איך לעשות תלבושת חתול – insightyv.com

איך לעשות תלבושת חתול

אי פעם רוצה לעשות תחפושת Catwoman? Catwoman היא לא רק אחד האויבים סקסי של סדרת באטמן; היא הופכת את המאהב של באטמן במספר הזדמנויות. אם אתה חושב שיש לך את סאס ומסתורין כדי לתאר את החתלתול שובב, לא נראה רחוק יותר זה Catwoman תחפושת הדרכה. אפילו את יכולה לעשות תלבושת של חתול. 

החלק הטוב ביותר על משחק Catwoman היא כי יש לה שפע של תחפושות לאורך השנים.

בדיוק כמו עם המוסר שלה, יש כללים רופפים על התלבושת שלה. בדוק את התמונות האלה כדי לראות את כל הווריאציות של התלבושת שלה לאורך השנים. אלה הן כמה הנחיות המבוססות על גרסאות העבר של Catwoman. 

 • השכונה – חתול של חתיכת ייחודית ביותר חתיכת היא מכסה המנוע שלה עם אוזניים קיטי. ראיתי כמה מדריכים מקוונים לדלג או זיגוג על החלק הזה של התלבושת. זהו חלק חשוב מאוד של התלבושת, אז יש לי עבד במשך ימים כדי לתכנן דפוס שבו אתה יכול להשתמש:
  חתול מסכה דפוס והוראות
 • (במקום הוד) אוזניים ומסכה – אתה יכול ללכת בזול פשוט ללבוש זוג אוזניים חתול, אבל אתה צריך גם ללבוש מסכה בעין שחורה, כך שאנשים יודעים שאתה מנסה להיות חתול.
 • התלבושת – כפי ששיחק מישל פייפר בשנת 1992 באטמן חוזר, אתה יכול ללכת עם כל עם מספר ויניל מלא גוף decked בתפרים. בשביל זה, תצטרך לעשות catsuit. כן, זה באמת נקרא ‘catsuit’.

  הדרך הקלה לעשות זאת היא למצוא בגדי גוף שחורים וחצאיות שחורות. אתה יכול ללבוש אלה כפי שהוא, אבל עבור תלבושת אותנטי יותר, קוצצים את המותניים של בגד ואת החלק העליון של חותלות. תפר יחד כדי לעשות חליפה אחת. אם אתה באמת רוצה להסתכן לתוך העולם של הפיכת לך catsuit ויניל, נסה את הטיפים האלה מ למתוח קצת.

  אתה יכול ללכת האלי בארי, אם כי ואת הגירסה שלה חתול של 2004. זה הולך לדרוש זוג מכנסיים שחורים הדוקים, חזייה שחורה או מלמלה העליון, חגורת עור שחורה. לחקות את הסגנון של בארי על ידי חיתוך החגורה בשני ותפרים את הקצוות כדי לחצות את אזור הבטן לצרף את המכנסיים. הנה כמה תמונות התייחסות של תחפושת של בארי. זכור לחתוך את הרגליים של המכנסיים שלך. חתולים מטומטמים.

  זכור כי אלה לא רק סגנונות חתול הידועים לאדם. חתול יש הרבה גרסאות לתלבושת שלה, כל עוד יש לך על מכנסיים שחורים וחום שחור שחור, אף אחד לא יתלונן. אתה לא צריך catsuit לעשות תחפושת Catwoman.

 • הכפפות – עבור חתול מישל פייפר, הכפפות שלך צריך לרוץ ישר לתוך השרוולים של catsuit שלך. עבור חתול האלי ברי, ללבוש כפפות שחורות ארוכות כי בסופו של דבר מעל המרפק. אתה יכול לשנות זוג קיים של כפפות כדי לקבל את המראה הזה על ידי הוספת צינור של בד על פרק כף היד. זכור כי Catwoman היא דמות דינמית, אם כי, והיא שחוקה הכל כפפות סגולות ללא כפפות בכלל בקומיקס.
 • הרגליים – אתה יכול ללבוש זוג מכנסיים או מכנסיים שחורים כאמור לעיל, אבל לא לשכוח כי אתה יכול גם ללבוש כל זוג מכנסיים שחורים להסתלק עם זה. מכנסיים סגולים אפילו לעבוד כדי לעשות תחפושת Catwoman.
 • הנעליים – ב קומיקס, Catwoman לובש את שני העקבים ואת המגפיים. כל עוד אתה הולך עם מגף שחור או עקב, אתה תהיה בסדר במחלקה הזאת.
 • החגורה: החגורה היא דרך מצוינת להשלים את התלבושת Catwoman שלך. בקומיקס, היא לבשה הכל מחגורות שחורות עבות וחגורות עגולות מזהב. כל חגורה גדולה תעבוד. 
 • הגלימה – כן, בכמה גרסאות ישנות יותר של קומיקס באטמן, Catwoman הוא ספורטיבי סגול שכמייה עם מכסה המנוע. כמה קומיקס חדש להראות לה עם שכמייה שחורה hoodless. אני כבר להרכיב הדרכה בשבילך כדי להפוך את השמיכה שלך ברדס.
 • המשקפיים– ההמצאה האחרונה של Catwoman מראה אותה ספורטיבי זוג גדול למדי של משקפי מגן. הם נראים הרבה כמו משקפי סקי, כך מעיין חנות מוצרי הספורט שלך עשוי להבקיע לך כמה משקפי מגן זולים. 
 • השיער – סלינה קייל, האלט-אגו של החתול, מוצגת בדרך כלל עם שיער צהוב, אבל זה לא ממש משנה אם אתה תהיה ספורטיבי כי ברדס חלקלק. אם אתה רק לובש אוזניים קיטי, ללכת על תלתלים רכים או רעמת בר של שיער שחור.
 • לעשות שוט– שוט מהימן של Catwoman ניתן לעשות בקלות באמצעות חבל קפיצה ישן. חותכים את אחד הידיות ואת קצה קצה החבל. ריסוס צבע את כל חבל קפיצה שחור.
 • הפנים – למזג הכהה של Catwoman, נסה עין מעושנת. שפתיה תמיד מכוסות, אז לך עם פיסת שפתון אדום כהה או שחור. אייליינר שחור ושפתון עבודה נהדר עבור שפתון שחור קמצוץ.

No Replies to "איך לעשות תלבושת חתול"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.