שלב אחר שלב מדריך מכנסיים Hemming | insightyv.com

שלב אחר שלב מדריך מכנסיים Hemming

תְפִירָה materials arranged on a pair of pants.

איגור גולובניוב / עיניים / גטי

כשמדובר במכנסיים, זה הכל על ההתאמה. ייתכן שיש לך זוג מכנסיים שנראים נהדר על השלל אבל הם ארוכים או קצרים עבור הרגליים. מכנסיים Hemming כל כך קל כי אורך הרגל לא צריך לעמוד בינך לבין זוג חם של מכנסיים. אם אתה יכול מכנסיים קצרים, אז יש לך את היתרון בכל פעם שאתה מכה את חדר ההלבשה. ייתכן אפילו רוצה להפוך את המכנסיים שלך בעתיד.

מה אתה צריך

 • התפר ריפר
 • מספריים 
 • גִיר
 • סרט מדידה
 • ערכת תפירה או מכונת תפירה
 • ברזל וקרש גיהוץ

לאסוף את החומרים הנ”ל ולהתכונן להכין את המכנסיים.

02
של 07

הכן את המכנסיים שלך

אֵיך to Hem Pants

הסר את התפירה הקיימת.

יהיה עליך להסיר את התפירה כי הוא כבר שם. ריפר התפר עובד כל כך הרבה יותר טוב ומהיר יותר מאשר מספריים. היזהר לא לחתוך או לדחוף את הבד עצמו. על קצה מאוד של שולי, אתה עשוי לראות זיגזג או לולאה תפר. זה במקום כדי לשמור על הקצה של הבד מ unraveling. השאירו את התפירה שלמה אם אפשר.

לפתוח את שולי לגמרי כך שהוא תלוי רופף. אנחנו הולכים ברזל לקפל 1/2 אינץ ‘.

תקע את הברזל ותן לו להתחמם. כמה בדים אינם בטוחים חום, ויהיה למעשה להמיס כאשר ברזל מוחל, אז לבדוק שטח קטן הראשון. שלב זה הוא דרך מצוינת לבדוק את המכנסיים כדי לראות אם הם יכולים להיות מגוהץ בעתיד. בדיקת התג יכולה לפעמים לספק לך מידע זה. כאשר יש ספק, להניח מגבת לחה בין הברזל שלך ואת הבד. ברזל על קפל 1/2 אינץ ‘לתת לו לקמט נחמד. חזור עם הרגל השנייה.

כאשר הגיהוץ שלך הושלם, נוכל לראות כמה זמן אתה רוצה את שוליך.

03
של 07

מצא את אורך

אֵיך to Hem Pants

פין בחלק העליון והתחתון של hemline החדש שלך.

תלבש את המכנסיים שאתה רוצה. תלבש את זוג הנעליים שאתה מתכנן ללבוש עם המכנסיים. מכנסיים Hemming ללא הנעליים על יהפכו את שולי קצר מדי! בצד שמאל של הרגל שלך, לקפל את המכפלת פנימה ובתוך המכנסיים. השתמש במראה באורך מלא כדי לקבל את הרעיון הטוב ביותר של מה התוצאה הסופית תיראה. התאם לפי הצורך עד שייראה במראה.

להצמיד את שולי במקום בחלק העליון והתחתון. הכנס סיכה אחת הראשונה לאורך החלק העליון של שוליך. מאז קיפלנו וגיהץ את ½ אינץ ‘בשלב 2, אתה אמור להיות מסוגל בקלות להרגיש את קצה הבד מהחוץ של המכנסיים. ודא הבד הוא ישר לפני שאתה מכניס את הסיכה השנייה בתחתית. אתה לא צריך לעשות את זה לשני הרגליים. תסתכל שוב במראה כדי לראות אם זה עדיין נראה בסדר.

 

04
של 07

למדוד ולהצמיד

אֵיך To Hem Pants

מדוד כדי למצוא את אורך הרצוי.

תוריד את המכנסיים. בזהירות להפוך אותם החוצה מבלי להפריע הסיכות שלך. עם סרט מדידה שלך, למצוא את אורך מקפל התחתון לקצה העליון של הבד כי קיפל למעלה ובתוך הרגל. השתמש במדידה זו כדי לקפל ולהצמיד את שאר שולי. למדוד לפחות ארבעה מקומות בכל הדרך מסביב כדי לוודא שהוא אפילו. השתמש גיר לסמן כל מדידה. אין להשתמש בעט, בעיפרון או בסמנים, כי הם יכולים הכתם ואפילו לרוץ לאחר הכביסה. מדידת נכון עכשיו פירושו פחות להסתגל מאוחר יותר. למדוד, לקפל, ולמצות את הרגל השנייה באותו אופן.

 

05
של 07

ברזל

אֵיך To Hem Pants

הברזל את שולי החדש לתפירה קלה.

גיהוץ ישים את השוליים החדשים שלך במקום. אתה תהיה יצירת קיפול חדש לאורך התחתונה ומחיקת הישן כאילו הוא מעולם לא היה שם! גיהוץ עשוי להיראות כמו צעד טריוויאלי, אבל זה הבסיס של hemming.

הברזל כל הדרך מסביב לקצה התחתון, הסרת הסיכות שלך כמו שאתה הולך. חזור עם הרגל השנייה. אם אתה מודאג לגבי ביצוע טעויות, זה יהיה עוד זמן טוב לנסות את המכנסיים על שוב לקחת מבט שני במראה. את שולי תמיד יכול להיות מחדש למדוד מגוהץ שוב לפני לתפור. החלף את הפינים כדי להחזיק את כל היציבות תוך כדי לתפור.

 

06
של 07

לתפור אותו

איך ל Hem Pants

לראות את ההבדל כי עושה hemming.

אם תפירה ביד

היית צריך לבחור צבע של חוט שמתאים או מתקרב חוט המקורי המשמש על המכנסיים. זה רעיון טוב להשתמש פיסת חוט כי הוא על 3 מטרים אורך. אתה תמיד יכול לשנות את החוט אם אתה נגמר, אבל אתה לא רוצה מחרוזת כי הוא ארוך מדי כדי לנהל. חוטי מחט בינונית. להתחיל תפרים תפר ישר 1/8 אינץ ‘מן החלק העליון של שולי וללכת כל הדרך. לא לתפור סביב החלק התחתון של שולי.

אם מכונת תפירה

טען את הסליל ואת סליל העליון עם אותו צבע של חוט. חוט צריך להתקרב או להתאים את החוט המקורי בשימוש על המכנסיים. הגדר את המכשיר עבור תפר ישר קטן עד בינוני. להתחיל תפרים 1/8 אינץ ‘מן החלק העליון של שולי וללכת כל הדרך. הקפד לקשור את כל הקצוות חוט על החלק הפנימי של המכנסיים.

07
של 07

אופציונלי ללא תפירה שיטה

איך ל Hem Pants

השיטה ללא תפירה הוא נהדר למתחילים.

עבור שולי מהיר וקל, אתה תמיד יכול לנסות את השיטה ללא תפירה באמצעות קלטת היתוך. קלטת היתוך הוא חומר fusible כי יש ציפוי דבק אשר קשר את הבד יחד ללא תפירה. זה סוג של סרט כפול מקל אבל מופעל עם חום. קלטת Fusible יבואו מראש לחתוך ברצועות מוכן להחיל על פרויקט כמו שולי. למעשה, הוא ידוע גם בשם ‘קלטת ההלם’.

בצע את כל הכיוונים שמגיעים עם חומר fusible שלך ​​כמו היישום עשוי להשתנות. זה רעיון טוב לנסות קצת בכל פעם כדי לבדוק איזה סוג של לחץ וחום אתה צריך ליישם עם ברזל עבור הקשר הטוב ביותר.

מדוד חתיכת קלטת Fusible שיתאים לכל מקום בתוך שולי. הכנס אותו פנימה והגה אותו בהתאם להוראות בחבילת הקלטת הדביקה.

No Replies to "שלב אחר שלב מדריך מכנסיים Hemming"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  52 − = 42