של דבר. אורח החיים שלנו ואת הדיאטות לשחק חלק גדול הבריאות הכללית שלנו – וזה מתרגם ישר הציפורניים שלנו. מתוך ציפורניים שלא יגדל לציפורניים חלשות ומתקלפות, יש תרופה תזונה כמעט לכל תלונה. הנה ארבעת החומרים המזינים העיקריים שיכולים להפוך את הציפורניים חזקות, יותר, ובריא מבפנים החוצה.

חֶלְבּוֹן

ציפורניים עשויות קרטין, חלבון, ולכן דיאטה עשירה בחלבון חשוב לשמור על בריאות הציפורן. אם אתם אוכלים בשר, ביצים או מזונות עשירים בחלבון באופן קבוע, אין צורך לדאוג. אבל אם אתם לא אוכלים בשר, מוסיפים את מקורות החלבון הצמחוניים לתזונה, כמו קינואה, שעועית ותחליפי בשר כמו טופו וסיטן. זה יבטיח שאתה מקבל ארוחות מאוזנות ואת החומרים המזינים הציפורניים שלך צריך להישאר בריא.

עֵצָה: אתה יכול לקנות קינואה מוכן בסופרמרקטים רבים ושירותי משלוח מקוון כמו טרי ישיר. לקרר (או להקפיא אם אתה לא מתכוון להשתמש בתוך כמה ימים), ופשוט לחמם ולאכול לארוחה קלה, בריא, חלבון מלא.

אָבָץ

חוסר אבץ בתזונה שלך יכול להיות הסיבה הציפורניים שלך חלשים או לא גדל. זה גם חוסר של אבץ שיכול לגרום כתמים לבנים רבים מאיתנו לשים לב על הציפורניים שלנו. אם יש לך בעיות אלה, הגיע הזמן לאכול יותר מינרל חשוב זה.

צדפות עשירות באבץ, כמו זרעי דלעת, שומשום, כבש, בשר, שיבולת שועל.

עֵצָה: לא בטוח היכן להתחיל? זרעי דלעת קלויים הם רעיון נהדר. קבל את אבץ בצורה טעימה על ידי ביצוע חטיף בריא זה.

בַּרזֶל

לא מקבל מספיק ברזל? אם הציפורניים שלך רזות, מעוקלות, או יש רכסים, זה בדרך כלל סימן של אנמיה או חוסר ברזל.

מלאי על בשר אדום, עלים ירוקים כמו תרד וכרוב, רכיכות, כל אשר יכול לספק לגוף שלך עם ברזל נחוץ ביותר.

עֵצָה: בשנים האחרונות, מזין- powerhouse כרוב הפך את go-to מרכיב ב סלטים בריאים, חטיפים, ו שייק, ולא – זה לא טעם נורא!

ביוטין

ויטמין B ביוטין מקדם צמיחה תאים בריאים ומסייע לגוף לחילוף חומרים חלבון בניית חומצות אמינו – כל הדברים הטובים כשזה מגיע לעזור ציפורניים לגדול חזק ובריא יותר. תוספת היא הדרך הקלה ביותר להגיע Biotin לתוך הדיאטה שלך, במיוחד כאשר אתה מחשיב את זה אתה צריך לקחת את זה באופן קבוע כדי לראות תוצאות. אבל אם אתם מעדיפים לקבל את הויטמינים שלכם בדרך הטבעית, אתם יכולים למצוא את ביוטין במזונות כמו צ’ארדיס (מקור עליון), ביצים, נבט חיטה, דגנים מלאים וסלמון.

עֵצָה: ניסיתי הרבה שיער מסמרים boosters, ואני כבר gotten את השאלה, “האם הם עובדים?” פעמים רבות. התשובה הקצרה? כן. אבל אתה צריך לבחור אחד עם החומרים הנכונים – כמות נאותה של כל מרכיב. אני אוהב את שמורת הקראטין Booster ™, שמכילה 1000% מהערך היומי המומלץ של ביוטין, בין שיער בריא וחומרי ציפורניים אחרים כמו Cynatine® HNS, צורה של קרטין שניתן לקלוט בקלות (החלבון שמציעות מסמרים).

אני בהחלט רואה את הציפורניים שלי (ואת השיער!) גדל חזק ובריא עם שימוש קבוע של תוספת זו.

No Replies to "4 חומרים מזינים הטוב ביותר עבור מסמרים חזק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.