איך לעשות אינדיאנה ג ‘ונס

איך לעשות אינדיאנה ג 'ונס

האינטרנט שופע עם תלבושות אינדיאנה ג 'ונס, מ eBay ל Amazon שלך לחנות התלבושת המקומית שלך. הסיבה לכך היא שהאידיאנה ג'ונס זכיין השחקן הריסון פורד התמצה את האידיאל הגברי הנאה, ההרפתקן, המחוספס אך הגמיש שרבים שואפים להיות. לא מפתיע, שנה אחר שנה, את התלבושת אינדיאנה ג 'ונס הוא אחד התלבושות החמים ביותר עבור בחורים שרוצים לעשות השפעה, בלי הרבה מהומה.

עם זאת, למה ללכת תלבושת או חנות תיאטרלית, או לחפש באינטרנט לצורך העניין, אם אתה יכול בקלות (עבור הרבה פחות עלות) ללכת DIY.

אינדיאנה ג 'ונס הוא אחד התלבושות הקלה ביותר להרכיב כי זה מורכב רק שישה אלמנטים עיצוב, עקף את האיפור הנכון.

לקבלת השראה, אני מציע לך לבדוק Pinterest ו Instagram אשר גם מגוון רחב של תמונות אינדיאנה ג 'ונס.

הנה מה שאתה צריך כדי למשוך את המראה:

 • הכובע - קח את עצמך לחנות יד שנייה ולקחת כל כובע בד שיש לו שוליים. אתה לא צריך שום בעיה למצוא את הכובע המתאים כי בעוד לובש כובע לא יוצא של סגנון, fedoras זכר הפכו מאוד על המגמה בשנים האחרונות. אל תדאג אם הכובע שאתה מוצא הוא צבע שגוי. אתה יכול להרים צבע חום זול עבור תיקון זול. עצה: כי הכובע הוא אינסטרומנטלי למראה, להתחיל לחפש או את הכובע הראשון, במקרה שאתה צריך לבקר יותר מ חנות חסכון אחד.
 • שוט - הפעל חבל קפיצה לתוך שוט. משוך ידית אחת של חבל קפיצה כלשהו. ריסוס צבע את כל חבל קפיצה בצבע חום כהה, וווילה, יש לך שוט.
 • החולצה - בחר חולצה בצבע בז 'או לבן למטה. כפתור זה רק בחלק העליון של החזה ולוודא שזה תחוב לתוך המכנסיים שלך. אם אתה רוצה להוסיף קצת אותנטיות, נסה להתפורר חולצה נקייה. כדי להשיג את המראה הזה, פשוט לשטוף (או רטוב) את החולצה ולאחר מכן לתלות יבש ללא גיהוץ.
 • המכנסיים - כל מכנסיים מטען חום או חום יעבוד בסדר גמור אבל הם לא צריכים להתאים מדי בחוזקה.
 • המגפיים - ללבוש כל זוג גבוה, נעלי עבודה חומות שיש לך בארון שלך. אם אתה לא הבעלים של כל, הרבה חנויות יד שנייה למכור מגפיים. המפתח הוא המגפיים להיות חום, וכאן שוב, אם אתה מוצא את הגודל שלך בצבע בהיר, רק לצבוע אותם חום.
 • הז'קט - אינדיאנה לובשת ז'קט עור חום, אבל זה גם הוסר עבור הרבה סצינות בסרט אינדיאנה ג 'ונס, אז אל תדאג. אתה לא צריך לרוץ ולקנות ז'קט יקר. אם אין לך מעיל עור, פשוט ללכת עם החולצה במקום.
 • הפנים - אתה רוצה להיראות כאילו אתה כבר מתחמק סלעים במערה. ופירוש הדבר הוא למראה המבט המגולח. השתמש ספוג גס ואיפור חום לשחזר את זה זיפים סקסיים. הוסף כמה פסים של "לכלוך" סביב המקדשים, עצמות הלחיים, ופשוט מתחת ללסת. אתה יכול לבקש חבר או בן משפחה כדי לעזור עם האיפור אם זה טריטוריה לא מוכר, או פשוט להתנסות קצת לבד.

בין אם אתה רוצה ערוץ הריסון פורד פנימה שודדי הארון האבוד, בית המקדש של דום,אוֹ ממלכת סקול, כפי שאתה יכול לראות, זה קל להיראות כמו אדם מוביל עם מעט מאוד מאמץ או הוצאה.

No Replies to "איך לעשות אינדיאנה ג 'ונס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  54 + = 61