הנה כיצד ליצור סטיץ ‘מעונן

הנה כיצד ליצור סטיץ 'מעונן

תפרים מעולים משמש גם כדי להגן על הקצוות הגולמיים של הבד כמו אלמנט דקורטיבי. זה יעיל ביותר לשמור על הקצוות של פיסת בד מ unraveling, במיוחד כאשר הוא תפור פעמיים על קצה הבד כדי להפוך את תפר זיגזג.

מה הוא מעונן או Whipstitch משמש?

כקישוט, תפר מעונן נראה נהדר כאשר מיושם על הקצוות של פרויקטים ושמיכות הרגשתי.

זה יכול להיות גם התחלה של תפר זיגזג. ידוע גם בשם "whipstitch", זה יכול לשמש כדי לקשט את הקצוות של שמיכה צמר או כדי להגן על הקצוות של חגורת עור. זה ידוע גם בשם "תפרים הסרוגה", במיוחד כאשר זה נעשה ביד (במקום עם מכונת תפירה). תפרים הסרוגה, "במיוחד כאשר זה נעשה ביד (במקום עם מכונת תפירה).

Whipstitching הוא גם סוג של כירורגי suturing, אבל נשאיר את זה למומחים רפואיים.

זה תפר קל לשלוט, כל עוד אתה משתמש במתח הנכון על חוט שלך יש את הסבלנות כדי תפרים את התפרים באופן שווה. שים לב כי על ידי עיצוב, תפר מעונן יופיע בשני צידי הבד.

עיגון תפר מעונן

כדי להתחיל, תחילה עליך לעגן את התפר. זה כרוך ביצירת תפר ישר קטן בתחילת העבודה שלך. זה יבטיח כי חוט קשורה יישאר במקום בזמן העבודה.

הכנס את המחט לתוך הצד התחתון או "טועה" בצד של הבד ולמשוך את הקשר פתיל שלך. שים את המחט דרך "ימין" בצד של הבד, ולמשוך. זה תפר אחד הוא כל מה שאתה צריך כדי לעגן את העבודה שלך.

החל את סטיץ 'מעונן

חפיפה חוט מעל קצה הבד עם כל תפר.

שים את המחט דרך הצד הימני של הבד, למשוך. ודא שהחוט אינו מתחבר או הופך לא אחיד.

ללכת מסביב לקצה של הבד, ולהכניס את המחט באותו צד כמו תפר האחרון. עם שלב זה, אתה למעשה גלישת החוט סביב קצה הבד עם כל תפר. אל תמשוך את החוט חזק מדי. זה יהיה צרור את הבד על הקצה.

חזור, עוטף את החוט על קצה הבד עם כל תפר.

אפילו מרחבים הם המפתח עבור תפרים מעולים

ודא כי אתה באופן שווה ריווח התפרים שלך. השתמש בסרגל אם יש צורך, או אפילו לסמן את הבד שלך מראש עם עיפרון כדי לעזור לעקוב אחר התפרים שלך. כאשר התפרים במרווחים לא אחידים, זה יכול להיות בולט מאוד לאורך קצה הבד.

המשך לחפוף את קצה הבד עם כל תפר. אם אתה צריך להתחיל חוט חדש, לעשות תפר עוגן קטן זה יהיה מוסתר על ידי whipstitching שלך, ואז קשר לחתוך את החוט בצד הלא נכון של הבד. שזור חוט נוסף מסתיים דרך התפירה.

תפר מעונן צריך להיראות טבעי על הבד; לא רופף מדי ולא נמשך חזק מדי.

No Replies to "הנה כיצד ליצור סטיץ 'מעונן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + = 17