הדרכים הכי אופנתי ללבוש שחור ולבן | insightyv.com

הדרכים הכי אופנתי ללבוש שחור ולבן

שְׁלוֹשָׁה women in black and white outfits

קירסטין סינקלייר, מרילין סמית ‘, דון ארנולד / גטי אימג’ס

השילוב השחור והלבן הוא הצמד הקל ביותר והצבעוני הנצחי ביותר באופנה. אין סוף דרכים אתה יכול ללבוש את זה משולבת – ויש לנו את התמונות בסגנון רחוב אופנתי טיפים בסגנון כדי להוכיח את זה. 

02
מתוך 10

ללבוש שחור למעלה ולבן התחתונה

הדרכים הכי אופנתי ללבוש שחור ולבן

גטי אימייגס: קירסטין סינקלר

הדרך הקלה ביותר ללבוש שחור ולבן היא זוג זוג שחור עם תחתית לבנה (חצאית, מכנסיים או ג’ינס יעשה). כמו כן, שים לב כי זה נראה נהדר אם אתה כבד כבד כי שחור דה, מדגיש את הדף שלך. לקשור את כל המראה יחד עם אביזרים מאופק – מגפיים הקרסול השחור, כובע רחב שוליים, או מצמד קטן צריך לעשות את הטריק.

03
מתוך 10

ללבוש לבן למעלה עם תחתית שחורה

אִשָׁה wearing white shirts and black bottoms

דון ארנולד, קירסטין סינקלר / גטי

הדרך הטובה ביותר לעשות את הדף הלבן ואת התחתונה נראה שחור העבודה היא לבחור צללים מעניינים textures. אם החלקים שלך הם בסיסיים מדי בסופו של דבר אתה נראה כמו מלצר. (ייקס.) נסו חתכים ופריטים משוכללים יותר – חצאית הצהרות, פרטים רקומים – בשחור או לבן מוצק, כי הצבעים האלה הם טבעיים לניסוי (כלומר, חצאית בועה שחורה נראית בפוקסיה טרייה זה מפחיד).

04
מתוך 10

לשחק עם פרופורציות

אִשָׁה wearing white coat and black boots

קירסטין סינקלר / גטי

הנקודה של משחק עם פרופורציות היא להוסיף קצת עניין חזותי את ערכת הצבעים שחור לבן על ידי שינוי דברים עם צורות לחתוך. אתה יכול לנסות לאורך זמן קצר, מלא מעל מצויד (כמו חולצת שיפון שופעת מעל ג ‘ינס לבנים רזה), או כל שילוב מעניין זה מרגיש כמו הפסקה מן הנורמה.

05
מתוך 10

הוסף מרקם

אִשָׁה wearing white skirt and black shirt

תמונות של באני / גטי

מוצק שחור ולבן יכול להיראות קצת תפל, גם אם זה קלאסי. אז, למה לא לתבל את המראה שלך עם מרקם כלשהו. המרקם יכול לבוא מסיים (כמו עור הפטנט או זמש), טיפולי בד (כמו קפלים, ruching או ruffles) או קישוט (כמו פריטי רקמה או רקמה). להשתולל עם המרקם שלך אם אתה רוצה לערבב שני מרקמים שונים לחלוטין להשפעה מקסימלית.

06
מתוך 10

שכבת הדפסים ומוצקים

שתיים women wearing black and white outfits

קירסטין סיירלייר, קרוליין מקארדי / גטי

לא צריך להיות ביישן על ערבוב הדפסים בשחור לבן עם מוצקים. גוונים פשוטים הם אידיאליים עבור לקיחת שכבות, בלייזר, צבע חוסמת חתיכות, מעניין knits … אתה שם את זה. כשמדובר הדפסים בשחור לבן, נועז, יותר טוב. רק כדי לוודא את קנה המידה של להדפיס את המסגרת (קטן יותר עבור מסגרות, גדול יותר עבור מסגרות גדול).

07
מתוך 10

נסה להסתכל עם קווי מודגש

אִשָׁה wearing black and white outfits

מרילין סמית ‘, קירסטין סינקלר / גטי

הוסף נופך מודע למראה השחור והלבן שלך עם גרפיקה חזקה וגיאומטרית המעורבת בשחור ולבן; או לנסות משהו מתוחכם כמו גבולות ניגודיות או banding. עם זאת אתה בוחר את הקווים מודגש, עליך לאמץ אותם במלואם. המפתח למראה זה הוא לוודא שאתה לובש את זה, לא להיפך!

08
מתוך 10

All-Over הדפסה

אִשָׁה wearing black and white dress

קירסטין סינקלר / גטי

זוהי ללא ספק הדרך הכי כיף ללבוש שחור ולבן. באמת, אין צורך להוסיף מוצקים להדפסה מודגש כדי לאזן אותו, במיוחד כאשר זה משהו כיף כמו נקודות פולקה או משבצת חלון. זוג מודפס מפריד עם אביזרים פשוטים או בצבע מודגש או שאתה יודע, שחור או לבן!

09
מתוך 10

שחור ולבן אחרי חמש

מריל Streep wearing black and white

ג ‘ייסון Merritt & סטיב גרניץ / Getty תמונות

קח אות מן הטוקסידו של גברים ללכת עם שחור לבן combos לאירועים מיוחדים. זה מראה נצחי שלוקח נהדר בדים סקסיים, זוהר כמו סאטן ומשי. אנחנו אוהבים איך פטרישיה ארקט ומריל סטריפ לובשים שחור ולבן על השטיח האדום.

10
מתוך 10

לשבור את החוקים

אִשָׁה wearing black and white graphic tee

טימור עמק / גטי

מעל לכל, זכור כי אופנה נועד להיות כיף, ואפילו שילוב זה צבע קלאסי יכול להיות פרוע שובבה. מערבבים פריסות וכותנה, דנים ומשי. מה מרגיש לך הזכות גורם לך להרגיש בטוח ויפה כאשר אתה לובש את זה? זה מה שאתה צריך ללבוש.

No Replies to "הדרכים הכי אופנתי ללבוש שחור ולבן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 23 = 24