טיפים להפוך מודל גודל פלוס – insightyv.com

טיפים להפוך מודל גודל פלוס

פעם לא ראית מודלים בגודל פלוס במגזינים או במסלולים, והמודלים היו בדרך כלל רזים מאוד ובלתי מציאותיים, רזים יותר מרוב הנשים. אבל זה השתנה, מודלים פלוס בגודל מופיעים קטלוגים, מגזינים אופנה, באתרי קמעונאית, וכמודלים בכושר. אם אתה חולם להיות מודל פלוס, יש יותר הזדמנויות מאשר אי פעם.

להפוך מודל פלוס בגודל בדרך כלל דורש קצת גובה טווח גודל אידיאלי, אבל אתה גם צריך כונן קשיח העור כדי להפוך אותו בתעשייה.

אם יש לך מה שנדרש ואתה מעוניין בתוספת גודל פלוס, סקור את היסודות כדי להתחיל ולקבל את התיק שלך שם בחוץ.

צור את תיק ההשקעות שלך

כאשר אתה הראשון פורץ לתוך התעשייה, אתה לא צריך תיק מלא להתחיל לבצע בירורים. במקום זאת, התרכז בתצלומים המציגים את היופי הטבעי שלך ואינם מבוים במיוחד או מציבים אותם. לכוון לפחות אחד באיכות גבוהה ירו פנים ירה גוף מלא בבגדים פשוטים. בחר בגד כי flaters צביעה שלך, כמו גם את הדמות.

שפר את הסיכויים שלך על ידי מקבל צלם מקצועי לעשות צילום לשכור לשכור אמן איפור מקצועי ו hairstylist כדי לגרום לך להיראות הכי טוב שלך מוחלט. יש את הצלם לקחת הרבה יריות במגוון תנוחות ולאחר מכן לבחור את הטוב ביותר הגוף ואת הפנים יריות עבור הגשת שלך סוכנויות. עליך לשלוח עותקים מאחר שהתמונות שאתה שולח אינן צפויות להיות מוחזרות.

סוכנויות קשר

יהיה עליך ליצור קשר עם סוכנויות דוגמנות כדי להגביר את הקריירה המקצועית שלך, אבל לפני שאתה עושה, אתה צריך לחנך את עצמך על סוכנויות “הנכון”. בדוק את המוניטין של סוכנויות פוטנציאליות עם אנשי מקצוע אחרים בענף, ואף פעם לא לשלם עמלות כדי להחיל או לחתום על סוכנות.

לאחר שעשית את המחקר שלך, להתקשר למעלה שלוש סוכנויות באזור שלך ואת לוח הזמנים פגישות לפגוש. ביום הפגישה שלך, ללבוש בגדים נוחים, חצי מזדמנים שמתאים היטב ומחמיא. אם אתה חושב שאתה בקצה הנמוך של דרישות גובה, ללבוש זוג עקבים להוסיף גובה קצת נוסף. ללבוש עקבים גור אם אתה רוצה להיות קצת פחות ברור.

השתתף בשיחה פתוחה

שיחות פתוחות הן בדרך כלל זמן מסוים כאשר סוכנות מאפשרת מועמדים לבוא ללא פגישה. תחשוב על זה כאודישן למידול. זה יכול להיות חוויה מדהימה, במיוחד אם אתה מוצא את עצמך בקבוצה גדולה של תקווה.

סוכנויות מסוימות ייתכן שיהיה לך למלא טופס נרחב לפני לדבר איתך. יהיה עליך לכלול פרטי קשר, תחומי עניין, מדידות וניסיון. אתה יכול גם להיות נמדד על ידי נציג סוכנות דוגמנות.

לחייך ואל תתנו שום ביקורת להגיע אליך. כאשר אתה להשתתף יותר שיחות הליהוק, אתה יכול לשמוע הערות על התמונות שלך או דמות. פשוט לומר תודה ולהמשיך הלאה.

דע שאם אתה מקבל לחתום, אתה תהיה צפוי ליצור תיק, כמו גם comp או כרטיס zed, שהוא מיני תיק כרטיס ביקור כל אחד, עם תמונות ומידע ליצירת קשר.

אל תשלם סוכנות להיות באתר האינטרנט שלהם, להיות מיוצג, או להשתתף בבית הספר שלהם.

דרישות גודל מידול גודל

אמנם ייתכן שיהיה צורך להתאים לגודל מסוים כדי להפוך מודל פלוס, זה לא הכל. מודלים פלוס הם בדרך כלל 5 מטר 8 ס”מ עד 6 מטרים גבוה ללבוש גודל 12 ומעלה. גודל 12 אינו למעשה גודל פלוס; זה על הקצה הגדול יותר של גדלים רגילים. אבל הדגמים הקטנים ביותר בתוספת גודל ללבוש גודל 12, כמו מודלים בגודל רגיל לעתים קרובות ללבוש גודל 0 או 2, גודל קטן יותר מרוב הנשים ללבוש בגדים בגודל רגיל.

מודלים בגודל פלוס גם חייב להיות toned ויש להם דמויות פרופורציונלי, עם על הבדל 10 אינץ ‘בין חזה המותניים ואת המותניים ואת הירכיים; רגליים חטובות; עור יפה; שיניים לבנות מושלמות; ציפורניים יפות; ושער בעל מראה בריא.

דגמי התאמה, אשר יצרני להשתמש כדי להתאים את הבגדים שלהם על מנת לוודא שהם עומדים בהנחיות גודל, עשוי להידרש בגדלים גדולים או גבהים קצרים יותר ממודל סטנדרטי בתוספת גודל, אז זה שווה לשאול על הזדמנויות אלה כאשר אתה קורא סוכנויות, במיוחד אם אתה קצר יותר מאשר הדרישות או ללבוש גודל גדול יותר.

No Replies to "טיפים להפוך מודל גודל פלוס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.