למה תירס קנדי ​​תמיד נעלם? ג ‘ק ספארו תלבושות הדרכה – insightyv.com

למה תירס קנדי ​​תמיד נעלם? ג ‘ק ספארו תלבושות הדרכה

Friday
של 07

כובע או צעיף

סֶרֶן Jack Sparrow Costume


קפטן ג’ק ספארו תלבושות.
תמונות מתוך: Gareth Cattermole / Getty תמונות

ג ‘ק לובש כובע tricorn, אשר יכול לקבל pricey סביב ליל כל הקדושים. אלא אם כן אתה רוצה להוציא כסף גדול על אחד, הדבר הקרוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למצוא כובע בוקרים בד ולהופיע שלושה צדדים. הצמדת סיכת ביטחון.

אם אין שום קאובויס שימושי, אני ממליץ ללכת עם bandanna, במקום. ג ‘ק לובש בנדנה לאורך הסרט, אז זה חלופה זולה נחמד. רק תגיד שקראקן אכל את הכובע שלך.

02
של 07

עשה זאת בעצמך

סֶרֶן Jack Sparrow Hair


קפטן ג’ק ספארו שיער.
תמונות מתוך: Gareth Cattermole / Getty תמונות

הו, ילד, הנה אנחנו הולכים. אם אין לך כבר ראסטות, אתה תצטרך לזייף את זה. מחלקים שיער לסעיפים 1 “x 1”. מכיוון שאתה תהיה חובש כובע, אנחנו יכולים לזייף את החרדות האלה מבלי לגרום להם קשה מדי להסיר בבוקר. אף אחד לא אוהב חרדות מזויפות עתיקות.

לתפוס מנעול ולהסתובב עד שהוא מעוות בערך באמצע הדרך, עד למקום שבו הכובע שלך יכסה. חזור מברשת את השיער עם מברשת זיפים. לא מהסוג עם שיני פלסטיק עבות. אני מתכוון לזה עם זיפים מפלסטיק דק. צחצחו את הקרקפת סביב המנעול. טוויסט ואת מברשת בחזרה שוב. ריסוס ליברלי עם ספריי שיער או סלאתר בג’ל שיער. המגע הסופי הוא הוספת דברים לשיער שלך. אתה יכול להשתמש חרוזים, נוצה, מה שאתה רוצה להסתיר שם.

03
של 07

קפטן ג ‘ק בלינג

סֶרֶן Jack Sparrow Jewelry


קפטן ג’ק ספארו תכשיטים.
תמונות מתוך: Gareth Cattermole / Getty תמונות

ג ‘ק לובש סך של ארבע צלצולים. כל הטבעות יעבוד עבור התחפושת שלך. אתה יכול ללבוש זוג עגילי חישוק, אם כי הם יהיו מוסתרים רוב הזמן על ידי השיער שלך.

אל תשכח את קישוטים בשערו, כולל חרוזים וקמיעות. חלקי חילוף לתכשיטים ישנים יעבדו בצורה מושלמת.

04
של 07

הבגדים להפוך את הפיראטים

סֶרֶן Jack Sparrow Clothing


קפטן ג’ק ספארו לבוש.
תמונות מתוך: Gareth Cattermole / Getty תמונות

החולצה: ללבוש חולצה לבנה ארוכת שרוולים, עדיף אחד עשוי סיב טבעי.

ז ‘קט או אפוד? ג ‘ק לובש או אפוד ארוך או מעיל חצאית ראוותני. אפוד הוא מסלול זול אם אתה כבר לא הבעלים של מעיל גשם. כך או כך, אתה רוצה לקשור את המותניים עם צעיף אדום ארוך של משי או חומר דק אחר.

המכנסיים: מכנסי פיג’מה שחורים כהים יעבדו אם הם עשויים מחומר משעמם והם משוחררים על הרגליים. אתה תהיה תוחב אותם לתוך המגפיים שלך, אז אל תדאג אורך.

05
של 07

הכול על המגפיים

סֶרֶן Jack Sparrow Boots


קפטן ג’ק ספארו.
תמונות מתוך: Gareth Cattermole / Getty תמונות

כל הכסף ששמרת על שאר תחפושת יהיה שימושי כאשר אתה מוכן להבין את הנעלה. אין דרך טובה מגפיים מזויפים בלי להיראות מגוחך. נסה להכות את החסנה החנות הראשונה, ואז ללכת על זוג נעליים זולות. באיכות גבוהה המגפיים עור יכול לרוץ יותר מ $ 100.00, אז מגפיים תלבושות הם לגנוב ב 30.00 $ ומעלה.

אם אתה מוצא זוג שחור של מגפיים גבוהים, תרסיס צבע אותם חום, או פשוט להשאיר אותם שחורים. אף אחד לא עוקב אחר מה צבע המגפיים של ג ‘ק. זכור, לא over-spend על המגפיים כי רק לקבל משוחק פעם אחת!

06
של 07

כן, הילד לובש איפור

סֶרֶן Jack Sparrow Makeup


קפטן ג’ק ספארו איפור הדרכה.
קפטן ג’ק ספארו

פנים מסורתיות: עבור ג’ק המסורתית, אייליינר הוא חובה. לזרוק את מאצ’ו שלך לבכות הצדה ופשוט לשים על אייליינר, כבר. הרבה בנות ישמחו לעשות את זה בשבילך. החלת לאורך החלק העליון והתחתון של העפעף, קרוב ככל האפשר לריסים. השתמש קצת איפור שחור או מסקרה כדי כתם שחור מן הפינה החיצונית של החלק העליון של העפעפיים שלך לפינה הפנימית. החל מגע של מסקרה על הריסים שלך, גורף מהבסיס אל קצה. מסרק דרך להסיר כל גושים. ג ‘ק לא מקבל clumps.

שיער פנים: אתה צריך שפם זקן תיש. הזקוף הוא בערך רחב כמו השפה התחתונה שלך קלוע לשני חלקים.

07
של 07

ג ‘ק קניבל לפצות

סֶרֶן Jack Sparrow Makeup Tutorial


גלגלי השבט יש השפעה גדולה בכל מפלגה.
וולט דיסני תמונות, כל הזכויות שמורות

דרך נוספת ללכת עם האיפור היא לתפוס חבר שיכול לצייר גלגל העין וללכת העירה עם קצת צבע הפנים. אמר חבר צביעה עיניים על הגב של העפעפיים שלך. צבע את כל העפעף לבן, ולאחר מכן להוסיף נקודה שחורה באמצע.

מעגל את הנקודה עם כחול או ירוק עבור איריס. צייר עוד ארבעה גלגלי רצף למטה כל הלחי. לטאטא שורה של ירוק מגשר האף לכל גלגל העין.

No Replies to "למה תירס קנדי ​​תמיד נעלם? ג 'ק ספארו תלבושות הדרכה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.