האם גאות כביסה גאים באמת לחסוך זמן? – insightyv.com

האם גאות כביסה גאים באמת לחסוך זמן?

מתי היתה הפעם האחרונה שהתרגשת מהכביסה שלך? כנראה אף פעם! אבל החדש Tide Pods שואפים לשנות את זה. האם הם מספקים?

איך הגאות עבודה

גאות גאות הם תרמיל יחיד לשימוש עם שלושה תאים: אחד גדול מכיל חומר ניקוי ואת שני קטנים יש מסיר כתם בהיר. הנוסחה בתוך פודס גאות הוא רק 10 אחוזים מים, אשר מסייע לשמור אותם קטנים. ישנם שלושה תאים כך דטרגנט, מסיר, brightener להישאר בנפרד עד שתהיה מוכן לשטוף. התרמיל עשוי סרט אשר מתפורר קסם כאשר מדובר במגע עם מים של כל טמפרטורה, כולל קר.

אז אם אתה אחד 40 אחוזים של האמריקנים אשר שוטף כביסה במים קרים, תרמילים עדיין עובד בשבילך.

תרמילים הם גם עמידים בחום, אז אם אתה משאיר אותו בתא המטען של המכונית שלך, אתה לא תחזור בלגן דביק. תנינים זמינים בשלושה ניחוחות: האביב האביב, האוקיינוס ​​ערפל, יער מיסטיק.

כיצד להשתמש גאות ושפל

מניחים את תרמיל בחלק התחתון של תוף מכונת הכביסה לפני שאתה מכניס את כל הבגדים, ללא קשר אם אתה משתמש במכונת הטעינה הקדמית או מכונת טעינה העליונה. אתה לא צריך למדוד, אז אין טיפות או נשפך. בגלל תרמילים מכילים מסיר כתם, אין צורך לטפל מראש בגדים.

האם גאות ושפל אפקטיבי?

היינו מרוצים מאוד עם פידס גאות ומעריכים כי הם כל כך ניידים. אני אישית אוהד ענק של פודס בגלל הגודל הנוח שלהם. עומס ממוצע של כביסה שוקל 7 פאונד, על פי Tide. אם אתה גר בבניין דירות מכונות כביסה במרתף, או אם אתה צריך לסל את הבגדים שלך למכבסה, הטלטלות היא יתרון גדול.

הרבה יותר קל מאשר להביא בקבוק 5 קילו יחד עם שק גדול של כביסה. אנחנו אוהבים את זה אנחנו לא צריכים למדוד או לשפוך שום דבר עם Pods. אתה פשוט זורקים אותו למכונה ואתה מסיים. בגדינו לאחר השטיפה היו נקיים וריחניים.

האם הגאות פודס מתאים לך?

גאות Pods יחסוך לך בערך שעה במהלך השנה.

זה אולי לא נשמע כמו כמות עצומה של זמן, אבל זה עושה להוסיף!

תרמילים הם גם ידידותיים לסביבה. חימום המים עבור הכביסה הוא השימוש מספר אחד של אנרגיה כשזה מגיע לשטיפת בגדים, ולכן היכולת להשתמש אלה במים קרים הוא יתרון גדול חיסכון באנרגיה. האריזה היא גם משמעותית באופן משמעותי וקל יותר מאשר עם חומרי ניקוי מסורתיים, כך גאות גאות להשתמש פחות דלק ואנרגיה בעת המשלוח.

המחיר של תרמילים הוא קצת יותר חומר ניקוי נוזלי, אבל זה עשוי בהחלט להיות שווה את זה. 97% מרבים מהצרכנים דיווחו על שביעות רצון מהזמן, המאמץ והתוצאות המעולות עם Tide Pods בהשוואה ל -68% בלבד של צרכנים אחרים, מדווחים על החברה.

סקירה זו התבססה על מדגם חופשי.

No Replies to "האם גאות כביסה גאים באמת לחסוך זמן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.