למה אתה לא צריך להשתמש Mod מודגשות עבור הדפסה מסך DIY | insightyv.com

למה אתה לא צריך להשתמש Mod מודגשות עבור הדפסה מסך DIY

למה אתה לא צריך להשתמש Mod מודגשות עבור הדפסה מסך DIY

בפרויקט הספר האחרון, חזרתי אל עולם הדפסת המסך. המשפחה שלי היתה הבעלים של חברת דפוס המסך (היה לי את המיקום הכבוד של תיקיית חולצה. Yay.), עשיתי המסך להדפיס חולצות בתיכון, ואני dabbled ב חישוק רקמה המסך בשנים האחרונות. מאז אני מכיר את המדיום, היה לי קצת זמן נוסף במהלך הפרויקט הזה כדי לתקן משהו כי כבר מטריד אותי במשך זמן רב על חישוק רקמה חוברת: Mod Podge.

ללא שם: בואו לגבות קצת. אספקה ​​להדפיס מסחרי יכול לכלול את המסגרות, משי, מתחלב, ולפעמים קבוצה של אורות מיוחדים טיימרים. בעוד רקמה חישוק ההדפסה המסך לא יכול להיות פחות זמן רב, זה בהחלט יש ערעור על אלה חדשים הדפסה המסך או נמוך על קרנות מלאכה. התהליך כולל חישוק עץ זול, בד וילון (משהו טהור וסינתטי עם ספירת חוטים גבוהה), וכן מילוי כי הוא צבוע ביד על פני כל תחומי התמונה שאתה לא רוצה להדפיס. בדרך כלל, המילוי המומלץ הוא Mod Podge, דבק נייר מסיסים במים.

אז אם אתה הולך להקדיש זמן רב כדי לצייר את כל השטח כי לא להדפיס, זה יהיה נחמד אם המסך יכול להימשך זמן רב ככל האפשר. עם העבר שלי הדפסה מסך פרויקטים, תמיד שמעתי על Mod Podge להיות המדיום של בחירה כדי למלא את החלל השלילי במסך. למעשה, מצאתי כי המסכים צבועים עם מודג ‘מוד לעבוד בסדר במהלך ההדפסה, אבל כאשר הגיע הזמן לשטוף את הדיו, מודג מוד’ מוד הופך לבן שוב ושוב מתחת לשטוף אפילו קר.

עם Mod Podge, יש סימנים כי המסך הוא:

 • איבוד מפרט זעיר של דבק עם כל שטיפה ויהיה צורך לצבוע מחדש לפני ההדפסה הבאה.
 • מתיחה כמו דבק מרכך, וזה לא חדשות טובות עבור מסך זה צריך להיות מתוח.
 • כמו הדבק מרכך, זה יהיה למעשה לספוג חלק צבע הדיו, אשר עשוי לעלות על הפרויקט הבא שלך הדפסה (זה גוון אדום על המסך בתמונה).

  אז יצאתי לנסות למצוא מילוי טוב יותר באמצעות ניסויים. שיטות המדע הוגן שלי כללו את אותו בד טהור, חישוק רקמה, מכחול, טמפרטורת המים כקבועים. המדיומים יושמו באותו אופן והותר להם להתייבש כפי שהורווחו המוצרים האישיים. המשתנה היחיד היה סוגי המילוי השונים. יש לי תמונות כאן כדי שתוכל לראות איך הדבק / צבע נראה על המסך. שים לב Mod מודפס ו נוזל תפר הם לגמרי ברור כאשר יבש.

  המתחרה הראשון שלנו הוא נוזל נוזלי. זהו דבק המשמש ליצירת hems ללא תפירה, או להפסיק את הקצוות הקצוות. זה אמור להיות מכונת לכביסה, אז חשבתי אולי זה הולך להיות מודול מים עמיד למים. נוזל נוזלי להחיל מודפס היטב. בכיור, ה”נוזל הנוזל” לא הראה סימנים לקליטת הדיו, אבל הדבק הפך לבן והמסך נעשה צולע. אני באמת חשבתי זה נוזל נוזלי יהיה תחליף טוב Mod Mod. כל כך הרבה בשביל זה, בחזרה לחנות המלאכה.

  מכאן לא הייתי בטוח לאן ללכת. ידעתי צבע אקרילי להחזיק עד מים, אז החלטתי לתת את זה אחד ללכת. שוב, היישום על הבד טהור עבד היטב, ואת ההדפסה נראתה טוב.

  במהלך השטיפה, הצבע לא נראה לחזור למצב דביק, המסך נשאר צמוד. ‘זהו זה!’ היא חשבה כשפשפה את המסך, רק כדי למצוא כתם של צבע שחור על אצבעה. כן, זה נראה להתנגד למים, אבל רק קצת שפשוף יהיה לצייר פיגמנט מהמסך, וזה לא טוב אם אתה עומד להניח את המסך על גבי חולצת טריקו לבנה.

  ידעתי שאני קרוב. צבע היה צריך להיות פתרון טוב עבור מסכי מים צמודים, אבל זה יכול להיות מיושם ללא סתתים, וכו ‘? באי ההנחה של Walmart הרמתי אמבט זול של צבעי לטקס חוצות כהים. זה הצבע שהם לא ממש לערבב נכון, אז זה לא יכול להיות נתון שם צבע חמוד כמו “Cuddleberry” יותר. אני חושב שזה היה כל חמישה דולר חצי גלון.

  לאחר החלת צבעי לטקס, שמתי לב שזה צריך יותר ציור pinhole מאשר מדיומים אחרים.

  זה המקום שבו צבע על החישך שלך ניתנה הזדמנות להתייבש, ואתה מחזיק את החישוק עד אור כדי לחפש pinholes שבו הצבע החמיץ פער בד טהור, או למעשה נודד מן הפער כפי שהוא הידק במהלך זמן יבש. לקחתי את הזמן שלי doting pinholes, להתייבש, ואז יש להדפיס מקסים של חישוק צבע לטקס. השטיפה נעשתה יפה, ללא כתמים או שינויים כלשהם המופיעים על המסך, אפילו מתחת למים חמים.

  ניסיתי את צבע לטקס על חישוק גדול עם עיצוב מפורט, הדפסה 9 חולצות 20 הדפסים נייר. עם כל הדפס ושטיפה, המסך נשאר זהה. שמתי לב שזה צריך הידוק אחרי כ -10 שטיפות, אבל חוץ מזה, אני יכול לראות את המסך הזה נמשך מאות הדפסים נוספים. ההדפסים היו פריך, לא מחוספס כמו הרבה הדפסים חישוק רקמה עשיתי בעבר. צבע עשה עבודה נהדרת של מילוי המסך מבלי globing כמו Mod Podge יכול, המאפשר פירוט מדויק אם יש לך יד ציור יציב.

  בהתחשב במחקר זה, אני יהיה לעדכן את המאמר שלי על המסך הדפסה בבית כדי לשקף את השיטה הטובה ביותר של יצירת מסכי. חוץ מזה הזמן שנדרש כדי לצייר את המסך, אני לא יכול לראות חסרון לסוג זה של המסך הרכבה. הם זולים, קל לעשות, קל לשימוש, והוא יכול להימשך לנצח אם אתה משתמש בצבע לטקס.

  No Replies to "למה אתה לא צריך להשתמש Mod מודגשות עבור הדפסה מסך DIY"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   60 + = 70