מה אני צריך ללבוש פסטיבל רנסנס?

מה אני צריך ללבוש פסטיבל רנסנס?

בעת השתתפות פסטיבל הרנסאנס, אתה צריך ללבוש את הלבוש כי הוא נכון מבחינה היסטורית והן מתייחס לאדם שבחרת. לא כולם מתלבשים, אתה יכול ללבוש בגדים ברחוב אם אתה רוצה, אבל לשחק את החלק עושה את החוויה שווה את מחיר הכרטיס!

אִישִׁיוּת

את גברת מחכה? איכרה של איכרים? השמלה לפי כמה כסף אתה לדמיין את 'אופי' יצטרך לבזבז על בגדים.

בדים עשירים היו זמינים רק לאצולה, ואילו הצבעים הניטרליים האפרוריים היו שייכים לאיכרים.

היסטורית מבחינה היסטורית

יש כמה עמדות על זה. כמה אנשים יגידו כדי למנוע להתלבש כמו דמות הארי פוטר או ערפד גותי. ילדים יכולים לברוח עם ההלבשה כמו פיות וכדומה, אבל חובבי אמיתי ren-faire יגיד לך שאתה כנראה צריך ללכת על משהו יותר המאה ה -16.

  • מוחלט של no-no עבור דיוק היסטורי: אין נעלי ספורט עם חצאיות, להימנע שעוני יד, משקפי שמש. לקבלת רעיונות, לבדוק את זה גלריה בגדים מימי הביניים.
  • ללכת בדרך אחרת לגמרי. ראיתי אנשים נוטלים את רן פייר כקצינים מארגון USS Enterprise, או אפילו בתור ד"ר מי. אם אתה נהנה, אז אתה עושה את זה נכון!

המחנה השני של אנשים יגידו לך להתלבש אבל אתה darn גם בבקשה! אני היחס הזה כי בסופו של דבר פסטיבל הרנסנס הוא מקום להרפות וליהנות.

ללבוש יחס נחמד

אם המטרה שלך היא לקנות או ליצור תלבושות התקופה כדי להשיג דיוק היסטורי מוחלט, בסדר. אבל בואו נניח לכל אחד אחר ליהנות. עקוב אחר "לא נוצץ" כלל. אם מישהו לא שאל אותך אם התלבושת שלהם היא מדויקת מבחינה היסטורית, לשמור על מצביעי מתנשא לעצמך.

אם באמת פטרון אחר שואל אתה עצה, לתת להם קצת מועיל ביקורת בונה.

לא כמו נוצה נואשת

זכור כי מחוכים ומחוכים נועדו להשאיר משהו לדמיון. Cleavage הוא כיף טוב, אבל לא טיול מחוך שלך יותר מאשר בחצי הדרך, אלא אם כן אתה רוצה להסתכן כמה דליפה! חצאיות צריך להיות ארוך עם מגפיים או נעלי בית; לא עקבים גבוהים. אתה לא רוצה להסתובב בשטח הפסטיבל בעקבים, בכל מקרה.

אל תשכח את הפיראטים!

זכרו, בנות יכולות להיות שודדי ים. אם אתה לא אוהב את הרעיון של הולך להרווח, ללבוש זוג מכנסיים כותנה עם חולצה. לולאה צעיף ארוך דרך המכנסיים ללבוש כמו חגורה.

No Replies to "מה אני צריך ללבוש פסטיבל רנסנס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − = 67